POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brněnské tiskárny, 1946Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 58, vyd. první
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Společnost Československého červeného kříže [1937], s. 61.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná, na přední straně obálky je školní razítko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Albatros, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 338 stran, první vydání. Rozměry: 21 x 30 cm.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, stran 248. Dotisk 7. vyd.
Stav velmi dobrý, na deskách jsou malé hnědé skvrnky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, stran 203, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, kniha je mírně zkosená. Horní roh desek nese stopu po přehnutí.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
O perníkové chaloupce. Z pohádek Boženy Němcové. Edice Pohádky ze širého světa, svazek 516. Šest str..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SNDK 1958.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, Praha 2004. Pevná vazba, stran 30, vyd. první, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. První vydání, 262 stran s ilustracemi. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně otřepený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Jos. R. Vilímek v Praze 1941. Stran 81, třetí vydání. Papírová měkká vazba.
Vazba ve hřbetě rozlepena, hřbetníky natrženy. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Albatros, Praha 1981.
Dobrý stav, část knižního bloku je uvolněná z vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, V. Šmidt 1948
Perfektní stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Práh, Praha 2016. Původní pevná vazba, 108 stran, rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Perfektní stav, nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydání šesté, stran 152. Původní pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Vašut s.r.o., 2005, s. 80.
V dobrém stavu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy ze života mravenců. Vydalo nakladatelství J. Cepl v Praze 1946. Ilustroval autor. Vydání prv..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Zákazníci sk






![O perníkové chaloupce (edice: Pohádky ze širého světa, sv. 516) (Perníková chaloupka, Z pohádek Boženy Němcové [Božena Němcová]) O perníkové chaloupce (edice: Pohádky ze širého světa, sv. 516) (Perníková chaloupka, Z pohádek Boženy Němcové [Božena Němcová])](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_384806_1-1024x1024.jpg)





![Janíkův přírodopis (edice: Krásná dětská kniha, sv. 10) [poezie, říkadla, mj. vydra, veverka, liška, vlk, rys; ilustrace A. Pospíšil] Janíkův přírodopis (edice: Krásná dětská kniha, sv. 10) [poezie, říkadla, mj. vydra, veverka, liška, vlk, rys; ilustrace A. Pospíšil]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136604_1-1024x1024.jpg)


