POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Příběhy z medové stráně
Václav Deyl
Vydání šesté, stran 152. Původní pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malířské kousky brouka Pytlíka (edice: Knížky kouzelného zrcadla, sv. 10) (Brouk Pytlík; ilustrace Ondřej Sekora)
Ondřej Sekora
Knížky kouzelného zrcadla, svazek 10. Vydal nakl. Josef Hokr, Praha, nedatováno. Původní poloplátěná..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři zlaté buddhovy vlasy (Čínské pohádky)
Dana a Milada Šťovíčkovy
Stran 201. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jak vodníci udobřili sumce (edice: Klub mladých čtenářů) [pohádky; ilustrace Jan Kudláček]   HOL
Bohumil Říha
Praha, Albatros 1981, s. 76.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten natržen. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Husa Chocholka a její děti
Tonča Josefina Janovská, Josef Mašejda
SNDK, Praha 1958, pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 106.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Přídeští je počmárané několik podpisů pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slavík a růže
Oskar Wilde
Nakl. J.Otty, 1919. Nakreslil a upravil O. Štáfl. Původní kartonová vazba , rozměr 12x16 cm, cca 20 nečíslovaných stran.
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
O Jeníkovi a Mařence (obrázky Vojtěch Kubašta)
Bratři Grimmové
Sešit, stran 12, rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav. lehce odřená obálka i hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Svatba v rybníce
Bohumil Říha
Albatros, Praha 1982. 5. vyd.
Dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Pohádky (Hans Christian Andersen)
Hans Christian Andersen
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1981. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, stran 248, páté vydání.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Žížalí pomazánka pro Davida
Blanka Čapková
Albatros, Praha 2014. Pevná vazba, rozměry:17 x 246 cm, stran 60, vyd. první.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dva bratři
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 8, rozměry: 8 x 11,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O vousaté princezně a jiné pohádky
František Čečetka
Profil, Ostrava 1982. 1. vyd.
Dobrý stav, na titulní straně neautorské věnování propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Sněhurka a sedm trpaslíků a jiné pohádky (Mahulena, krásná panna / Vodní paní / Panna jezerní /Orel, slavík a růže / Potrestaná pýcha...)
kolektiv autorů
Stran 316. Poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra. Přední desky jsou uvolněny od vazby
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021