POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Popokatepetl, Praha 2000. Původní vazba, 4°, cca 30 stran, nádherné ilustrace. Pěkný stav.
..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Rudolf Storch, Praha, nedatováno. Převazba, rozměry: 15,5 x 20 cm, 437 stran.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Hřbet je mírně zkosený. stránky jsou zažloutlé, několik natrženo a dolepováno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Jan Laichter 1943, Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21cm, stran 132. Vydání šesté, první ilustrované.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 19 x 24 cm, stran 235.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce ušpiněné a mírně odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1983. Edice Jiskřičky. Graficky upravil Olga Pavalová. Čtvrté vydání v Albatrosu, stran 142. Původní pevná vazba. Rozměry: 21 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Šíra - Print, 2011.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Dětská kniha. Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1928. Ilustroval Rudolf Mates. Nestránkováno...
Stav dobrý, avšak se stopami opotřebení: ve hřbetě uvniř na několika místech vyspraveno papírovou lepicí páskou, hřbet vazby je nahoře i dole natržený, desky odřeny a trochu zašpiněny.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Synergie (Synex) 2017. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 25 cm, 144 stran
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Dobová poloplátěná vazba, 140 stran s ilustracemi J. Burjanka. Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav dobrý, desky jsou odřené a ušpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví, Praha 1978. Původní pevná vazba;, rozměry: 17 x 25 cm; 73 stran s ilustracemi, první vydání.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1969. Vydání první, stran 189. Původní pevná vazba.
Desky nepatrně zašpiněny. Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
G plus G, Praha 2000. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal J. Otto, Praha 1946. Původní poloplátěná vazba, 105 stran
Dobrý stav, uvolněná vazba, černobílé ilustrace byly dodatečně vybarveny některým z předchozích majitelů (viz foto), desky odřené (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydání první, stran 87 s 31 ilustracemi v textu. Původní poloplátěná vazba s obálkou. Rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a potrhaná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Vladimír Žikeš, Praha 1948. Ilustrovala Anna Kuchačevichová. Edice Dětem pro radost. Stran 46...
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. První vydání. 84 stran.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zákazníci sk



![Jurka (edice: Pěkné knihy pro mládež, sv. 32) [autobiografie, dětská literatura, ilustrace Prokop Laichter] Jurka (edice: Pěkné knihy pro mládež, sv. 32) [autobiografie, dětská literatura, ilustrace Prokop Laichter]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/79078-jurka-16113040251-1024x1024.jpg)










![Zdalipak to víš? (edice: Dětem pro radost) [dětská literatura; ilustrace Anna Kuchačevichová] Zdalipak to víš? (edice: Dětem pro radost) [dětská literatura; ilustrace Anna Kuchačevichová]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_380393_1-1024x1024.jpg)
