POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Anička a básnička
Eduard Petiška
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1987. Graficky upravil Milan Grygar. Vydání první, stran 111. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O zlatém mlýnku a jiné pohádky
Miroslav Vízdal, Antonín Robek
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 46, vydání první.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Německé lidové pohádky (edice: Lidové umění slovesné) (Pohádka, Německo, mj. Princezna na stromě, Dvě zlaté děti, Hloupý vlk, Král peří, Štěstí a rozum, Hloupý Honza, Had s korunkou; ilustrace Jan Sládek)
Jan Sládek
Přeložil Zdeněk Štolba, ilustroval Jan Sládek.Vydal Odeon,nakladatelství krásné literatury a umění,Praha 1976 v edici Lidové umění slovesné jako její 25. svazek. Původní celoplátěná vazba s přebalem,
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky z Chodska [chodské pohádky, Chodsko, Domažlicko]
Věra Formánková, Jarmila Servítová
Vydalo Západočeské nakladatelství, 1991. Graficky upravil Petr Langmeier. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proslovy Kašpárka z Cikánova (loutky, Storch, loutkové hry, divadlo)
Vladimír Havlík
Brožovaná - sešitá nití, rozměry: 12 x 16 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Chytrý Honza z Čech
Josef Kopta
Pevná vazba, 102 stran, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Míček Flíček (edice: Hry pro loutky) (Loutkové divadlo, loutky, divadelní hra)
Jan Malík
Obrázky Vojtěch Cinybulk. Původní brož, měkká vazba, 43 stran. Edice Hry pro loutky 53. Páté vydání. Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1960.
Hřbet mírně odřený. Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
O Jozovi (edice: Korálky, sv. 33) [pohádka; ilustrace Václav Šprungl]
Božena Němcová
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1964. Pro malé čtenáře, edice Korálky, svazek 33. ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Erbenovy pohádky (edice: Národní studánky, sv. 3) [pohádky, mj. Dlouhý, Široký a Bystrozraký; Pták Ohnivák a liška Ryška; Tři zlaté vlasy Děda-Vševěda; Vodník; Jaga-Bura; Ilja Muromec; ilustrace Jiří Trnka)
Karel Jaromír Erben
Praha, Melantrich 1940. Stran 111. Původní pevná vazba se zlacením.
Hřbet desek odřený, některé stránky uvolněny. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Broučci (1941)
Jan Karafiát
Složky jsou volně ložené do obálky, rozměry: 20 x 27 cm, stran 122.
Stav velmi dobrý. Na obálce jsou hnědé skvrnky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Byliny - Bohatýr Volga
I. J. Bilibin
Měkká vazba, 14 stran, rozměry: 22,5 x 28 cn,
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a otřepená. Hřbet je odřený a potrhaný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
O nejhezčí pohádce (edice: Pírka ptáka Ohniváka , sv. 18) (Ukrajinské pohádky, mj. O Bohatýrském vraníku, O Čertím Omelkovi, O zakleté krčmě, O králi cikánovi, O vodní panence)
Ludmila Zilynská, vypráví
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1969. Edice Pírko ptáka Ohniváka, svazek 18. Stran 32. Původní sešit.
Obálka ve hřbetě odřená. Stav dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pohádka o dobrodružstvích a o chrabrosti Jeruslana Lazareviče, mladého junáka a přesličného ruského bohatýra
Praha: Václav Pour, 1945, Pourova edice. Volné archy v původní obálce, 8°, 59 stran.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Koncert sezóny: Tucet moderních českých pohádek
Pavel Hartl
Claret, Praha 1993. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, 62 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Francouzské pohádky [Kráska a zvíře, Červená karkulka, Popelka ad.]
Charles Perrault, ď Aulnoy, de Beaumont , překlad František
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1990. Počet stran 347. První vydání. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021