ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý. Chybí program na prosinec. Na obálce je přepsaný rok.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nadace České hrady, Plzeň 1996. Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 30.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Šolc a Šimáček, Praha 1927.
Pozor - Kniha je textově nekompletní. Stav víc než dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
R. XXXVIII. (1986), číslo 6. Academia, Praha. Původní brož, 8°, stránkováno průběžně, strany 601 - 7..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Bratislava 2007
Stav velmi dobrý viz foto.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1974. Edice Koumbus sv. 30. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 276 stran textu, 64 stran černých a 16 stran bar. přéloh, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm.
Přebal po okrajích mírně natržený. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2015, 1. vydání. Brožovaná vazba, 234 stran, 18 x 25 cm.
Kniha je nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Pekařův sborník. Sborník prací z dějin Československých k šedesátým narozeninám Josefa Pekaře. Vydal..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 405 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce ušpiněná a v horní části mírně natržená.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydává Národní muzeum v Praze, 2016.
Výborný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Columbus, Praha 1996, stran 281 + obr. přílohy, původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 19 x ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Univerzita Karlova, Praha 1962. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 161 stran + obrazová příloha. Rozměry: 17 x 24 cm.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Orbis, Praha 1977. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 17 x 24 cm, 272 stran včetně ilustrací, 64 str. čb. příloh a 6 mapek.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 144.
Velmi dobrý stav, obálka lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Archeologický ústav Akademie věd ČR, Praha 2001. Vychází 4x ročně. Původní brož, průběžné stránkován..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 689 až 704 z 1031 (65 stránek)
Zákazníci sk




![Záhadní Etruskové [Obsah: etruský národ v Itálii, archeologie, antika, severní Itálie] (edice: Kolumbus, sv. 30) Záhadní Etruskové [Obsah: etruský národ v Itálii, archeologie, antika, severní Itálie] (edice: Kolumbus, sv. 30)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/618916-zahadni-etruskove-16430574051-1024x1024.jpg)


![Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách [zlato ,těžba ,hornictví] Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách [zlato ,těžba ,hornictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_439936_1-1024x1024.jpg)


![Evropský pravěk [Nástin vývoje prvobytné společnosti v Evropě ; prehistorie, archeologie] Evropský pravěk [Nástin vývoje prvobytné společnosti v Evropě ; prehistorie, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/673242-evropsky-pravek-16637599181-1024x1024.jpg)
![Mayové [starověká civilizace, archeologie, Střední Amerika, dnešní Mexiko] Mayové [starověká civilizace, archeologie, Střední Amerika, dnešní Mexiko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/621946-mayove-16456357081-1024x1024.jpg)

