POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1950. Obálku a obrázky nakreslil Josef Bidlo. Kniž..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
CESTY, 1998. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 26,5 cm, stran 112 s obrázky.
Velmi dobrý stav. Některé obrázky jsou počmárané
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 20,5 x 24 cm. Vyd. 16. Stran 60.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Altberliner Verlag Lucie Groszer, 1997. Stran 16. Původní pevná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Přeložila Jiřina Kintnerová. Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1978. Grafick..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Knižní klub, Ikar 2000. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 26 cm, stran 282
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čtvrté vydání, v Albatrosu třetí, stran 65. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 21 x 28 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, Praha 1983. 2. vyd.
Přebal vepředu natržený, jinak velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 27 cm, 360 stran
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a mírně otřepená
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Gustav Voleský PRAHA 1932
Původní poloplátěná vazba, 10 stran. Velmi pěkný stav.
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Vydalo nakladatelství SUN, Říčany 2019. Druhé vydání, stran 94. Původní brož, měkká vazba.
Přední roh obálky pomačkaný. Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda v Praze 1947 jako 11.svazek Knih pro mládež. Obálka a ilustrace Antonína Pelce. Graficky upravil Alois Chvála. Vydání první, stran 141. Původní poloplátěná vazba s přebal
Desky lehce odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Československý spisovatel, Praha 1950.
Přebal zašpiněný a na několika místech natržený - viz náhled. Jinak dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní poloplátěná vazba s originálním přebalem, rozměry: 23,5 x 31 cm, stran 49.
Stav dobrý, přebal je lehce ušpiněný, odřený, potrhaný a ze spodní části podlepovaný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 148
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na deskách je skvrna. Podpis pův. majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. SNDK, Praha 1952, 49 stran.
Velmi dobrý stav. Pouze přední předsádka je roztržená.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Zákazníci sk














