POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Strom plný papoušků
Zuzana Novotná
Blok, Brno 1992.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Čtyřlístek, č. 203 - Otesánek
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 1993. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 203. Stran 34. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš]
Václav Horyna
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1989. 1. vyd. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 17 x 24 cm, 274 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jarda a jeho zvěřinec
O. Bělecký
Vydalo nakladatelství Ant. Olivy, Brno 1948. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu, vydání první, stran 101.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky zašpiněny a odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sedm pohádek (1944; pohádky)
Miroslav Haller
Rudolfa Kmoch, Praha 1944. 1. vyd.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
České pohádky (Karel Jaromír Erben)
Karel Jaromír Erben
Poloplátěná vazba s obálkou, stran 277, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Makový mužíček (pohádka, Ilustrace Josef Paleček)
František Nepil
Původní vazba,ta lehce uvolněná a na hřbetu odřená. 108 stran, rozměry: 20 x 26,5 cm.
Stav dobrý, hřbet je v prostřední části odřený. Knižní blok se začíná uvolňovat z desek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Blaženčino podivné přátelství (pohádka; ilustrace a obálka Otakar Mrkvička)
Zdenka Jindrová
Vydal Jos. R. Vilímek v Praze 1948. Knihy pro mládež. Vydání první, stran 141 s 20 ilustracemi v tex..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Andersenovy pohádky
Michael Marhan
Celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 21 cm. 331 stran. S četným vyobrazením. Třetí zlepšené vydání.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je potrhaný. Některé stránky jsou se skvrnkami.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Ferda mravenec v cizích službách
Ondřej Sekora
Vydalo nakladatelství J. Hokr, Praha, nedatováno (vyšlo cca mezi lety 1935-1938). Poloplátěná původní vazba, 70 stran. Ilustrace Ondřeje Sekory.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny. Stav dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Co si přivez z dálky rytíř Krno z války (loutky, loutkové hry, loutkové divadlo)
Dvojlist, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, dvojlist je lehce pomačkaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pohádky (Kouzelný zámek, Vodníkova smůla, Jak Honza napálil čerta, Zvědavý Permoník, Vítr darebák, Zlostná lokomotiva, Jak vznikla duha)
Mája Třemošenská
Vydal F. Boleslavský, Praha, nedatováno. Stran 61. Původní brož, měkká vazba, obálka odřená a natrže..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pohádka za pohádkou
Josef Kalenský
Rudolf Storch, Praha, nedatováno. Převazba, rozměry: 15,5 x 20 cm, 437 stran.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Hřbet je mírně zkosený. stránky jsou zažloutlé, několik natrženo a dolepováno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Šibal Makočuba. Lidožrouti na válečné stezce (dobrodružství, ilustrace Rudolf Šváb)
Bohumila Sílová
Praha, Svoboda 1948, s. 90.
Stav dobrý, desky mají lehce odřené rohy. Na začátku je knižní svazek dole u hřbeu natržen a uvolněn.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nové království
Rudolf Těšnohlídek
Pevná vazba, rozměry: 19 x 24 cm, stran 235.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce ušpiněné a mírně odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Čimčirínek a chlapci
Rudolf Těsnohlídek
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1983. Edice Jiskřičky. Graficky upravil Olga Pavalová. Čtvrté vydání v Albatrosu, stran 142. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021