POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Popokatepetl, Praha 2000. Původní vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilustrace. Pěkný stav (viz foto)..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jak dostal Nedovtipek na dovtípenou. Pohádky z celého světa, svazek 73. Ročník 1931. Původní brož, 3..
Volný hřbet, obálka lehce zašpiněná a potrhaná (viz foto), v polovině brože stopy přehnutí. Slušný stav!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Práh, Praha 2016. Původní pevná vazba, 108 stran, rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Perfektní stav, nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1984. Poloplátěná vazba-tvrdé kartonové listy, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 12.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo: Plzákovo knihkupectví, Praha 1941
Slušný stav, 2 obr. listy vytržené-nepoškozené-přiložené, desky mírně pošpiněny
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Knížky kouzelného zrcadla, svazek 3. Vydalo nakladatelství J. Hokr, Praha 1947. Poloplátěná vazba, d..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1987. Graficky upravil Václav Konečný. Vydání první, stran 40. Původní pevná vazba s přebalem
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Albatros 1987, s. 125.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
2010, stran 85. Původní pevná vazba. Rozměry: 20 x 27 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ostrava, profil 1977, s. 351.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1941. Stran 31. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky a hřbet odřeny. Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Tato knížka je čtvrtou částí encyklopedické řady klasických pohádek Boženy Němcové. Vydalo nakladate..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba. Stran 52, rozměry: 19 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pohádkové drama o 4 dějstvích. Ant. Hajna, Praha 1913. Krásná původní celoplátěná vazba se zlacením,..
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 24,5 cm. Stran 111
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Nakladatelství Emil Šolc, společnost s r. o. [1923], s. 84.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Jóžka rybář. Tři meče. Pán a sluha. Jak dostal Nedovtipek na dovtípenou (Pohádky z celého světa, sv. 73) [pohádky] Jóžka rybář. Tři meče. Pán a sluha. Jak dostal Nedovtipek na dovtípenou (Pohádky z celého světa, sv. 73) [pohádky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134899_1-1024x1024.jpg)




![Pohádka z cukřenky [moderní japonská pohádka; matematika] Pohádka z cukřenky [moderní japonská pohádka; matematika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_277254_1-1024x1024.jpg)
![Pohádkové vyprávěnky o knoflíkářích a jiné čeládce (edice: Z pohádky do pohádky) [pohádky, mj. Zedník a čert, Knoflíkář a hastrman, O nezbedném knoflíku, Kde to je na světě nejhezčí; ilustrace Miloslav Jágr] Pohádkové vyprávěnky o knoflíkářích a jiné čeládce (edice: Z pohádky do pohádky) [pohádky, mj. Zedník a čert, Knoflíkář a hastrman, O nezbedném knoflíku, Kde to je na světě nejhezčí; ilustrace Miloslav Jágr]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_137712_1-1024x1024.jpg)






