POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gramercy Books, New York 2004.
Velmi dobrý stav (viz foto). Lehce odřený přebal.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví v Praze 1971. První vydání, stran 48. Původní pevná..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 22 cm, stran 168. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Fortuna Libri (ČR), Praha 2006. Vydání první, stran 10. Tvrdé kartonové listy.
Desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Severočeské nakladatelství, Liberec 1967. 1. vyd. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 97.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a zažloutlé, vyřazený knihovní exemplář. Na přídeští jsou stopy po průhledném obalu knihovny. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství ATD...,Hradec Králové, 1992. S výzdobou O. Štáfla. Původní poloplátěná vazba, 216 stran.
Desky mírně odřeny a zašpiněny. Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Pro čtenáře od 9 let. SNDK, Praha, 1959. Přeložil Ivan Poldauf. Původní pevná vazba, 130 stran s 63 ..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Šolc a Šimáček v Praze, cca 1920, třetí vydání. V knize by mělo být 12 barvotiskových obrazů Artuše Scheinera - jsou zde pouze 3. 175 stran, původní poloplátěná vazba se zdobenou přední stranou
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky., pouze 3 z 12 barvotiskových obrazů
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
SNDK, Praha, 1957. Pro čtenáře od 12 let. Přeložil a upravil František Hrubín. Ilustroval Jiří Trnka..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo Carmen nakladatelství, Praha 1993. Graficky upravil Milan Kopřiva. Stran 168. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Původní pevná vazba s obálkou, 230 stran, první vydání, rozměr A5.
Pěkný stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydaly Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1981, edice Leporela. Vydání ..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 113.
Stav dobrý, desky jsou odřené, zažloutlé se skvrnkami. Hřbet je v horní části lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 29 cm, stran 154
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené a mírně zvlněné. Hřbet je v horní části natržený. Některé stránky jsou lehce zvlněn= - vše suché, neslepené, čitelné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1961. Vyd. 10., v tomto nakl. 1. Původní měkká vazba s přebalem, 12 x 17 cm, 136 str.
Dobrý stav, přebal je u hřbetu protržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Junior, Praha 1996.
Stav dobrý, desky lehce zašpiněné, hřbet odřený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zákazníci sk




![Pro děti - knížka naslouchajícím [pohádky; Jiří Orten - Prózy sv. 2] (poškoz.) Pro děti - knížka naslouchajícím [pohádky; Jiří Orten - Prózy sv. 2] (poškoz.)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/687806-pro-deti-knizka-nasloucha-16814787581-1024x1024.jpg)









