POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pinocchiova dobrodružství ( Pinocchio )
Carlo Collodi
Pevná vazba, 181 stran, rozměry: 17 x 24 cm. 4. vyd.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kulihrášek a všesokolský slet (ilustroval Artuš Scheiner, Sokol)
Marta Voleská
Poloplátěná vazba, rozměry: 28,5 x 25 cm. Stran 12.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Knižní blok je uvolněný z obálky, některé stránky jsou z boku lehce natržené, propiskou dopsaná čísla stránek.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Modrá pohádka aneb Kachna namodro
Magdalena Wagnerová
Mladá fronta, Praha 2002. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal lehounce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Opuštěný palác a jiné židovské pohádky
Vida Neuwirthová
Sefer, 1995. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, stran 165
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tři zlatá péra. Pohádky u krbu (pohádka)
Božena Němcová
Sešit, 8 stran s ilustracemi, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, otřepená a potrhaná se ztrátou. Přední i zadní část obálky je utržená. Nesouvisející věnování, celý sešit je roztrhaný na části.
90Kč
Bez daně: 90Kč
O chytré kmotře lišce
Josef Lada
Vydalo nakladatelství ESPRIT INTERNACIONAL v Praze 1991. Deváté vydání, v nakladatelství ESPRIT první, stran 60. Původní pevná vazba.
Rohy desek mírně naraženy. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tři zlaté buddhovy vlasy (Čínské pohádky)
Dana a Milada Šťovíčkovy, vypravují
Stran 201. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Karavana (arabské pohádky - ilustroval Jiří Trnka)
Wilhelm Hauff, František Hrubín
Vydal Albatros, Praha, 1983. Pro čtenáře od 8 let. Přeložil a upravil František Hrubín, celostránkov..
 
380Kč
Bez daně: 380Kč
Ferda Mravenec (edice: Knížky kouzelného zrcadla, sv. 5) [pohádky, ilustrace Ondřej Sekora]
Ondřej Sekora
Praha, Josef Hokr 1947, s. 70.
Původní poloplátěná vazba, zašpiněná a odřená. Předsádka natržená, mírně volnější hřbet.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Povesti spod Sitna (Sitno, text slovensky, slovenské pověsti)
Jozef Horák
Mladé letá, Bratislava 1965. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 25 cm, stran 213
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, v horní části a ze spodní části podlepovaní. Mírně zažloutlé stránky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní pohádky I. díl
Josef Košín z Radostova
Převazba, Čtvrté upr. vydání s 8 obr., rozměry: 15,5 x 20 cm, stran 298.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet mírně zkosený. Zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Doktor Racek - Cesta kolem světa za 31 písmen
Milada Rezková
Nakl. Labyrint, Praha 2016.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Slunečka. Sbírka básní (poezie, dětská literatura, mj. Zahrají struny, Příkaz, Májový deštík, Růže, Na výlet; ilustrace Adolf Kašpar)
Fr. S. Procházka
Nákladem České grafické unie v Praze 1922. S obrazy A. Kašpara. Nestránkováno. Původní brož, měkká v..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pověsti zlatého koně [pohádky a pověsti ze středních Čech; Koněpruské jeskyně, Koněprusy, ilustrace Milada Marešová]
Viktor Palivec
Celopl. vazba se zlaceným nápisem a s obálkou, rozměry: 17,5 x 25 cm, stran 83.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Chodské pohádky a pověsti
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1956. Edice Lidové umění slovesné, řad..
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021