POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Malý špalíček pohádek
František Hrubín
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba, 192 stran. 3. vydání.
Pěkný stav, bez přebalu.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zlatá jeskyně. Pohádka pro malé i velké s obrázky Josefa Vodrážky (pohádky)
Bohuslav Březovský
Pohádka pro malé i velké s obrázky Josefa Vodrážky. Průboj, nakladatelství Karla Smolky v Brně 1941...
Původní poloplátěná vazba, desky odřeny, zašpiněny a pokresleny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Černuška
Jan Voborník
Nákladem ústředního nakladatelství učitelstva Československého v Praze 1928. Stran 157. Původní poloplátěná vazba. Rozměry: 18,5 x 23,5 cm
Stav velmi dobrý, přední desky se uvolňují od vazby.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Starožitná dětská kniha s ilustracemi, předchůdce komiksu
Dětská kniha s obrázky a textem, připomínající komiks. Výška 35 cm. Kniha má 12 stran a obálka z ..
 
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Tři přadleny (edice: Malé pohádky Máje) [pohádka]
K. J. Erben
Vydalo: nakl. Družstvo Máje, Praha 12 stran Stav: výborný, brož. vydání   K. J. Erb..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Putování za švestkovou vůní
Ludvík Aškenazy
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1992. Graficky upravil Vladimír Vimr. Druhé vydání, stran 189 .. Původní pevná vazba.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Statečný rytíř Mahulín (edice: Za svobodu. Řada X, 2 sv.) [pohádka, ilustrace Rudolf Šváb]
Bohumila Sílová
Vydalo vydavatelství Za svobodu, Praha 1946. První vydání druhého svazku X. řady edice Za svobodu. K..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dárek
Radegast Parolek, převyprávěl
Vydalo nakladatelství Vyturys, Vilnius 1989. Stran 94. Původní pevná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zvědavé káčátko
Jiří Kahoun
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1986. Graficky upravil Richard Maršák. První vydání. Tvrdé kartonové listy.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kašpárek a jeho přátelé
Jaroslav Hloušek
Nakl. Kruh, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, 113 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena, desky odřeny a zašpiněny, očteno. Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dětský svět. Povídky, obrázky a črty ze života naší mládeže; Lidumil (povídka, secesní obálka)
J. K. Hraš, Ladislav Benýšek
Povídky, obrázky a črty ze života naší mládeže. Dvě povídky v jednom svazku. Nákladem Aloise Hynka v..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jaro. Pokrokový časopis pro děti 1915-1916, ročník 9 (poezie, beletrie, mj. Jan Neruda - Dědova mísa, Vším byl jsem rád; Boxer, U černého moře, Strach, Divadla loutková, maňásková a stínová)
Pavel Skřivan (red.)
Pokrokový časopis pro děti, ročník devátý, 1915 - 1916. Vydalo Ústřední dělnické knihkupectví, nakla..
Původní celoplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Národní pohádky
Karel Jaromír Erben
Nakladatel Karel Hloušek, Praha 1939. Stran 175. Původní celoplátěná vazba.
Hřbet desek vyšisovaný. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Žabákova dobrodružství (ilustrace Josef Čapek)
Kenneth Grahame
Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 193 s 8 barevnými obrázky na přílohách, 8 černými v textu a s barevným obrázkem na přední desce od Josefa Čapka..
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021