POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 24 x 15,5 cm, stran 12.
Velmi dobrý stav. Na deskách je nálepka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Krásné ilustrace. Přeložila Hana Vrbová. Ilustroval Miloš Noll. Vydalo Státní nakladatelství dětské ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví v Praze 1971. První vydání, stran 48. Původní pevná..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 25 cm, stran 316.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Československý spisovatel 1987
Dobrý stav. Mírně ušpiněné viz foto.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
První vydání, stran 264. Původní pevná vazba, rozměry: 20,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Bratislava: Madach 1982, 2. maďarské vydání, překlad Anna P. Olexo
Desky trochu zašpiněné, uvnitř pěkná, velmi dobrý stav - boards slghtly soiled, inside nice, very good condition.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1958,edice Z pohádky do pohádky,svazek 5.Vydání pr..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní pevná vazba. 108 stran, rozměry: 20 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1951. 1. vyd.
Dobrý stav, chybí přebal, na titulní straně vepsáno věnování OV KSČ.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Emila Šolce v Praze, nedatováno. Druhé zlepšené vydání, stran 315 s mnoha obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Hejkal, Havlíčkův Brod, 1994. Ilustroval Jindřich Kovařík. Vydání první, stran..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
London: Paul Hamlyn (Bratislava: Mladé Letá 1966)
2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
2. vydání. Vydal Albatros, Praha, 1985. Původní pevná vazba, 106 stran. S ilustracemi Josefa Palečka.
vazba u hřbetu prasklá, jinak stav v pořádku
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš]
Vydalo nakladatelství Kruh, Hradec Králové 1989. 1. vyd. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 17 x 24 cm, 274 stran.
Přebal mírně zašpiněný. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26,5 cm, stran 88.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk












![Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš] Lžíce medu - špetka pepře [Rozmarné pověsti z Čech a Moravy, české pohádky pro děti, mj. i Krakonoš]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717588-lzice-medu-spetka-pepre-r-17169340201-1024x1024.jpg)
