POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Kalich v Evangelickém nakladatelství, Praze 1991. Stran 90. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Západočeské nakladatelství, Plzeň 1971. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Gustav Voleský, Praha 1937.
Dobrý stav, desky po okrajích odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1982. Vydání druhé, stran 64. Ilustroval Zdeněk Miler. Původní pevná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přeložila Miroslava Möcklová, ilustrace Jiřího Trnky. Nákladem Jos. R. Vilímka v Praze 1943. Vydání druhé rozšířené, stran 111. Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázána. Rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené, hřbet je zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1974. Graficky upravila Naděžda Bláhová. D..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Albatros, Praha 1980. 1. vyd.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1962. Vydání první, stran 27. Původní pevná vazba,..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zemský ústřední spolek jednot učitelských v Království Českém, nedatováno. Převazba, stran 110, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko a podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poloplátěná vazba, rozměr: 15 x 21,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné, hřbet v horní i dolní části natržený. Přední přídeští počmárané tužkou.. Zažloutlé stránky, strana 45 je natržení, spodní roh strany 33 je v dolním ro
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1973. Graficky upravil Miloslav Fulín. Vydání první, stran 248. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1976. Vydání první, stran 328. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Lidové nakladatelství v Praze 1985. Edice Zvonečky. Ilustrovala Jitka Walterová. Vydání první..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
cca 1927 Nakladatel Gustav Voleský Praha.
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě uvolněna. 10 stran. Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, stran 55
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydání první, stran 359. Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Přední desky se začínají uvolňovat od vazby.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk
















![Naše národní pohádky [Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další] Naše národní pohádky [Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713551-nase-narodni-pohadky-kare-17122358711-1024x1024.jpg)