POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Kvasnička a Hampl, Praha. Šitá brožura, 27 x 22 cm, 22 listů.
Obálka je na okrajích potrhaná a trochu zašpiněná, hřbet je spravovaný červenou plátěnou páskou, vnitřek je ve velmi dobrém stavu, titulní list a poslední dva listy jsou natržené; chybí tiráž a zadn
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Vydalo nakladatelství Antonín Dědourek v Třebechovicích pod Orebem 1942. Edice Oreb, knižnice české ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s originálním přebalem, vydání páté, rozměry: 17 x 24 cm, 192 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leningrad 1967.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydaly Euromedia Group - Knižní klub a Ikar v Praze 2001. Obálku navrhl a graficky upravil Václav Ku..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydal F. Topič v Praze 1925. Stran 79. Původní celoplátěná vazba. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm
Stav velmi dobrý. Jedna strana je natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 2015. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 581. Stran 33. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatel Gustav Voleský, Praha, nadatováno. Původní poloplátěná vazba. Stran 10.
Knižní blok vytržen z vazby, desky po okrajích odřeny, stránky uvolněny. Stav dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Moskva 1977.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha : F. J. Müller 1943, původní brož (šité složky) s papírovým přebalem, 72 stran, 15,5 x 16,5 cm
Přebal trochu zašpiněný a ve hřbetu vyšisovaný, okraje mírně potrhány, vazba trochu uvolněná, jinak dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydaly Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1971. Vydání třetí. Přeložil ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Čtyřlístek v Praze 2016. Kresba Jaroslav Němeček. Knihovnička Čtyřlístek, sešit 617. Stran 33. Původní sešit s obálkou.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatel Gustav Voleský Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 10 stran.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad v Praze 1950.
Stav dobrý, nepatrně odřené rohy desek.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Fupra, rok neuveden. Leporelo, 16 x 22 cm, 8 stran.
Velmi dobrý stav, drobné známky opotřebování, jedna strana má utržený kousek rohu.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nakl. Odeon, Praha 1986
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Jak Honzíček hledal Filipa [Josef Lada ilustroval - 23x barevná zinkografie; pohádka] Jak Honzíček hledal Filipa [Josef Lada ilustroval - 23x barevná zinkografie; pohádka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ka/494993-jak-honzicek-hledal-filip-14901931441-1024x1024.jpg)
![Pohádka o vtipné kaši (edice: Knižnice české mládeže Oreb) [ilustrace a obálka Jan Černý; Třebechovice pod Orebem] Pohádka o vtipné kaši (edice: Knižnice české mládeže Oreb) [ilustrace a obálka Jan Černý; Třebechovice pod Orebem]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_298382_1-1024x1024.jpg)






![Balty (Středa) [=Krásná užitková kniha, sv. 24] - Kobaltické pohádky Balty (Středa) [=Krásná užitková kniha, sv. 24] - Kobaltické pohádky](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/504225-balty-streda-krasna-uzitk-14989884941-1024x1024.jpg)



