ARCHITEKTURA, DESIGN
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Academia 1996, s. 639.
V dobrém stavu, obálka u hřbetu je odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Bern, Gesellschaft f. Schweiz. Kunstgeschichte 1973, s. 253.
Velmi dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
New York - Toronto, McGraw-Hill Book Company 1969, s. 175.
V dobrém stavu, bez obálky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Leizpig: Insel-Verlag 1964. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a štítkem s titulem na přední desce, 61 stran s četnými černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Pavel Jeřábek - Nakladatelství Plot, Praha 2013. Vydání první, stran 220. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
München, Paul List Verlag in der Südwest Verlag GmbH 1960, s. 146.
V dobrém stavu, na předsádce je razítko pův. majitele, obálka je lehce odlepena od knižního blok, některé stránky jsou popsány tužkou a propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1929, plátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, XX+930 stran s četnými ilustracemi, 2° (25,5 x 32 cm)
okraje desek poněkud odřené, průběžně trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Turin, Fiat 1969, s. 746.
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do papírového pouzdra.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Bratislava, Tatran 1977, s. 29.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Deutsche Verlags-Anstalt 2011. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a pův. přebalem, 144 stran s četnými barevnými obr., 4° (23,5 x 25,5 cm),
Jako nová
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Gütersloh – Berlin: Bertelsmann Fachzeitschriften; Basel – Boston – Berlin: Birkhäuser–Verlag für Architektur 2001, 1., korrigierter Nachdruck.
Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
New York: The Museum of Modern Art 1958, váz., 239 s., 4° (26 x 28 cm)
Velmi dobrý stav; pouzdro trochu opotřebované a zažloutlé, přebal mírně opotřebovaný podél okrajů.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Köln, DuMont Buchverlag 1996, s. 428.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Toronto, Westview press 1988, s. 446.
velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Academia 1999. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 27 cm, stran 685.
Stav pěkný.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Vydalo nakladatelství Aventinum, Praha 2000. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2801 až 2816 z 3362 (211 stránek)
Zákazníci sk

![Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln [sochařská výzdoba dómu v Naumburgu] Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln [sochařská výzdoba dómu v Naumburgu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/704363-die-bildwerke-des-naumbur-17019676071-1024x1024.jpg)

![Der Bauingenieur. Zeitschrift für das gesamte Bauwesen. 10. Jahrgang (1929) [časopis, stavebnictví, inženýrství] Der Bauingenieur. Zeitschrift für das gesamte Bauwesen. 10. Jahrgang (1929) [časopis, stavebnictví, inženýrství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706036-der-bauingenieur-zeitschr-17032582481-1024x1024.jpg)
![Wohnen zwischen drinnen und draußen [propojení bydlení v domě a venku] Wohnen zwischen drinnen und draußen [propojení bydlení v domě a venku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/707288-wohnen-zwischen-drinnen-u-17050588751-1024x1024.jpg)
![Umělecké památky Prahy - Malá strana [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy, křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, románské, gotické, renesanční, barokní] Umělecké památky Prahy - Malá strana [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy, křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, románské, gotické, renesanční, barokní]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708901-umelecke-pamatky-prahy-3--17066901551-1024x1024.jpg)
