POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Graficky upravil Zbyněk Kočvar. Vydání první, stran 94. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Plzákovo nakladatelství v Praze 1943. Vydání první, stran 76. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Popokatepetl, Praha 2000. Původní vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilustrace. Pěkný stav (viz foto)..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, družstvo Československých legionářů-ČIN 1929, s. 121.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, Praha 2004. Pevná vazba, stran 30, vyd. první, rozměry: 21 x 26 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
D-Consult v nakl. Deus, Praha 2012. Původní vazba, rozměry: 16 x 19 cm; 142 stran s ilustracemi.
Velmi dobrý stav. Mírně ušpiněná vazba, rohy desek jsou naražené.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 22 cm, stran 168. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Popokatepetl, Praha 2000. Původní vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilustrace. Pěkný stav (viz foto)..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jaroslav Podroužek, Praha 1948. Volné archy v původní obálce, 65 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)...
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Práh, Praha 2016. Původní pevná vazba, 108 stran, rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Perfektní stav, nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Páté vydání, stran 125, rozměry: 17 x 24 cm. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Odeon, Praha 1985
Velmi dobrý stav,
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Knížky kouzelného zrcadla, svazek 10. Vydal nakl. Josef Hokr, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1987. Graficky upravil Václav Konečný. Vydání první, stran 40. Původní pevná vazba s přebalem
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Albatros 1981, s. 76.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten natržen. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Edika, 2017. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 23 cm, stran 185.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk




![Zviřátka (edice: Knih pro mládež, sv. 1) [pohádky; obálka a ilustrace Milada Marešová] Zviřátka (edice: Knih pro mládež, sv. 1) [pohádky; obálka a ilustrace Milada Marešová]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_130939_1-1024x1024.jpg)








![Pohádka z cukřenky [moderní japonská pohádka; matematika] Pohádka z cukřenky [moderní japonská pohádka; matematika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_277254_1-1024x1024.jpg)
![Jak vodníci udobřili sumce (edice: Klub mladých čtenářů) [pohádky; ilustrace Jan Kudláček] HOL Jak vodníci udobřili sumce (edice: Klub mladých čtenářů) [pohádky; ilustrace Jan Kudláček] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138344_1-1024x1024.jpg)
