POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Od pohádky k povídce. Nákladem vlastním, tiskla Grafia Praha, 1946. Obrázky kreslil dvanáctiletý Pav..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní poloplátěná vazba. Rozměry: 31 x 16,5 cm. Stran 10 - kniha obsahuje posuvné obrázky.
Stav velmi dobrý, desky jsou v dolní části lehce natržené. Pouze jedna strana s posuvným obrázkem je lehce zvlněná.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Krásná zdobená vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 268
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Albatros v Praze 1971. Graficky upravil Zdeněk Sklenář. Stran 107, vydání 83., v Albatrosu třetí vydání. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Desky mírně vyšisovaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Knihy Ondřeje Sekory, svazek 14. Pův..
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Albatros 1985, s. 106.
Velmi pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1953. Vydání první, stran 273. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, zašpiněný, mírně potrhaný a podlepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 20 x 24 cm. Stran 165.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky. Signaturní razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2018. Ilustrace Francesca Cosanti. Stran 40. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pohádka o klaunu, dětech a zvířátkách. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1965. Edice..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní poloplátěná vazba s obálkou, stran 96. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dbrý, obálka je u hřbetu zažloutlá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Melantrich, Praha 1946. První vydání.
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Albatros, Praha 1969. Osmé vydání, stran 272. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
V překladu N. Papáčkové-Švejdové a s ilustracemi F. Tichého. Vydalo nakl. Melantrich, Praha 1929. Pe..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Moskva, nakladatelství Dětské literatury 1963, s. 135.
Velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Vydal Albatros, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát 4°, 107 stran. Bohatý obrazový materiál.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk











![Knížka o Pampelišce (edice: Do života, sv. 27) [pohádka] Knížka o Pampelišce (edice: Do života, sv. 27) [pohádka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121264-knizka-o-pampelisce-pohad-16101053651-1024x1024.jpg)
![Z oříšku královny Mab -[ Shakespeare ,převyprávěné divadelní hry Romeo a Julie, Večer tříkrálový, Hamlet, Sen noci svatojánské, Macbeth, Bouře ] Z oříšku královny Mab -[ Shakespeare ,převyprávěné divadelní hry Romeo a Julie, Večer tříkrálový, Hamlet, Sen noci svatojánské, Macbeth, Bouře ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738987-z-orisku-kralovny-mab-pov-17417294201-1024x1024.jpg)
![Dětem - Josef Lada [dětské ilustrace Josefa Lady - barevné kresby pro děti] Dětem - Josef Lada [dětské ilustrace Josefa Lady - barevné kresby pro děti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/696582-josef-lada-detem-16928031811-1024x1024.jpg)


