POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karavana (ilustroval Jiří Trnka)
Wilhelm Hauff
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 28 cm, 219 stran, množství nádherných ilustrací Jiřího Trnky.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně odřená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Mach a Šebestová na cestách
Miloš Macourek
Původní pevná vazba. Stran 108, vyd. druhé, rozměry: 24 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pohádky z celého světa (Červená Karkulka / O vševědoucím zrcadle / Nevlídné sestry / Myší lovec)
Jos. K. Nejedlý (uspořádal)
Měkká vazba - původní obálka chybí, stran 31, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, přední část obálky chybí, hřbet je potrhaný se ztrátou, titulní list potrhaný, ušpiněný a otřepený. Uvnitř je stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Vojta mezi broučky (úprava Zdeněk Rossmann)
Jan J. Holub
Poloplátěná vazba vydání první, stran 102, rozměry: 19,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené. Hřbet v horní i dolní části mírně natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Král Pecivál (Maďarské pohádky, mj. CHudé dětství, Z časů krále Matyáše, Bylo-nebylo; ilustrace Tamás Szecsko)
Ferenc Móra
Přeložil R. O. Rakusan. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1956. Vydání první, stran ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kočkování [Jiří Žáček ,poezie, pohádky; ilustrace Lída Brychtová ]
Jiří Žáček
Vydala Euromedia Group k.s. - Knižní klub v Praze roku 2005, rozměr: 21,5 x 28,5 cm, 72 stran.
Dobrý stav (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
O pošetilé myšce a jiné pohádky
Marie Holková
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 18 x 24 cm, stran 84. První vydání.
Stav dobrý, desky jsou na přední straně pokresleny a zašpiněny. Volnější vazba.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kouzelná země Orplid (Světová četba, sv. 458)
Eduard Mörike
Vydal Odeon, Praha 1975. Vydání první. Brožovaná s přebalem, 266 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Princezna se zlatou hvězdou na čele
Božena Němcová
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1966. Ilustroval Václav Karel. Vydání první, stran 215. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
České národní pohádky a písně
Jaroslav Závada, upravil
Vydali Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1958. Vydání první, stran 219. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal zašpiněný a po okrajích otřepený, desky mírně odřeny a zašpiněny. Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Máminy pohádky
M. Tippmannová
Tiskem pražské akciové tiskárny, nákladem vlastním, Praha 1930. Stran 62. Původní poloplátěná vazba.
Hřbet desek mírně natržený, desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Prázdniny
L. Bílá
Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Ilustrovala E. Černá. Stran 42. Původní polopl..
 
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Lída a Pavel, kamarádi z páté obecné. Veselé příhody našich dětí (dívčí román)
Jaromíra Hüttlová
Praha, Gustav Voleský 1935, Poloplátěná vazba, 248 str. s ilustracemi. Rozměry: 19 x 25 cm, druhé vydání.
Stav dobrý, desky jsou zašpiněné a odřené, hřbet v hrní i dolní části natržený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ilustrovaná kniha mýtů, pohádek a dobrodružných příběhů
Neil Philip
Vydalo nakladatelství PERFEKT, Bratislava 2002. Vydání první, stran 443. Přeložila Ivana Nuhlíčková. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zamrzlá studánka (Pohádky a pověsti zpod Radhoště - Beskydy)
Josef Strnadel
Vydalo nakladatelství Profil v Ostravě 1985. Vydání druhé, stran 107. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zvířátka a lidé
K. V. Rais
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1959. Nestránkováno, třetí vydání. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích podlepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021