SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Štafeta, ročník II., číslo 21-22/1934. Týdeník pro sport a kulturu (1. republika, noviny, časopis)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran 12
Stav velmi dobrý. Poslední strana je mírně natržená, ve hřbetu natrženo
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pružné tělo
S.Black
Knižní klub / Ikar, Praha 1997.
Uvnitř velmi dobrý stav, desky mírně odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Šachová čítanka (šachy)
Dimitrije Bjelica
Olympia, 1979. Brožovaná. Vydání první, stran 145. Rozměry: 13 x 20 cm
Stav velmi dobrý, na první straně a zadním přídeští jsou nalepeny výstřižky, na několika místech jsou vpisky propiskou
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tělocvičný ruch, Ročník I., číslo 1-12/1905. Orgán svazu dělnických tělocvičných jednot československých (staré noviny)
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran celkem 198
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář
399Kč
Bez daně: 399Kč
Úřední pořad (sokolský slet 1948, sokolství; obálka Zdeněk Šebesta)
Praha, Sletový výkonný výbor 1948, s. 72.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená a složky jsou mírně povoleny.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Chodecký sport (sport, sportovní chůze, trénink, cvičení)
Miloslav Fassati
Státní tělovýchovné nakl. Praha 1954. Brožovaná s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, stran 63.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Malé sportovní rybářství  (ryby, rybaření)
Z Šimek
Artia, Praha 1971. Pevná vazba, stran 241, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Osobnost a bicykl, díl II. (cyklistika, kolo)
Ivo Hrubíšek
Vydala Cykloturistika, Plzeň 2000. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 127
Výborný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Squash: Rady pro začínající i pokročilé hráče
Jan Valenta
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 198 stran.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Everest '82 (horolezectví, Himaláje)
Jurij Rost
Vydalo: nakl. Olympia, Praha 1985. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 142
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Učíme mládež lyžovat (lyžování, příručka, tělocvik)
Vl. Dohnal, Mir. Jirsa, Václav Mečíř, Mir. Novák, Kristina P
Vydalo: Sportovní a turistické nakl., Praha 1963
Slušný stav, ošoupané desky, zašlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Třetí Everest
P.Bém, R.Švaříček
Edice Livingstone, 2007.
Velmi dobrý stav (viz foto).
480Kč
Bez daně: 480Kč
Šachová studie (šachy)
Jindřich Fritz
Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 274
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021