SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Historie evropských duelů a šermu, sv. III. * Od duelového ke sportovnímu kolbišti
Leonid Křížek
Mladá fronta a Elka Press. Praha 2014. Edice Militaria, sv. 38. Vydání první, 504 stran - včetně obr., rozměr: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dělnická tělovýchova 14/1927. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport a hry pracujících (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky, rozměry cca 27 x 38 cm. Stran 8
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněné, hřbet je mírně otřepený
800Kč
Bez daně: 800Kč
Běž a nepřestávej!
M. Škorpil, P. Kosorin
Pevná vazba, stran 216, první vydání, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Cyklistický šport (text slovensky cyklistika)
L. M. Šelešnev, G. I. Sasin
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, lehce přehnutý horní roh obálky. Lehce zažloutlé stránky, na titulním listu je razítko.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Living anatomy (anatomie)
Joseph E.Donnelly
Human Kinetics Publishers, Inc.1982
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ploché břicho za šest týdnů
M. Despeghel, A. Heufelder
Brožovaná, vydání první, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran 143 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, vazba je v dolní části mírně ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tělocvičný ruch, Ročník XV., číslo 3/1921. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 33-64
Stav velmi dobrý, hnědé skvrnky, posl. strana je s lehkou ztrátou
60Kč
Bez daně: 60Kč
Turista poznává vlast
Miroslav Vahala
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 81 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, hřbet je v dolní části mírně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bezpečnost pro manažery, podnikatele a politiky
Miroslav Fryšar a kol.
Public History – Česká asociace bezpečnostních manažerů, Praha 2006.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Karatedó (sport, filozofie)
I. Fojtík, P. Král, P. Král
Praha, Olympia 1993, s. 134.
V dobrém stavu
120Kč
Bez daně: 120Kč
Památník  VII. sletu všesokolského v Praze 1920 [Praha Letná - Všesokolský slet, Sokol, sport, stadion]
Nákladem Československé obce sokolské, Praha 1920.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné, hřbet odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jachting - praktická příručka
Jeremy Evans
Rebo, 2003. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 23 cm, 256 stran - včetně vyobrazení. Vydání první.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je v horní části natržená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021