POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prázdniny
L. Bílá
Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Ilustrovala E. Černá. Stran 42. Původní polopl..
 
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Broučci pro malé i velké děti
Jan Karafiát
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 162, vydání 33.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, podpis pův. majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lída a Pavel, kamarádi z páté obecné. Veselé příhody našich dětí (dívčí román)
Jaromíra Hüttlová
Praha, Gustav Voleský 1935, Poloplátěná vazba, 248 str. s ilustracemi. Rozměry: 19 x 25 cm, druhé vydání.
Stav dobrý, desky jsou zašpiněné a odřené, hřbet v hrní i dolní části natržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Čtyřlístek, č. 202 - Vánoční nadělení
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 1992. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 202. Stran 34. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kytka pověstí (Pohádky, báje a pověsti - Adolf Wenig)
Adolf Wenig
Pevná vazba, 77 stran, rozměry: 17 × 21 cm.
Stav velmi dobrý, stránky jsou zažloutlé.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Mikeš I. a II. díl
Josef Lada
V Klubu mladých čtenářů vydal Albatros v Praze 1974. Napsal a nakreslil Josef Lada. I. a II. díl v jednom svazku. 7. vydání, v Albatrosu páté, přepracované a s barevnými ilustracemi, stran 314. Původn
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Floček, psí historie
Josef Hais Týnecký
Nakladatelé Toužimský a Moravec v Praze 1937. Počet stran 150, druhé vydání. . Původní celoplátěná v..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mauglí (komiks)
Josef Pavlát
Sešit, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 32. První vydání.
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karavana (ilustroval Jiří Trnka)
Wilhelm Hauff
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 28 cm, 219 stran, množství nádherných ilustrací Jiřího Trnky.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně odřená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
O Vasiliji Zlatovlasém, kralevici české země [ruská pověst z 18. století]
Mathauserová, Světla
Vydal Vyšehrad, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 180 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
O dvoch capkoch (leporelo, ukrajinská próza; ilustrace Róbert Brun)
Mychajlo Kociubynskyj
Vydali Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1981. Edice Leporela. Vydání ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
U babičky a u dědečka (obrázky M. Fischerová - Kvěchová)
Ant. Kučerová - Fischerová
Pevná vazba. Stran 52, rozměry: 19 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Karavana (arabské pohádky - ilustroval Jiří Trnka)
Wilhelm Hauff
Vydal Melantrich, Praha, 1941. Přeložil Alois Machovec. Původní poloplátěná vazba se zlacením, 123 s..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Brouci a hmyz (ilustroval Josef Lada)
Ladislav Stehlík
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Stran 22. Původní pevná vazba.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Míček Flíček (ilustrace Ondřej Sekora)
Jan Malík
Vydal Josef Hokr, Praha, 1946. Původní poloplátěná vazba, 54 stran, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Staré pověsti slezské
R. F. Jura
Vydalo nakladatelství Karel Veselý, Plzeň 1993. Stran 172. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021