POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tanya a slunce (ruské pohádky)
Moskva 1985.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná zadní obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Modrovous a Kocour v botách
Nakl. družstvo Máje v Praze, nedatováno.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, vazba lehce uvolněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Na zlaté zátoce. Pohádky rybářova Jiříka (edice: Kouzelný svět, sv. 1) [pohádka; ilustrace a obálka Marie Želibská]
Vladimír Pazourek
Pohádky rybářova Jiříka. Vydal Václav Petr, Praha 1948. Edice Kouzelný svět, svazek 1. První vydání,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dětem - Josef Lada [dětské ilustrace Josefa Lady - barevné kresby pro děti]
Josef Lada
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1969. Osmé vydání (třetí zcela přepracované a rozšířené), stran 273. Původní pevná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dášeňka čili život štěněte
Karel Čapek
Vydalo OTTOVO nakladatelství, Praha v divizi CESTY, 1999. Stran 80. Původní pevná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh slunce (ruské básně,pohádky)
K.Kuliev
Moskva 1973.
Dobrý stav, hřbet nepatrně uvolněný a natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pohádky. Erbenovy a Boženy Němcové, Ruské byliny (pohádka, mj. Hrnečku, vař !; Zlatovláska; Dlouhý, Široký a Bystrozraký; O Popelušce; Sůl nad zlato; Ilja Muromec)
Jan Konečný, pořádá
Pohádky, Erbenovy a Boženy Němcové, Ruské byliny. Výbor souvislé četby pro III. třídu. Nákladem Nové..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fimfárum (ilustrace Jiří Trnka)
Jan Werich
Albatros, Praha 1992. Druhé vyd. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 16 x 24 cm, 189 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce vyšisované, v horní části je skvrnka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O Kazovi, ktorý si hľadal domček (text slovensky)
Zoya Ledecká
Zoya Press, Bratislava 2013. Pevná vazba, stran 44, rozměry: 20,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Jak Honzíček hledal Filipa [Josef Lada ilustroval - 23x barevná zinkografie; pohádka]
Jaroslav Hloušek
Vydal Kvasnička a Hampl, Praha. Šitá brožura, 27 x 22 cm, 22 listů.
Obálka je na okrajích potrhaná a trochu zašpiněná, hřbet je spravovaný červenou plátěnou páskou, vnitřek je ve velmi dobrém stavu, titulní list a poslední dva listy jsou natržené; chybí tiráž a zadn
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Povídejme pohádky
Zdenka Jindrová
E. Beaufort, Praha 1944. 1. vyd.
Dobrý stav, obálka dole ve hřbetě odřená (viz náhled).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Malý špalíček pohádek
František Hrubín
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s originálním přebalem, vydání páté, rozměry: 17 x 24 cm, 192 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Statečný klaun (ruské pohádky)
S.Voronin
Leningrad 1967.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Floček, psí historie (povídka, pes; ilustrace O. Štáfl)
Jos. Hais Týnecký
Nakladatelé Toužimský a Moravec v Praze 1937. Počet stran 150, druhé vydání. Původní celoplátěná vaz..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pohádky - Marja Morevna
Ivan Bilibin (ilustrace)
Pevná vazba, rozměry: 23 x 28 cm. 14 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021