SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sport Flying 1/1971, Vol. 5, No. 1 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pionýrská stezka, ročník V., číslo 12/1974-1975 (časopis) - Měsíčník pro sport, turistiku, brannost a dobrodružství (Saudek)
Ivan Krofta (red.)
Sešit. 36 stran, rozměry: 20,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav. Na obálce je v dolní části skvrnka
250Kč
Bez daně: 250Kč
Horolezecký průvodce 1 - Nepískovcové skály v Čechách - Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj (horolezectví)
Jan Novotný a kol.
Vydala Olympia Praha, 1986. Původní celoplátěná vazba, vydání první, 301 stran. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Časopis Československo, ročník III., číslo 1/1947 (Sokol)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 64
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tiger - pravdivý příběh (Tiger Woods, golf)
Steve Helling
Pevná vazba s obálkou, stran 191, vyd. první, rozměry: 16 x 24 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozsah mezinárodních lehkoatletických závodů
Sešit, stran 14, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sport Flying 8/1968, Vol. 2, No. 8 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Horská turistika - Trekking
Karl Schrag
Brožovaná, vyd. první, rozměry: 18 x 24 cm, stran 95
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sport Flying 7/1968, Vol. 2, No. 7 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pohyb v neledovcových velehorách (horolezectví)
Otta Simm
Brožovaná, 63 stran, rozměr: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Horolezectvo zblízka (horolezectví, text slovensko)
Ivan Dieška
Šport, Bratislava 1984. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23 x 22 cm, stran 300 - obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sport Flying 10/1971, Vol. 5, No. 5 (letadla, letectví)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kulturistika pro ženy (posilování, sport, příručka, cvičení)
Emmi Wanghofer
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 88 stran, drobné čb. fotografie v textu. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Základy šachu (šachy)
František Pithart
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 134 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Španělsko. Průvodce po horách (horolezectví)
Libor Novák
Brožovaná, vyd. první, stran 122, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stadion, čísla 1, 3, 6, 7, 12, 13 a 18/1931. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stránkováno průběžně, poslední strana je 356 (chybí čísla)
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené. Na obálce č. 13 je vystřižený obdélník - cca 5,5 x 9 cm
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021