POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O neposlušném Budulínkovi
Petr Křička
Vydalo nakladatelství Pax,Fr. Hynek, Litoměřice 1945. Kresby Richarda Bláhy. Typografická úprava Alois Chvála. Vydání první, nestránkováno. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dárek (příběh, dětská literatura; ilustrace Josef Paleček)
Libuše Palečková
Vydalo nakladatelství Popokatepetl, Praha 2000. Původní pevná vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilus..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pestrý kolotoč (pohádky, mj. Princ Zlatohlávek, Mlsný mourek, Holoubek, Veverče, Jelínek Soliman, Zlaté prasátko, Štědrý den v doupěti; ilustrace Adolf Zábranský)
J. Š. Kubín
Vydalo nakladatelství J.Otto, Praha 1942. Vydání první, stran 120.  ..
Původní poloplátěná zdobená vazba, ta v rozích nepatrně odřená. Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Živá voda (pohádky, poezie, mj. Zlatovláska, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Svatební košile, Rozum a štěstí, Rybářův syn; ilustrace Iku Dekune)
Karel Jaromír Erben
Vydalo: nakl. Albatros, Praha 2011 172 stran Stav: výborný, pevná vazba Karel Jaromír Erben..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Povídky roku. Sborník povídek (pohádky, J. B. Heller - Je nás víc na dvoře; Frant. Pátek - Tři divoši v lese; H. Franková - Svatba v úle; ilustrace Lumír Ševčík)
kolektiv autorů
Sborník povídek. Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1957. Vydání první, stran 82, s 2..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zvířátka a lidé (poezie pro děti, mj. Hafáči, Husičky, Labutě, Motýli, Netopýr aj; ilustrace Jiří Trnka)
K. V. Rais
Vydalo nakladatelství Novina v Praze 1941. Nestránkováno.  ..
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena, desky odřeny a zašpiněny. Stav zachovalý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pohádkové příběhy z celého světa. Pohádky, bajky, povídky
Peter Holeinone
Knižní klub, Praha 2016. Pevná vazba, vyd. první, stran 480, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Světem pohádek a kouzel (pohádky, říkadla)
Vydalo: nakl. Družstvo "Máj", Praha
Velmi slušný stav, mírně zašlá
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kouzelné vajíčko (pohádky, ilustrace a obálka Zdenka Valentová)
Jarmila Stehlíková
Pohádky. Vydalo nakladatelství Pragotisk v Praze 1944. Obálka a kresby Zd. Valentová. Vydání první, ..
Původní poloplátěná vazba, volnější hřbet, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Malé pohádky pro malé čtenáře
Bohumil Tožička
Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 22 cm, stran 66
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, mírně očtená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Předhusitské bajky (bajky středověké literatury z Čech, literární věda, mj. Bajka a příroda živočichů, Ptáci, Démonická zvířata, Bajkové spory, Etika bajek)
Josef Tříška
Nakl. Vyšehrad, Praha 1990. Původní vazba s obálkou, 230 stran, rozměr A5. Velmi dobrý stav (viz obr..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pták štěstí (edice: Z pohádky do pohádky) [pohádky, mj. Rytíř z Čech, Kterak se Honza ženil, Vo lakomý Barce, Sůl, Vo zlatý myšce, Silnej Mikeš; ilustrace Zdeňka Táborská]
J. F. Hruška * Zdeňka Psůtková
Vydal Albatros,nakladatelství pro děti a mládež,v Praze 1976. Původní celoplátěná vazba s obálkou,pr..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pohádky slovanských luhů
Karel Jaromír Erben
Komenium 1948. Brožovaná, rozměry: 17 x 21,5 cm. První vydání. Stran 132
Stav velmi dobrý, lehce odřená a v horní části mírně natržená obálka. Hřbet je v horní části natržený a v dolní se ztrátou
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021