POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Rudolfa Kmocha, 1944. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 4°, 91 stran, celostránkové obr. p..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 380, 423, 426 a 408 s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Valašské pohádky. Ilustroval Richart Brun. Vydal Rudolf Kmoch, Praha 1945. Původní poloplátěná vazba..
Přebal potrhaný a zašpiněný (viz foto), na patitulu neautorské věnování. Velmi slušný stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1979. Vydání první, stran 144. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1986. Graficky upravil Milan Jaroš. Vydání první, stran 183. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva, Raduga 1989, s. 19.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1970. Ilustroval a graficky upravil Luděk ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stran 201. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel B.Kočí v Praze,nedatováno.Se 16 barevnými obrazy Angela Zeyera.Počet stran 43.Původní pol..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1983. 109 stran, čtvrté vydání. Bohatě ilustrováno. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Fénix, Praha 1991
Stav: dobrý
převyprávěl: Vladimír Reis
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit - svázáno nití, rozměry: 28 x 25,5 cm, 10 stran.
Stav výborný, obálka je nepatrně ušpiněná.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Národní pohádky pro malé čtenáře - Božena Němcová. Radost dětí - sborník vybrané četby, řada III., s..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stran 12, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav. lehce odřená obálka i hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Grafické umělecké závody - nakladatelství V. Neubert 1935.
Lehce zašpiněno a pomačkáno (viz foto), dobrý stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1984. Verše k obrázkům napsal Josef Brukner. První vydání, 57 stran s obrázky Josefa Lady. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Hadí prsten. Lotyšské pohádky (edice: Z pohádky do pohádky) [Pět siláků, Čert ve službě, Bratr a sestra, Sedm bratrů, Zlatý kohoutek aj.; ilustrace Jiří Šindler] Hadí prsten. Lotyšské pohádky (edice: Z pohádky do pohádky) [Pět siláků, Čert ve službě, Bratr a sestra, Sedm bratrů, Zlatý kohoutek aj.; ilustrace Jiří Šindler]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/741186-hadi-prsten-lotysske-poha-17440451451-1024x1024.jpg)




![Divoký koník Ryn [Mirko Hanák ilustroval] Divoký koník Ryn [Mirko Hanák ilustroval]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700044-divoky-konik-ryn-16969373521-1024x1024.jpg)



