POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národní pohádky
Božena Němcová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1973. Šesté vydání, stran 89. Původní pevná vazba.
Ochranná fólie na deskách zkrabacena. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádkové příběhy z celého světa. Pohádky, bajky, povídky
Peter Holeinone
Knižní klub, Praha 2016. Pevná vazba, vyd. první, stran 480, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Světem pohádek a kouzel (pohádky, říkadla)
Vydalo: nakl. Družstvo "Máj", Praha
Velmi slušný stav, mírně zašlá
299Kč
Bez daně: 299Kč
Za sluncem (pohádka; ilustrace E. Račev)
Michail Prišvin
Vydal Melantrich v Praze 1950. Vydání druhé, stran 93.  ..
Původní poloplátěná vazba, hřbet lehce natržen, desky nepatrně odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kašpárek a krejčík Jehlička aneb Očarovaný zámek (loutky, Storchovo loutkové divadlo)
Bohumil Schweigstill
Sešit, rozměry: 12 x 16 cm, stran 16.
Stav dobrý, lehce odřená, mírně pomačkaná a otřepená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Předhusitské bajky (bajky středověké literatury z Čech, literární věda, mj. Bajka a příroda živočichů, Ptáci, Démonická zvířata, Bajkové spory, Etika bajek)
Josef Tříška
Nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Původní vazba s obálkou, 230 stran, rozměr A5. Velmi dobrý stav (viz obr..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Malá Slovesnost (učebnice, literatura, poezie, mj. O blanických rytířích, Král Ječmínek, Pověsti o sv. Grálu, Zlatovláska, Zlatý Kolovrat, Ilja Muromec, Záhořovo lože, aj.)
Fr. Bartoš, Fr. Bílý, L. Čech
Malá slovesnost, kterou za knihu učebnou a čítací pro vyšší třídy škol středních sestavili F. Bartoš..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Broučci (1941)
Jan Karafiát
Složky jsou svázané nití a volně ložené do obálky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stran 122.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná, lehce odřená a na hřbetu natržená
399Kč
Bez daně: 399Kč
Hrajeme si s pohádkou (O Budulínkovi, Šípková Růženka, O Popelce, Hrnečku vař, Kocour v botách...)
Ivana Tomková, Ludmila Šnajderová
Levní knihy, Praha 2007. Stran 188. Pevná vazba. Rozměry: 24 x 22 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky z Afriky
L. Fiala
Vydaly Euromedia Group - Knižní klub a Ikar v Praze 2001. Obálku navrhl a graficky upravil Václav Kučera. Vydání první, stran 80. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (edice: Korálky, sv. 5) [pohádka; ilustrace Václav Karel]
Karel Jaromír Erben
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1958, edice Korálky, svazek 5. Vydání první, stran..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zvířátka a lidé (poezie pro děti, mj. Hafáči, Husičky, Labutě, Motýli, Netopýr aj; ilustrace Jiří Trnka)
K. V. Rais
Vydalo nakladatelství České grafické unie v Praze 1947. Nestránkováno, druhé vydání. Původní poloplá..
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Francouzské pohádky / Les Contes francais (bilingvní vydání)
Charles Perrault
Garamond. Brožovaná, stran 148, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021