POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Věda v říši pohádek (poškozeno)
A. M. Low
Původní poloplátěná vazba. Stran 247, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Na deskách je číslo napsané propiskou, hřbet je počmáraný, na titulním listu je poznámka psaná propiskou.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Pohádky kocoura Moura
Marcel Aymé
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1965. 1. vyd.
Dobrý stav, mírně zkosený hřbet, na přední předsádce osobní věnování propiskou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Martínkovy pohádky
Eduard Petiška
První vydání, stran 48. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 28 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pohádka o dobrodružstvích a o chrabrosti Jeruslana Lazareviče, mladého junáka a přesličného ruského bohatýra
Josef Vašica
Volné archy v původní obálce, rozměry: 14,5 x 23,5 cm, 59 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Broučci
Jan Karafiát
Vydal Albatros v Praze 1971. Graficky upravil Zdeněk Sklenář. Stran 107, vydání 83., v Albatrosu třetí vydání. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Desky mírně vyšisovaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krtek a paraplíčko
Hana Doskočilová
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1991. Graficky upravil Zdena Ausobská. Vydání první, nestránkováno. Původní pevná vazba.
Stav dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Červená Karkulka
Jiří Trnka
Vydaly Mladé letá, Bratislava 1959 v Knižnici pre najmenších. Původní poloplátěná vazba, obsahuje 3 ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pohádková muzika
Václav Čtvrtek
Ilustroval J. E. Jiránek. Vydal Panton, Praha, druhé vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 1..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kmotr ježek (ilustrace O. Štáfl)
Jos. Hais Týnecký
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 20 x 24 cm. Stran 165.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky. Signaturní razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Alenka v říši divů
Lewis Carroll
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2018. Ilustrace Francesca Cosanti. Stran 40. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Cirkus U tří slunečnic
F. Kožík
Pohádka o klaunu, dětech a zvířátkách. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1965. Edice..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Čarovný prsten
František Kožík
Vydala Olympia ve spolupráci s Albatrosem, Praha 1971. Ilustrovala, obálku a vazbu navrhla Helena Zm..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dětem - Josef Lada [dětské ilustrace Josefa Lady - barevné kresby pro děti]
Vydal Albatros, Praha 1969. Osmé vydání, stran 272. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Země tisíce splněných přání (pohádka, ilustrace a obálka František Tichý)
André Maurois
V překladu N. Papáčkové-Švejdové a s ilustracemi F. Tichého. Vydalo nakl. Melantrich, Praha 1929. Pe..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
O Blaňáčkovi
Klementina Ptáčková - Pilátová
Brněnské tiskárny, 1946Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 58, vyd. první
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021