POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, Praha 1983. Původní pevná vazba, šesté vydání, 140 stran, množství celostránkových ilustrací Josefa Lady. Rozměry: 20,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý, přední desky se uvolňují od vazby.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
305 stran. Formát 25 x 17 cm.
Vyd. Českomoravský spisovatel v Praze 1977. Původní celoplátěná vaz..
Dobrý stav. Vazba mírně uvolněna.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou. Vydání první, 198 stran, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal a vytiskl Melantrich v Praze 1942. Stran 150. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu. Desky le..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1983. 109 stran, čtvrté vydání. Bohatě ilustrováno. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1981. Graficky upravil Václav Konečný. Vydání první, stran 46. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Třetí vydání, stran 102. Původní pevná vazba. Rozměry: 20,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Leon, Praha 1994. Druhé vydání, stran 103. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Z ukrajinského originálu přeložila Jaroslava Bitzanová. Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a ml..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1967. Třetí vydání, stran 149. Původní pevná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, Praha 1981.
Dobrý stav, odřený hřbet, část knižního bloku je uvolněná z vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Slovart v Praze 1997. Edice Pikola, svazek 1. V tomto souboru druhé české vydání, stran 135. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Příběhy ze života mravenců. Vydalo nakladatelství J. Cepl v Praze 1946. Ilustroval autor. Vydání prv..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 192 stran. 6. vydání.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 84, vydání desáté v nakl. Artur první, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1963. Vydání první, stran 18 s rozkládacími obrázk..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk



![Návrat Opeřeného hada [indiánské báje střední a jižní Ameriky] Návrat Opeřeného hada [indiánské báje střední a jižní Ameriky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/585825-navrat-opereneho-hada-16063866971-1024x1024.jpg)

![Divoký koník Ryn [ilustroval Mirko Hanák] Divoký koník Ryn [ilustroval Mirko Hanák]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713750-divoky-konik-ryn-ilustrov-17125090741-1024x1024.jpg)




![Pohádek jako kvítí [pohádky pro děti] Pohádek jako kvítí [pohádky pro děti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/713855-pohadek-jako-kviti-pohadk-17126462181-1024x1024.jpg)





