POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1975. Ilustroval Václav Karel. Stran 215. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Albatros, Praha, 1976. Původní celoplátěná vazba s obálkou, ta lehce odřená a mírně roztržená, 147 s..
Dobrý stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovanské nakladatelství Josef Elstner, Praha 1944. 1. vyd.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha pohádek K. J. Erbena, B. Němcové, B. Kuldy, J. Malého. Vybral a k tisku upravil Jan Borek. Nák..
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena a natržena, desky odřeny a zašpiněny. Stav zachovalý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, stran 78. Rozměry: 12 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1978. Vydání první, stran 87. Původní celoplátěná vazba s přebalem .
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Lidové nakladatelství, Praha 1975. 1. vyd.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Melantrich, Praha 1941. Poloplátěná vazba, menší folio, 122 stran, množství nádherných ilustrací Jiř..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Albatros, Praha 1974. Napsal a nakreslil Josef Lada. I. a II. díl v jednom svazku. Stran 314, 5 vydání. Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24,5 cm..
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části na hřbetu natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Druhé, nově upravené vydání. 87 stran, původní poloplátěná vazba, rozměry: 19 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou v dolní části lehce ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1973. Šesté vydání, Albatrosu páté, stran 91, celostránkové Ladovy ilustrace. Původní pevná vazba.
Ochranná fólie na deskách skrabacená. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Veršíčky napsal A. J. Bulín. Obrázky nakreslila L. Jelínková. Bez nakladatele, nedatováno. Poloplátě..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Běloruská Lidová pohádka. Vydalo Nakladatelství Mastackaja literatura, 1973. Stran 8. Původní brož.&..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1987. 6. vyd. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 17,5 x 24,5 cm, 220 stran.
Desky mírně vyšisovány. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1957. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu. První vydání, 183 stran.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1952. Druhé vydání, stran 59. Původní poloplátěná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk















![Špalíček pohádek [pohádky pro děti - Ilustroval Jiří Trnka] Špalíček pohádek [pohádky pro děti - Ilustroval Jiří Trnka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/711297-spalicek-pohadek-17094962881-1024x1024.jpg)
