POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Albatros, Praha 1981. 1. vyd.
Velmi dobrý stav, vepředu osobní neautorské věnování.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Edice Z knihy do srdéčka, knihovna malých čtenářů. P..
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena a natržena, desky odřeny. Stav zachovalý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Poloplátěná vazba. Stran 167, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet v horní části téměř do třetiny natržený. Volnější vazba.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Ladislav Janů, Praha, nedatováno.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1979. Graficky upravil Zdenek Seydl. Druhé..
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství Amulet, Praha 2001. Edice Bajaja. Osmé vydání, stran 152. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1947. Původní poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 23,5 cm. Vydání první, 153 stran.
Stav velmi dobrý, na deskách jsou skvrnky a jsou mírně odřené. Hřbet je protržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez autora a nakladatele, nedatováno. Původní kartonové rozkládací leporelo, mírně odřeno, desky v o..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1959. Nestránkováno, třetí vydání.
..
Původní poloplátěná vazba s přebalem, ten po okrajích potrhaný. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1957. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. První vydání, 183 stran.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, Praha 1981. Původní celoplátěná vazba s obálkou. Stran 92, rozměry: 21 x 29 cm. 6. upravené vydání.
Stav velmi dobrý, obálka po okrajích mírně otřepená, str. 71-74 pomačkané.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Lidové nakladatelství v Praze 1990. Edice Zvonečky. Vazbu s použitím kreseb Petra Poše navrhl..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rebo, Čestlice 2009. 2. vyd.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Siesta, Praha 1924. Původní poloplátěná vazba, 127 stran, množství ilustrací o..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Albatros 1971. Pevná vazba. Rozměry: 20 x 26 cm. Stran 44
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 192, vyd. čtvrté.
Dobrý stav, desky jsou lehce zažloutlé, hřbet lehce zažloutlý a v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk


![První výlet s pohádkou (edice: Z knihy do srdéčka) [pohádka, Zelený rytíř, Pták dam, Per Gynt, O němé královně, Souputník, O třech princeznách v Modré hoře] První výlet s pohádkou (edice: Z knihy do srdéčka) [pohádka, Zelený rytíř, Pták dam, Per Gynt, O němé královně, Souputník, O třech princeznách v Modré hoře]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_188374_1-1024x1024.jpg)







![Špalíček pohádek [pohádky pro děti - Ilustroval Jiří Trnka] Špalíček pohádek [pohádky pro děti - Ilustroval Jiří Trnka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/711297-spalicek-pohadek-17094962881-1024x1024.jpg)





