SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kulihrášek a všesokolský slet (ilustroval Artuš Scheiner, Sokol)
Marta Voleská
Poloplátěná vazba, rozměry: 28,5 x 25 cm. Stran 12.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Knižní blok je uvolněný z obálky, některé stránky jsou z boku lehce natržené, propiskou dopsaná čísla stránek.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Cestování s Pěti Tibeťany (cvičení, pokračování knihy Pět Tibeťanů)
Wolfgang a Brigitte Gillessen
Nové pohledy do starého tajemství. Cestování s Pěti Tibeťany navazuje na knihu P. Keldera Pět Tibeťa..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Metodika krasobruslení
Josef Dědič
Státní tělovýchovné nakl., Praha 1956. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 147 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý, lehce odřená a na hřbetu natržená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tělocvičný ruch. Ročník XIV., číslo 10/1920. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 153-168
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý se skvrnou
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šachy (text rusky)
Aleksandr Zajcev
Brožovaná, stran 144. Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Paragliding: Létání s padákovými kluzáky (padákový kluzák, létání, letectví, příručka)
Richard Plos
LAA ČR, knižnice Pilot. Modřišice, 1995. Původní brož, 8°, 167 stran. Obálka lehce odřená, mírně zaš..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jóga podle ročních období
Olga Krumlovská
Vydalo Ottovo nakl. 2009. Původní brož, měkká vazba, 136 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesta zakončení (text rusky, šachy)
V. G. Zak
Brožovaná, stran 158. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nový začátek
Vernon W. Foster
V edici Život a zdraví vydal Advent-Orion, Praha 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, upravené druhé vydání, 235 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
O titul majstra sveta (šachy)
Boris Spasskij, Robert Fischer
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 80.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, první strana vytržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jóga pro děti s hravou angličtinou
Tereza Dědková
Fragment, 2019. Pevná vazba, stran 75 - včetně obr., vydání první, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Horolezectví zblízka
Ivan Dieška, Václav Širl
OLYMPIA, Praha (c)1989. Původní vazba, 8°, 446 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021