ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Archaeologica Pragensia 4/1983 [archeologický sborník, archeologie, Muzeum hlavního města Prahy]
Jiří Hrala
Brožovaná s původní obálkou, stran 301 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cheopsův odkaz - Dějiny Velké pyramidy [starověký Egypt, Gíza, archeologie]
Michael Haase
Vydalo nakl. Brána, Praha 2004, vydání první. Stran 208 + 32 bar. přílohy. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schiffahrt und Handelsvekehr des östlichen Mittelmeeres im 3. und 2. Jahrtausend v. Chr. [= Beihefte zum "Alten Orient"; Heft 1] [lodní doprava, Egeis, pravěk, Středomoří]
Köster, August
Leipzig: J. C. Hinrichs'sche Buchhandlung 1924, pův. sešit, 38 stran+IV tabule, 4° (15 x 23,5 cm)
zevně poněkud ušpiněný, ve hřbetu natržený, několik poznámek tužkou, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Antike Kunst I. Ägypten und Vorderasien [starý Egypt; starověké egyptské umění; sochařství]
Curtius, Ludwig
Berlin-Neubabelsberg: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1923, váz., VIII+293 s., 9 tabulí, 4° (23 x 29 cm)
Desky mírně opotřebované, plátno na hřbetě zašlé, se skvrnkami, ořízka a stránky zažloutlé, chybí přebal a reprodukce či fotka na tabuli č. I; ještě uspokojivý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zur Archäologie Eestis. II. Von 500 bis etwa 1250 n. Chr. [= Acta et commentationes Universitates Dorpatensis ; B, humaniora VIII]	 archeologie, Estonsko
Tallgren, A. M.
Dorpat: Tartu 1926 (1925), pův. brož, [VI]+204 stran+XIII tabulí., s četnými vyobrazeními v textu, 4° (17 x 23,5 cm), jazyk: německy
desky chybí, patitul ušpiněný, stránky průběžně zahnědlé, okraje vyšisované, vazba místy potrhaná, celkově dobrý stav
736Kč
Bez daně: 736Kč
Slovacchia - Crocevia delle civiltà europee = Slovensko - križovatka európskych civilizácií
Furmánek, Václav - Kujovský, Rudolf
Firenze: Museo archeologico nazionale 2005, pův. laminovaná brož., 133 stran+[16] tabulek s barevnými fotografiemi, 21 x 29,5 cm, jazyk: italsky, slovensky
dolní roh stránek mírně ohmatán, jinak jako nová
400Kč
Bez daně: 400Kč
Jahrbuch für Altertumskunde; Fünfter Band, Heft 1-3 (1911)	[časopis, klasická archeologie, starověk]
Kubitschek, Wilhelm (ed.)
Wien: k. k. Zentral-Kommission für Kunst- und historische Denkmale 1911, pův. brož., 218 stran s četnými vyobrazeními i na tabulích, 2° (25 x 32 cm)
zevně odřené, přední deska odtržená, razítko majitele na přední desce (Bohumil Soudsky), uvnitř čistá. celkově dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Peregrinatio Gothica: Jantarová stezka [obchodní trasa "Jantarová cesta", dějiny obchodu, archeologie]
Čižmářová, Jana - Měchurová, Zdenka
Supplementum ad Acta Musei Moraviae, Scientiae Sociales LXXII, 1997. Brno: Moravian Museum Brno 1998.
Horní hrana předních desek lehce otlačená, dole u hřbetu desky lehce natržené, uvnitř zcela v pořádku, celkově pěkný stav.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Od Kolonii do Krakowa: Przemiana topografii wczesnych miast [Od Kolína po Krakov: Proměna topografie raných měst; středpvěk, dějiny měst, urbanismus, archeologie]
Piekalski, Jerzy
Wroclaw: Sudety – Katedra Archeologii Uniwersytetu Wroclawskiego 1999; = Seria: Monografie archeologiczne; Nr. 4.
Pěkný stav, pouze horní okraj předních desek na jednom místě lehce naražený, jinak zcela v pořádku.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Kolin [= Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange des XIX. Jahrhundertes; 1] [Kolín]
Boromejský Mádl, Karel
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Literatur und Kunst 1898, brož., 4+136+14 s., 4° (18,5 x 27 cm)
Obálka opotřebovaná, vybledlá a mírně zažloutlá, s drobnými ztrátami a natrženími, některé stránky s drobnými hnědými skvrnkami; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
U zrodel Europy Srodkowo-Wschodniej: pogranicze polsko-ukrainskie w perspektywie badan archeologicznych / Frühzeit Ostmitteleuropas [Počátky střední a východní Evropy: polsko-ukrajinská hranice ve světke archeologických výkumů; archeologie]
Debiec, Maciej – Woloszyn, Marcin (eds.)
Cellectio Archeologica Ressoviensis; Tomus V. Rzeszów: Mitel – Instytut Archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego, 2007.
Velmi pěkný stav, desky jen zcela nepatrně poškrábané, věnování na patitulu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Zukowice pod Glogowem w zaraniu sredniowiecza [= Glogowskie zeszyty naukowe; 2] [středověká archeologie, Dolní Slezsko]
Parczewski, Michal
Glogow: Dolnoslaskie Towarzystwo Spoleczno-Kulturalne Wroclaw 1989
Desky poškrábané, trochu zohýbané a na hranách lehce odřené, uvnitř v pořádku, dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Recherches archéologiques, nouvelle serie 4
Nowak, Marek (ed.)
Kraków: L'Institut d'Archéolgie de l'Université Jagellonne de Cracovie 2012, pův. laminovaná kartonová vazba, 174 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 24 cm, jazyk: anglicky a německy
věnování vydavatele na titulním listu, jinak jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
 
Valentinská © 2021