POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Melantrich, Praha, 1941. Přeložil Alois Machovec.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné, vazba volnější. Hřbet mírně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství G plus G, Praha 1997. Vydání první, stran 45. Původní pevná vazba. Stav pěkný...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 2016. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 617. Stran 33. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Gustav Voleský, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 10 stran.
Knižní blok téměř odtržen od desek, desky odřeny a mírně zašpiněny. Stav dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo nakladatelství SUN, Praha 2007. Vydání první, stran 231. Původní pevná - laminátová vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Třetí vydání, stran 96. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Knižnice vybrané četby pro mládež SAD, svazek 65. Vydalo Státní nakladatelství v Praze 1947. Druhé v..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Reader's Digest Výběr, 2008. Vydání první, stran 56. Pevná vazba, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v Praze 2008. Grafickou úpravu a obálku navrhla Eliška Konopisk..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1985. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 26 x 20 cm; 60 stran s ilustracemi, první vydání.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Baobab v Praze 2011. Vydání druhé, stran 44. Původní pevná vazba. Rozměry: 16 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství VICTORIA PUBLISHING, Praha 1995. Obálka a ilustrace Josef Kremláček. Vydání pr..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1950. Obálku a obrázky nakreslil Josef Bidlo. Kniž..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 368 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 25 x 28 cm, 185 stran včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 20,5 x 24 cm. Vyd. 16. Stran 60.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk













![Pohádky a pověsti našeho lidu [České a moravské lidové pohádky z národopisných sběrů akademického spolku Slavia] Pohádky a pověsti našeho lidu [České a moravské lidové pohádky z národopisných sběrů akademického spolku Slavia]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/756373-pohadky-a-povesti-naseho--17632447961-1024x1024.jpg)

