POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svět zvířat (Josef Lada)
Josef Lada, Ludvík Středa
Vydal Dobrovský, edice Omega, Praha 2013. Vydání 11. Původní kartonové rozkládací leporelo.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky z abecedy
Václav Deyl
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 47.
Stav dobrý, lehce zažloutlá obálka, v horním rohu se ztrátou. Hřbet je v dolní i horní části mírně natržený s lehkou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Balada o pěti koťatech (ruské pohádky - v angličtině)
I.Drutsa
Kišiněv 1986.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Krásná Gudrun (edice: Pramen četby, sv. 5) (epos, boj Friesové [Germání] a Vikingové; ilustrace Josef Novák; protektorát)
František Pražák, řídí
Pramen četby, svazek 5. S obrázky Josefa Nováka. Vydal Melantrich, Praha 1941. Stran 60. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, obálka odřena a zašpiněna. Stav dobrý.
30Kč
Bez daně: 30Kč
Pohádky Boženy Němcové
Božena Němcová
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1951. 2. vyd.
Dobrý stav, desky po okrajích odřené (viz náhled), jeden list s ilustrací uvolněn z vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bajky [Ezopovy fabule a Brantovy rozprávky Jana Albína ze sborníku prostějovského z r. 1557 - přebásnil Jiří Kolář]
Ezop
Vydalo Naše vojsko, Praha 1957. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 290 stran, druhé vydání.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rozprávky z čiernej Afriky (text slovensky)
Marek Vadas
KK Bagala (Koloman Kertész Bagala) 2004. Pevná vazba s obálkou, 148 stran, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Báje, žerty, pohádky a dobrodružné zkazky o putování na Měsíc (legendy, dobrodružství, mj. Zeus, Pegasos, Hermes, Daidalos, Lukianos)
Radovan Krátký
Vydalo SNDK, Praha 1967. Původní pevná vazba, cca 180 stran, formát cca 21,5 x 24 cm, množství ilustrací!
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Červenka a Modráček (edice: Knihy nové generace, sv. 62) [příběh, protektorát, ilustrace Karel Putz]
Zdena Rydvalová
Vydalo nakladatelství B. Smolíková - Mečířová, Praha 1944. Knihy Nové dětské generace, svazek 16. Vy..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky - Marja Morevna
Ivan Bilibin (ilustrace)
Pevná vazba, rozměry: 23 x 28 cm. 14 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Čtyřlístek, č. 567 - Zákon pouště
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 2014. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 567. Stran 32. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kulihrášek v hlubinách mořských
Marta Voleská
Vydal Gustav Voleský, Praha. 10 stran. Původní poloplátěná vazba.
Knižní blok vytržen z vazby, desky mírně zašpiněny a po okrajích odřeny. Stav dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Jak zvířata získala slunce (ruské pohádky)
Moskva 1976.
Dobrý stav, nepatrně uvolněný hřbet.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malý domeček plný koleček
Vojtěch Kubašta, Eduard Škoda
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v Praze 2004. Vydání 11, stran 16. Tvrdé kartonové listy. ..
Stav velmi pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Čtyřlístek, č. 618 - U čtyřlístku straší
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 2016. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 618. Stran 33. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021