POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1984. Přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhla Hana Blaž..
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2006. Vydání první, stran 128. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Vydal Albatros, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Stran 92, rozměry: 21 x 29 cm. 6. upravené vydání.
Stav velmi dobrý, obálka po okrajích mírně otřepená, str. 71-74 pomačkané.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1974. Graficky upravila Naděžda Bláhová. D..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Albatros, Praha 1981. 2. vyd.
Velmi dobrý stav, přebal vepředu lehce natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Knížky kouzelného zrcadla, svazek 5. Třetí vydání. Vydalo nakladatelství J. Hokr, Praha, nedatováno...
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Albatros 1971. Pevná vazba. Rozměry: 20 x 26 cm. Stran 44
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 2015. Vydání první, stran 94. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 27 cm.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1957. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 290 stran, druhé vydání.
Dobrý stav. Kniha byla zřejmě politá - na deskách i přebalu jsou skvrnky. Přebal je odřený a otřepený, uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1978. Graficky upravil Jindřich Kovařík. Vydání první, stran 311. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní pevná laminovaná vazba, 178 stran s mnoha ilustracemi významné české malířky, grafičky a ilu..
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Dětem jak slyšel vypravuje Jaroslav Houdek,vydalo nakladatelství Jos.R.Vilímka v Praze 1928, 62 stra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Čtvrté vydání, stran 62. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15,5 x 21 cm
Přebal odřený a po okrajích potrhaný, desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Perfekt, Bratislava 2010. Pevná vazba, rozměry: 24 x 16 cm, stran 14.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Kruh, nedatováno. Kresby G. Kobbe. Stran 53. Původní celoplátěná vazba.
Desky po okrajích odřeny, na zadní straně desek vydřený flek. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
"Zvláštní vydání", Brno 1996. Původní brož, malá 8°, 143 stran.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Zákazníci sk









![Bajky [Ezopovy fabule a Brantovy rozprávky Jana Albína ze sborníku prostějovského z r. 1557 - přebásnil Jiří Kolář] Bajky [Ezopovy fabule a Brantovy rozprávky Jana Albína ze sborníku prostějovského z r. 1557 - přebásnil Jiří Kolář]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/667984-bajky-ezopovy-fabule-a-br-16579531411-1024x1024.jpg)






