POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Západočeské nakladatelství, Plzeň 1971. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Gustav Voleský, Praha 1937.
Dobrý stav, desky po okrajích odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1958. Druhé vydání, stran 162. Původní poloplátěná vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1974. Graficky upravila Naděžda Bláhová. D..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Albatros, Praha 1980. 1. vyd.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1962. Vydání první, stran 27. Původní pevná vazba,..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Albatros 1971. Pevná vazba. Rozměry: 20 x 26 cm. Stran 44
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
J. Otto - Ottovo nakladatelství, 2015. Pevná vazba, stran 112, rozměry: 21,5 x 29 cm.
Stav pěkný, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1973. Graficky upravil Miloslav Fulín. Vydání první, stran 248. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1976. Vydání první, stran 328. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Lidové nakladatelství v Praze 1985. Edice Zvonečky. Ilustrovala Jitka Walterová. Vydání první..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
cca 1927 Nakladatel Gustav Voleský Praha.
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě uvolněna. 10 stran. Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Čtvrté vydání, stran 62. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15,5 x 21 cm
Přebal odřený a po okrajích potrhaný, desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Stran 204. Původní poloplátěná vazba.
Satv velmi dobrý, přebal chybí.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Schwager & Steinlein, 2008. Pevná vazba, rozměry: 19,5 x 19,5 cm, stran cca 28 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1973. Graficky upravil Jan Žbánek. Druhé vydání, stran 73. Původní pevná vazba.
Hřbet desek natržený, desky zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk








![Pohádky 2 [O živé vodě, Čert a jeho babička, Dva řezníci v pekle, Konec obra Jordána ...] Pohádky 2 [O živé vodě, Čert a jeho babička, Dva řezníci v pekle, Konec obra Jordána ...]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711783-pohadky-2-o-zive-vode-cer-17098896781-1024x1024.jpg)







