ARCHEOLOGIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rodná země (sborník, historie, mj. Č. Staňa - Velkomoravské počátky Brněnska; V. Goš - Slovanské osídlení severní Moravy, B. Klíma - Nejstarší moravská mapa; Kroj na Znojemsku na poč. 19. stol.)
Václav Frolec a kol.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 507 stran. Vydání první.
Stav dobrý, přebal odřený a mírně otřepený. Podpis původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rukověť české archaeologie (Umění a řemesla)
K. Buchtela, L. Niederle
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, stran 110 s obr. přílohami
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Vlastivědný věstník Moravský, roč. XL., sešit 1/1988
Jaroslav Sýkora
Brožovaná, stran 144, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části u hřbetu natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Archäologie in Deutschland 4. 2012 / August - September [německý časopis o archeologii; č. 4, 2012]
Stuttgart: Konrad Theiss Verlag GmbH 2012. Sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 81 stran s četnými barevnými obr., 2° (21,5 x 28 cm)
Knihov. exemplář, jako nový
80Kč
Bez daně: 80Kč
Miscellanea silurica Bohemiae = Příspěvky k poznání českého siluru. Díl 1. (edice: Česká akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění v Praze) (paleontologie, prvohory)
Jaroslav Perner
Praha, Česká akademie císaře Fr. Josefa pro vědy, slovesnost a umění 1900, s. 16
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jevišovice - Starý Zámek: Schicht B - Katalog der Funde (Fontes Archaeologiae Moravicae; Tomus VI) [Jevišovická kultura, eneolit, doba měděná, archeologie, katalog nálezů, Palliardi]
Medunová-Benešová, Anna
Brno : Archeologický ústav ČSAV v Brně, 1972. Mit ursprünglichem Fundbericht von Jaroslav Palliardi. / S původní nálezovou zprávou Jaroslava Palliardiho "Starý Zámek u Jevišovic".
Desky natržené a trochu zašpiněné, uvnitř zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
760Kč
Bez daně: 760Kč
Further Note on the Craniology of the Lapps [antropologie, osteologie, Laponci / Sámové, severní Evropa]
Schreiner, K. E. [Kristian Emil]
= Instituttet for Sammenlignende Kulturforskning, XVIII 3. Oslo: H. Aschehoug & Co. (W. Nygaard) 1945. Laboratory Assistants Sara Morch, Alf Soderholm.
Bývalý knihovní exemplář, desky jen nepatrně odřené, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi pěkný stav.
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Die Kunstschätze der Pharaonen. Die Frühzeit, das Neue Reich, die Spätzeit [Umělecké poklady faraónů, Egypt]
Yoyotte, Jean - Desroches Noblecourt, Christiane
Genf: Skira 1968, červená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, XI+257 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 2° (28 x 33,5 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná, desky mírně zohýbané, ořízka zaprášená, jinak perfektní stav, celkově velmi dobrý
650Kč
Bez daně: 650Kč
Archäologie am Kalkteich 22 in Latdorf [archeologie; výzkum, průzkum; Sasko-Anhaltsko; Německo; keramika]
Susanne Friedrich - Harald Meller (ed.)
Halle (Saale): Landesamt für Denkmalpflege und Archäologie Sachsen-Anhalt 2008, brožovaná, 119 s., 4° (21 x 29,5 cm)
Jako nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Das Brandgräberfeld der jüngeren römischen Kaiserzeit von Pňov. [Žárové pohřebiště z mladší doby římské v Pňově, okres Kolín; Nj verze, archeologický výzkum]
Rybová, Alena
Archeologické studijní materiály 9, 1970. Praha: Archeologický ústav ČSAV Praha 1970. Interní tisk Archeologického ústavu ČSAV, vytištěno jako rukopis ke studijním účelům.
Pěkný stav, pouze na předních deskách je škrábanec, jinak bez poškození.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Valée des merveilles. Livret-guide de l'excursion C 1 [Francouzské Přímořské Alpy. Mont Bego. Průvodce k exkurzi v rámci 9. kongresu Mezinárodní unie věd prehistorických a protohistorických]
Lumley, Henry de – Fonvielle, Marie-Elisabeth – Abelanet, Je
IXe Congres, Union internationale des sciences préhistoriques et protohistoriques, dimanche 19 septembre 1976. Nice, 1976.
Pěkný stav, pouze hrany desek nepatrně odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vorgeschichtliche Funde aus dem Kleebergschacht im Bärnhofer Wald, Lkr. Amberg-Schulzbach (Oberpfalz) [prehistorie]
Leja, Ferdinand
Nürnberg: Naturhistorische Gesellschaft Nürnberg e.V 1987. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 72 stran s četnými černobílými obr., 4° (17 x 24 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kulturelle Traditionen in Bulgarien. Bericht über das Kolloquium der Südosteuropa-Kommission 16.-18. Juni 1987 [kulturní tradice, Bulharsko, sborník]
Lauer, Reinhard - Schreiner, Peter (eds.)
Göttingen: Vandenhoeck & Ruprecht 1989, pův. brož, 346 stran s mapou, vyobrazení na tabulích atd., 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, věnování vydavatele na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Die prähistorische Kunst in Bulgarien [pravěké umění v Bulharsku, 5.-2 000 př. Kr., německy]
Raduntscheva, Ana (Radunčeva)
Sofia: Sofia-Press, nedatováno, pův. celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem, pův. obálka, 118 stran s četnými i barevnými reprodukcemi, velké 4° (25 x 30,5 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná a odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
 
Valentinská © 2021