POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovanské pohádky
K. J. Erben
Vydal Melantrich, Praha 1948. Brožovaná s přebalem, 387 stran, rozměry: 13 x 20 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je odřený s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - KOMPLET 4 svazky (Jaro, Léto, Podzim, Zima; pohádky, písně, hry, tance, říkadla, hádanky, ústní lidová slovesnost, přísloví) ilustrace Karel Svolinský
Karel Plicka, F. Volf, K. Svolinský
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 380, 423, 426 a 408 s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav, pouze obálka I. dílu je lehce odřená a v dolní části mírně natržená.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Pohádka o princezně žábě a spravedlivém čaroději
Jaroslav Nauman (podpis)
Sešit, stran 36, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený a v dolní části mírně natržený. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Karavana
Wilhelm Hauff
Vydal Melantrich, Praha, 1941. Přeložil Alois Machovec. Poloplátěná vazba se zlacením, 122 stran, mn..
Velmi dobrý stav, původní přebal přiložen a i ten je ve velmi dobrém stavu.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Petrklíče
Olga Hejná
Albatros, Praha 1981. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, vepředu osobní neautorské věnování.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hory. Dobrodružná pohádka z pravěku Čech (dobrodružství, sci-fi, pravěk)
F. J. Warmbrunn
Doslov: Oskar Frankl. Přeložil Frant. Matějů. Nakl. Mladé proudy, Praha, nedatováno - cca 1920. Půvo..
Slušný stav (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Krakonoš. Pán v Krkonošském pohoří (Krkonoše)
P. J. Šulc (překlad)
Poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 94
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný. Knižní blok se uvolňuje z desek a je rozvolněný, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pohádky
Vlasta Salačová
Poloplátěná vazba. Stran 167, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet v horní části téměř do třetiny natržený. Volnější vazba.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Na medvědí stráni
J. Rakušan
Ladislav Janů, Praha, nedatováno.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sen, veliký kouzelník (pohádka, ilustrace Mirko Čermák)
Čěněk Sovák
Vydalo nakladatelství Gustav Petrů v Praze, nedatováno. Počet stran 83. ..
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena, stránky uvolněny, s přebalem, ten potrhaný. Stav zachovalý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pan Tužka a slečna Pastelka o psu Gumovi nemluvě (pohádka, ilustrace Miloslav Jágr)
Miloslav Jágr
Vydali Soňa Paukrtová a Petr Vobořil, 2008. Stran 28. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kašpárek a drak (leporelo, říkadla, pohádka)
Bez autora a nakladatele, nedatováno. Původní kartonové rozkládací leporelo, mírně odřeno, desky v o..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pohádky do ouška jehly (Probuzení, Co si Józa vysloužil, Co čekalo ráno na Józu, Jak se u Faltů třásla chalupa; ilustrace Petr Matásek)
Luboš Zelený
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1984. Přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhla Hana Blaž..
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Národní pohádky
Božena Němcová
Páté vydání, stran 89. Původní pevná vazba. Rozměry: 20,5 x 26 cm
Stav velmi dobrý, desky jsou v dolní části u hřbetu natržené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Báchorky (Božena Němcová)
Božena Němcová
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1958. Druhé vydání, stran 162. Původní poloplátěná vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Šťastný princ (Oscar Wilde, Ota Janeček)
Oscar Wilde
Vydala Artia, Praha 1971. Stran 50. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021