ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Burg und Stadt [= Castrum Bene 6] Sborník prestižní mezinárodní kastellologické konference [hrady, zříceniny, středověká města]]
Durdík, Tomáš (ed.), Dragoun Zdeněk, Petr Chotěbor, Františe
Praha: Archeologický ústav AV ČR - Společnost přátel starožitností 1999, 342 stran s mnoha vyobrazeními, 4° (21 x 30 cm), texty jsou v němčině, případně v angličtině
Výborný stav, nová kniha
599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha pravěká [pravěk, archeologie, naleziště, hradiště, keramika, archeologické nálezy; mj. Pražský hrad, Vyšehrad, Šárka, Butovice, Bubeneč a Dejvice, Únětice, knovízská a halštatská kultura]
Jan Filip
Poloplátěná vazba, 168 stran se 117 obrázky, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně ušpiněný. Uvnitř knihy je razítko a čísla.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidstvo v době předhistorické se zvláštním zřetelem na země slovanské (vazba kůže - polokožená)
L. Niederle
Polokožená převazba, 760 stran s tabulkami a obrázky v textu. Rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Objevení Tróje [Obsah: antické Řecko, Malá Asie, Trojská válka, Trója a její dobytí, Schliemann, Homér - Ilias] (edice Kolumbus)
Vojtěch Zamarovský
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Edice Kolumbus sv. 53. Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Vydání třetí. Stran 336 - 24 stran příloh. Rozměry: 13 x 17 cm.
Přebal odřený a potrhaný, stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Śląskie Sprawozdania Archeologiczne, LI [51, 2009; Slezsko; Polsko; archeologie]
Paszkiewicz, Borys (ed.)
Wrocław: Uniwersytet Wrocławski - Instytut Archeologii 2009, brož., 350 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bretagne. Livret-guide de l'excursion A 3 [ Bretaň. Průvodce k exkurzi v rámci 9. kongresu Mezinárodní unie věd prehistorických a protohistorických]
Giot, Pierre-Roland (ed.)
IXe Congres, Union internationale des sciences préhistoriques et protohistoriques, jeudi 2 eu dimanche 12 septembre 1976. Nice, 1976.
Pěkný stav, okraje stránek pouze nepatrně otlačené, jinak bez poškození.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hádanky naší minulosti 1. – Kam odešli Keltové?
Jiří Bílek
Euromedia Group – Knižní klub, Praha 2002. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Sborník Společnosti přátel starožitností 2, PhDr. Rudolfu Turkovi, DrSc., k významnému životnímu jubileu
Durdík,Sklenář a další
Praha: Společnost přátel starožitností 1991, 259 stran
nová
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mosaics of Villa "Erculia" in Piazza Armerina - Morgantina [Itálie, architektura]
Ciurca, Salvatore
Bologna. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 117 stran s četnými barevnými obr., 2° (21,5 x 28,5 cm)
Jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Faenza. Bollettino del museo internazionale delle ceramiche in Faenza. N. 5-6 - 1986 [umělecká řemesla, keramika]
Faenza: Museo internazionale delle ceramiche 1986. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, strany 265-387 + XCI-CVII s černobílými a barevnými obr., 4° (19 x 25
Knihov. exemplář, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Persepolis (Takht-i-jamshid) [archeologie]
Ali-Sami
Shiraz: Musavi Printing Office 1970. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 176 stran s četnými černobílými obr., 8° (16 x 21 cm)
Desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ascent to Civilization. The Archeology of Early Man [Vzestup do civilizace; archeologie, pračlověk, evoluce člověka]
Gowlet, John
New York: Alfred A. Knopf 1990.
Desky na okrajích nepatrně otlačené a přední dolní roh trochu ohnutý, uvnitř bez poškození, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Mensch zur Eiszeit in Europa und seine Kulturentwicklung bis zum Ende der Steinzeit [pravěk, archeologie, doba ledová]
Reinhardt, Ludwig
Berlin - Wien: Benjamin Harz Verlag 1924, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, barevná ořízka, X+745 stran s četnými čb. a barevnými ilustracemi, 4° (17 x 23 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná a vyšisovaná, staré č. na zadní straně titulního listu, průběžně lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die japodischen Nekropolen im Unatal; Die japodische Nekropole auf der Crkvina in Golubic [archeologie, Bosna a Hercegovina]
Marić, Zdravko - Raunig, Branka
Sarajevo 1971, pův. brož, strany 13-116, XXIV+VI tabulí, 2 skládané plány a příl. VII s tabulkami, velké 4° (18,5 x 27 cm)
desky poněkud potrhané, uvnitř občas podtrhaná a s poznámkami, jinak čistá, celkově dobrý stav
350Kč
Bez daně: 350Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1987 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1988.
Dobrý stav, zadní strana obálky má ohnutý roh.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zprávy Československé společnosti orientalistické při ČSAV 1/1979 (orientalistika)
kol. autorů
Československá společnost orientalistická, Praha 1980.
Dobrý stav, na přední straně obálky vepsána poznámka propiskou (viz náhled).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021