Dejte šanci pohybu

Druh zboží: kniha
CN: B/07096
Autor: Václav Krejčík
Stav: Použitá
ISBN-13: 9788024908281
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 100Kč
Množství:
 

Knížka vypovídá o čtyřech základních pohledech na životní styl, hubnutí, stravování a cvičení. Pohyb se nese celou knihou v různých formách. Bohaté cvičební programy jako například: kondiční cvičení pro ženy, posilovací cvičení nejen pro muže s jednoručkou a polohovací lavičkou, FLOW powerjóga jako tvarovací a kondiční cvičení založené na dechu a spojení dechu s pozicemi a hathajóga pro zdravá záda jsou návodné foto seriály, pomocí kterých budete moci pravidelně cvičit v domácím prostředí. Příjemnou součástí této knížky je povídání o jednoduché „filozofii“ života na základě etických a morálních pravidel, která tvoří součást každého dne a cvičení. Jejich porovnání a uvědomění si jich, přenesení těchto přirozených pravidel ze cvičení do denního života je to, na co jsem chtěl v této knize upozornit, dodává Václav Krejčík. „Celá tato kniha je ovlivněna ztrátou mojí maminky, která mi otevřela cestu k pochopení. To pochopení se projevilo v mé nové knize a věřím, že pro mnohé lidi, kteří bojují sami se sebou, se svým tělem, myslí, vztahy nebo prací bude inspirací ke klidu, pohodě, toleranci a prožití života tady a teď.

S různými návody v knize „Dejte šanci pohybu“ můžete v klidu domova cvičit, vyzkoušet program pro 15 dnů očisty těla a mysli, zdravého stravování s cílem hubnout a tvarovat tělo. Zkušená spoluautorka Jana Altnerová se podílela na vypracování tohoto programu na základě mnohaletých zkušeností v oboru životního stylu, různých diet a zdravého stravování. Stravovací program je v rozumné míře uzpůsoben tak, abyste neměli pocit žádné diety, ale abyste dokázali přijmout jídlo, jako zdroj energie a stejně tak pohyb.

Vydání: Vydal Knižní klub, Praha 2007. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 160 stran - včetně vyobrazení.

Stav knihy: Velmi pěkný stav.

Valentinská © 2021