ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prehistorie světa
Grahame Clark
Vydal Orbis, Praha 1973. Původní měkká vazba s přebalem, 396 stran textu a 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Vazba ve hřbetě uvolněna, přebal mírně zašpiněný a natržený, odtržena vnitřní záložka přebalu. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hrad Pecka
Kociánová, Věra - Houšková, Daniela - Tomíček, Tomáš
1. vyd., Praha: Unicornis 2011, 95 stran
Výborný stav, nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Geologické poměry ražického mesolitického sídliště (geologie, Ražice, Řežabince)
Karel Žebera
Královská česká společnost nauk, Praha 1946. Věstník Královské české společnosti nauk, třída matemat..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Le gravures protohistoriques dans les Alpes  [= Protohistorické rytiny v Alpách; petroglyfy, ranná doba dějinná]
Anati, Emmanuel (ed.)
Colloque XXVII, IXe Congres, Union internationale des sciences préhistoriques et protohistoriques, Saint-Dalmas-de-Tende, lundi 20 septembre 1976. Mezinárodní unie věd prehistorických a protohistorick
Horní roh desek ohnutý, papír lehce zahnědlý, jinak bez poškození, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Annual Editions: Archaeology 96/97 [archeologie]
Hasten, Linda L. (ed.)
Guilford, USA: Dushkin Publishing Group/Brown & Benchmark Publishers 1996. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 240 stran s četnými černobílými obr., 2° (
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 1-2 - 1986 [umělecká řemesla, keramika]
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1986. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, strany 5 -143 + I-L s černobílými a barevnými obr., 4° (19 x 25 cm)
Knihov. exemplář, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ardenne et Gaume [Ardeny; Belgie; příroda; fauna; flóra; životní prostředí; archeologie; geologie]
Janssens, Emile (et al.)
Anvers [Antverpy]: Éditions Mercator 1970, váz., 249 s., 4° (21,5 x 30,5 cm)
Pouzdro s menšími stopami opotřebení, přebal s jedním velmi drobným natržením; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Homolka: An Eneolithic Site in Bohemia	[eneolit, Praha, archeologie]
Ehrich, Robert W. - Pleslová-Štiková, Emilie
Prague - Cambridge: Academia - Peabody Museum 1968, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálka, 499 stran s četnými ilustracemi, tabulkami atd., velké 4° (21,5 x 30 cm)
obálka odřená, na krajích potrhaná, věnování autorů na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1979 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1979.
Dobrý stav, uvnitř na několika místech podtrháván text propiskou, propiskou vepsána čísla stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 2/1984 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1985.
Dobrý stav, na přední straně obálky vepsána poznámka fixou a propiskou (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das große Bilderlexikon des Menschen in der Vorzeit
Jelínek, Jan
Gütersloh - Berlin - München - Wien: Bertelsmann Lexikon-Verlag 1973, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 560 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x
jako nová, výborný stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Dolní Věstonice. Výzkum tábořiště lovců mamutů v letech 1945-1947 (archeologie, geologie, přírodní vědy, pleistocén)
A. Knor - V. Ložek - J. Pelíšek - K. Žebera
Praha, Nakladatelství Československé akademie věd 1953, s. 87.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Assyrien und Babylonien nach den neuesten Entdeckungen... [Přední východ, archeologie, Assýrie, Babylónie]
Kaulen, Franz
Freiburg im Breisgau: Herdersche Verlagshandlung 1885, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, X+266 stran+II tabule s mapami, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud odřené, zahnědlé, první složky vytržené z vazby, částečně hnědé skvrny a otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
460Kč
Bez daně: 460Kč
Neueste Kunde von Afrika. Erster Band. Afrika überhaupt. - Nord- und Mittel-Afrika [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 8] [Egypt; rytiny; zeměpis; etnologie; staré tisky]
Ehrmann, Theophil Friedrich
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1810, váz., [2]+602 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
 
Valentinská © 2021