POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Husa Chocholka a její děti
Tonča Josefina Janovská, Josef Mašejda
SNDK, Praha 1958, pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 106.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Přídeští je počmárané několik podpisů pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní pohádky
Božena Němcová
Vydal nakladatel Karel Hloušek, Praha 1937. Stran 95. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, desky odřeny, zašpiněny a na zadní straně počmárány, na některých stránkách skvrny od polití. Stav pouze zachovalý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Anče a Kuba mají Kubíčka (Krkonošské pohádky)
Božena Šimková
R + H – MOTTO, Praha 2005. 2. vyd., v tomto nakl. 1.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sněhurka a 7 trpaslíků (pošk.)
Augustin Novák
Původní poloplátěná vazba s přebalem. Stran cca 80. Rozměry: 26,5 x 19 cm
Stav dobrý, obálka je odřená, pomačkaná a potrhaná. Knižní blok je uvolněný z desek. Nesouvisející věnování, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Ping (edice: Oreb, knižnice české mládeže, sv. 14) [pohádky, tučňák; ilustrace Antonín Pospíšil]
Blažena Černovická
Třebechovice pod Orebem, nakladatel Ant. Dědoušek 1943, s. 138.
Původní poloplátěná vazba s přebalem, ten potrhán. Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky (Hans Christian Andersen)
Hans Christian Andersen
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1981. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, stran 248, páté vydání.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Žížalí pomazánka pro Davida
Blanka Čapková
Albatros, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry:17 x 246 cm, stran 60, vyd. první.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hurá za Zdendou (edice: Knihy Ondřeje Sekory pro děti, sv. 12) [pohádky, příběh pro děti; ilustrace Ondřej Sekora]
Ondřej Sekora
Vydalo: nakl. Albatros, Praha 1976 75 stran   ..
Dobrý, pevná vazba (zadní strana vazby zašpiněná)
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zvířátka a lidé (poezie pro děti, mj. Hafáči, Husičky, Labutě, Motýli, Netopýr aj; ilustrace Jiří Trnka)
K. V. Rais
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1971. Nestránkováno, páté vydání v Albatro..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meluzina. Dramatická balada (edice: Knižnice dramatického umění, sv. 15) [divadelní hra; obálka Zdeněk Sklenář]
František Kožík
Praha, Českomoravský Kompas 1943, s. 133.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kašpárkovy pohádky
Jan Milota
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1928. Původní poloplátěná vazba, 99 stran.
Volnější vazba, desky lehce zašpiněné a odřené, jedna z celostránkových ilustrací vytržena z vazby. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pohádkový dědeček
Eduard Petiška
Vydal Československý spisovatel v Praze 1984.Typografie Rostislav Vaněk. Vydání sedmé, stran 136. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kouzelná křída
Zinken Hoppová
První vydání. 135 stran. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 22 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dvanáct princů (poezie, leporelo; ilustrace Václav Stárek)
Pavel Šrut
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1984. Ilustroval Václav Stárek. Vydání první. Tvrdé kartonové..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021