POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ghosts, Goblins & Haunted Castles
Jaroslav Tichý
Ilustrovala Renáta Fučíková. Vyd. Treasure Press 1991 pro Aventinum. Pevná vazba s původním přebalem..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tatínku, ta se ti povedla
Zdeněk Svěrák
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1991. Graficky upravil Milan Grygar. Vydání první, stran 58. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Před usnutím - František Halas (Ota Janeček)
František Halas
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1976. Páté upravené vydání, stran 88. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný, malé skvrny od polití. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zvířátka a lidé
K. V. Rais
Nákladem Československé grafické Unie v Praze 1947. Nestránkováno, druhé vydání. Původní brož, měkká vazba s obálkou.
Obálka odřená a pothaná. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Míša Kulička v zoo. Veselá dobrodružství medvídka Míši (příběh, ilustrace Jiří Trnka)
Jan Vik
Vydal Melantrich, Praha, nedatováno. Ilustrace Jiřího Trnky! Stran 32, původní poloplátěná vazba, ve..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
O slepičce a kohoutkovi (dětská kniha, ilustrace Karel Svolinský)
Marie Majerová
Původní celoplátěná vazba, 20 stran s velkým množstvím krásných ilustrací, rozměry: 27,5 x 19 cm, 2. vydání.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Z kapsáře tetky Dejmalky aneb Pověsti a pohádky Lubenecka (Lubenec)
Kristina Folprechtová, Jitka KAntová
Brožovaná, rozměr: 15 x 21 cm, 70 stran.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Brouci a hmyz (ilustroval Josef Lada)
Ladislav Stehlík
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1982. Stran 22. Původní pevná vazba.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Puntíkatá Andulka
Mária Szepesová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1986. Ilustrovala Helena Zmatlíková. Vydán..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jak Honzík Čepelka hledal a našel štěstí. Romance téměř rytířská (edice: Knihy pro mládež) (příběh, ilustrace Josef Novák)
Karel Michl
Romance téměř rytířská. Vydalo nakladatelství J. Otto v Praze 1947. Vydání první, stran 109. Původní..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Příhody Káji Maříka
F. Háj
Poloplátěná vazba, 161 str. s ilustracemi. Rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je v horní části natržený. Knžní blok se uvolňuje z desek, čb. ilustrace jsou vybarvené pastelkami.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Šťastný princ (Oscar Wilde, Ota Janeček)
Oscar Wilde
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 28 cm, 50 str.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Guliverovy cesty
Jonathan Swift
Nakl. L.Kuncíř, Praha 1929.
Stav velmi slušný, desky zašpiněné a odřené, hřbet odřený a natržený. Uvnitř dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zrcátko a Pentlička a jiné pohádky o zvířátkách (Kdo umí utíkat, O Bradáčkovi, Páv a orel, O mlsném kohoutkovi, Jak lišku bolelo bříško; ilustrace Antonín Pospíšil)
František Kárník
Vydalo nakladatelství Vilém Smidt, Praha 1949. Edice Krásné dětské knihy, svazek 7. Vydání třetí, st..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Kam vede lakomství
Victor Eftimiu
SNDK, Praha 1963.
Dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
 
Valentinská © 2021