ARCHITEKTURA, DESIGN

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Shah Jahans´ Delhi - Past & Present (Illustrated) [průvodce Dillí]
Fanshawe, H. C.
New Delhi: S. Sethi Publications 1979. Pův. kožená vazba se zlaceným titulem na hřbetě a pův. přebalem, 337 stran s četnými černobílými obr., 4° (14,5 x 22 cm)
Přebal lehce zašpiněný, okraje přebalu natržené, poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Kastenmöbel des 17. Jahrhunderts der deutschsprachigen Schweiz [umělecké řemeslo, nábytek]
Trachsler, Walter
Bern: Verlag Paul Haupt 1969. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem a obrazem na přední desce, 23 stran s četnými černobílými obr., 4° (17 x 24,5 cm)
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Deusche Kunst und Dekoration. Probeband [německé umění]
Darmstadt: Verlagas-Alexander Koch kolem r.1910. Pův. kartonová vazba, strany 313-365, 241-298, 699-761, 4-94 s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
Hřbet částečně odtržený, hřbet a desky zašpiněné, bez ořízky, uvolněná vazba, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Fronta. Mezinárodní sborník soudobé aktivity [avantgarda; avantgardní literatura, umění, architektura, design; obálka]
Halas, František - Průša, Vladimír - Rossmann, Zdeněk - Václ
Brno: Édition Fronta 1927, váz., 203+[5]+[46]+[4] s., 4° (24 x 31 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované a zažloutlé, původní obálka opotřebovaná, se šmouhami, drobnými natrženími, skvrnkami od stáří a razítkem, sedm listů má drobná natržení (perforace), na předsádce
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Fronta. Mezinárodní sborník soudobé aktivity [avantgarda; avantgardní literatura, umění, architektura, design; obálka]
Halas, František - Průša, Vladimír - Rossmann, Zdeněk - Václ
Brno: Édition Fronta 1927, váz., 203+[5]+[46]+[4] s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; původní obálka mírně opotřebovaná, s razítkem knihovny, na předsádce a několika stranách je razítko knihovny, několik stran má ohmatané rohy či drobné šmouhy, několik listů je odděle
24 000Kč
Bez daně: 24 000Kč
Prague et la Tchécoslovaquie [průvodce]
Lapaire, Hugues - Chopin, Jules
Grenoble: B. Arthaud 1932. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední a obrázkem na deskách, 236 stran s četnými černobílými obr., 8° (16 x 21)
Hřbet z větší části odtržený, desky lehce zašpiněné, nerozřezané listy, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zdeněk Fránek - Perspektivy / Perspectives [současná česká architektura; design]
Fránek, Zdeněk
Brno: Fránek Architects 2007, váz., 207 s., 4° (23,5 x 27,5 cm)
Vynikající stav; přebal má drobné natržení (viz foto).
490Kč
Bez daně: 490Kč
Forma sleduje vědu. Teige, Gillar a evropský vědecký funkcionalismus 1922-1948 [architektura; konstruktivismus]
Švácha, Rostislav - Spechtenhauser, Klaus - Robová, Dita - T
Praha: Galerie Jaroslava Fragnera 2000, brož., 369 s., 8° (20 x 24,5 cm)
Vynikající stav; přebal jen nepatrně opotřebovaný.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Seemanns Lexikon der Architektur (Slovník architektury, baroko, renesance, gotika, klasicismus)
Hans Joachim Kadatz
Leipzig, E. A. Seemann 2001, s. 262.
Velmi dobrý stav, na deskách je nalepena samolepka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Stadt - Heimat oder Durchgangsstation? [město, architektura]
Lenz-Romeiß, Felizitas
München: Verlag Georg D. W. Callwey 1970. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 141 stran, 4° (16 x 24 cm)
Knihov. exemplář, desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cahiers de l´Institut d´aménagement et d´urbanisme de la Région  Parisienne [architektura, urbanismus]
Paris: l´Institut d´aménagement et d´urbanisme de la Région Parisienne 1965. Desky se 2 brožurami a přílohou, s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 74+67 stran s černobílými obr.,
Knihov. exemplář, hřbet a desky odřené, roh desek ohnutý, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kaufhallen. Planung. Entwurf. Einrichtung. Mit 253 Bildern und 21 Tafeln [stavebnictví, architektura]
Wolf, Karl-Heinz - Bönewitz, Walter
Berlin: VEB Verlag für Bauwesen 1970. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. přebalem, 224 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29 cm)
Knihov. exemplář, přebal lehce zašpiněný a natržený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kreis- und Kreisringplatten unter antimetrischer Belastung [stavebnictví]
Márkus, Gyula
Budapest: Akadémiai Kiadó 1973. Pů. plátěná vazba s titulem na hřbetu a pův. přebalem, 189 stran, 4° (22 x 24 cm)
Knihov. exemplář, přebal lehce natržený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021