SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Učebnice šachu pro samouky - Začátečníci, sv. 1. (šachy, hra, příručka)
Karel Pliska
Pliska, Frýdek-Místek, nedatováno. Původní brož, 8°, 68 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věstník I. kraje Dělnických tělocvičných jednot československých. Ročník I., číslo 9/1920 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 8
Stav dobrý. Časopis je z boku s lehkou ztrátou a v dolní části mírně natržený
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sportovní rybaření na přehradách (ryby)
Zdeněk Šimek
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 16 x 21 cm, 256 stran, čb. fotografie v textu.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky a hřbet. Podpis pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Skauting, ročník 27, číslo 11./1969. Měsíčník českých a slovenských junáckých pracovníků pro teorii a praxi skautské výchovy
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 161-175, rozměry: 21 x 30 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, zadní část obálky je v horní části natržená. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Potápění HOL
Alan Mountain
Nakl.Svojtka a Vašut, Praha 1997. 160 stran - včetně vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 22 x 28 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kajakáři a kanoisté (Vodácká příručka)
Zdeněk Zizius
Brožovaná, stran 97, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tělocvičný ruch (15.6.1930) List svazu dělnických tělocvičných jednot československých - staré noviny
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 28 cm, stran 12.
Stav dobrý, lehce ušpiněné, pomačkané a v horní části natržené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Skauting, ročník 27, číslo 12/1969
Mladá fronta, Praha.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vodní turistika (vodáctví, sjíždění řeky, plavení, mj. Metodika pádlování, Nebezpečí na vodě, Překážky na řece)
Otto Soukup a kol.
Sportovní a turistické nakl., Praha 1962. Původní poloplátěná vazba, 8°, 155 stran + obr. přílohy. D..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Perly šachové tvorby (šachy)
Boris Isaakovič Turov
Vydala Olympia, Praha 1983. Původní brož, měkká vazba, stran 256, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Obálka mírně odřená a zašpiněná. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Skauting, ročník 26, číslo 3/1968
Mladá fronta, Praha.
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sebeobrana
A. A. Lebeda
Sebeobranné umění pro každého. Olympia, Praha 1979. Druhé přepracované vydání. Původní brož, rozměry..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cvičení příležitostná (časopis, noviny) - Příručky Náčelní rady, sv. 17
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry cca: 16 x 24 cm, stran 48
Velmi dobrý stav, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021