POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Míša Kulička v rodném lese
Jan Vik
Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1941. Stran 31. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky a hřbet odřeny. Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Týden pohádek Boženy Němcové, 4. část (pohádky, mj. O princezně se zlatou hvězdou na čele, Divotvorný meč, Vodní paní, O ptáku ohniváku a mořské panně)
František Ber, upravil
Tato knížka je čtvrtou částí encyklopedické řady klasických pohádek Boženy Němcové. Vydalo nakladate..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sněhurka a 7 trpaslíků (pošk.)
Augustin Novák
Původní poloplátěná vazba s přebalem. Stran cca 80. Rozměry: 26,5 x 19 cm
Stav dobrý, obálka je odřená, pomačkaná a potrhaná. Knižní blok je uvolněný z desek. Nesouvisející věnování, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Výbor bájí a pověstí národních od Karla J. Erbena (pohádky, mj. Kurent a člověk, Stolistá růže, Špalíček, Osud, Bída, Baba Jaga, Vašíček)
Karel Jaromír Erben
Nakladatel B.Kočí v Praze,nedatováno.Se 16 barevnými obrazy Angela Zeyera.Počet stran 43.Původní pol..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - KOMPLET 4 svazky (Jaro, Léto, Podzim, Zima; pohádky, písně, hry, tance, říkadla, hádanky, ústní lidová slovesnost, přísloví) ilustrace Karel Svolinský
Karel Plicka, F.Volf, Karel Svolinský
Vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1944, Odeon 1979 a SNKLHU 1954 a 1960.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálky zašpiněné, odřené a natržené(viz foto).
599Kč
Bez daně: 599Kč
Zbojníci. Kytka slovenských pohádek a pověstí (Zbojník, Chytrý zbojník, Silný Janko, Princ Mudroch, Janošík; Slovensko)
Stanislav Klíma
Praha, Nakladatelství Emil Šolc, společnost s r. o. [1923], s. 84.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O Martínkovi
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 8, rozměry: 8 x 11,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Radost dětí, řada II., svazek 3. Národní říkadla o zviřátkách (poezie, protektorát; ilustrace A. Stallich, obálka Václav Karel)
Národní říkadla o zviřátkách - Karel Hlava. Radost dětí - sborník vybrané četby, řada II., svazek 3...
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Král Asarchadon (ruská pohádka, bibliofilie; ilustrace Cyril Bouda, podpis Karel Neubert)
Lev N. Tolstoj
Praha, Grafické umělecké závody - nakladatelství V. Neubert 1935.
Lehce zašpiněno a pomačkáno (viz foto), dobrý stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Knížka o Jeničce, lesním děvčátku
Karel Pichl
Nakladatel L. K. Žižka, Praha 1947. Čtvrté vydání, stran 62. Pevná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný, desky odřeny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Fairy Tales [pohádky pro děti, Trnka]
Hans Christian Andersen
1969
Stav dobrý viz foto.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Kocour Šedohlávek (pohádky, ruské lidové pohádky)
L. I. Gribovová
Moskva, nakl. Malyš 1982
V dobrém stavu, desky jsou lehce zašpiněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Keltské pohádky, díl I.
Joseph Jacobs
Ando Publishing, Brno 1996. Stran 256. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný, kniha prohnutá různými směry
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jak Kašpárek se Šmidrou vysvobodili princeznu (pohádka, divadelní hra, Náchod)
Jindřich Šustr (upravil)
Pohádka se zpěvy a tanci o III jednáních. Jan Bejr, Náchod 1933. Poloplátěná slepá převazba, 12°, 51..
Na deskách signaturní štítek, dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Marbulínek, Kašpárek, pejsek Fenek a jejich veselé příběhy
Otakar Haering
Vydalo vydavatelství a nakladatelství Carmen, 1991. Sešit, stran 12, rozměry: 22,5 x 30 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidé a loutky (pohádky, divadlo, příběhy)
František Michálek
Hradec Králové, Vítězslav Majer 1944, s. 79.
V dobrém stavu, obálka je natržená, stránky nejsou rozřezány.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021