SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lokali, č. 5/2007, ročník XXII. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 43 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na bolavá záda - Pilatova metoda
Tia Stanmore
Svojtka & Co, 2007. Brožovaná, 128 stran - množství vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dělnická tělovýchova, číslo 2/1928. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting a hry pracujících (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38cm. 8 stran
Velmi dobrý stav. Časopis je vodorovně přehnutý
450Kč
Bez daně: 450Kč
Lokali, č. 3/2005, ročník XX. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 32 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lokali, č. 1/2005, ročník XX. (Skaut, Junák)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 31 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Památník IX. sletu všesokolského 1932 [Praha Strahov - Všesokolský slet, Sokol, sport, Strahovský stadion]
Vydala Československá obec sokolská, Praha 1933.
Desky mírně zašpiněny. Velmi slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úvod do metodiky grafického zobrazování pohybu lidské postavy
B.Kutil
SPN, Praha 1966. Vydání 1.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Body Book
Cameron Diaz, Sandra Bark
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 2014. stran 296, vydání první, rozměry: 19 x 23 cm, pevná vazba - přebal chybí.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plování. Od základů k závodní technice (plavání)
Rudolf Štorkán
Brožovaná. Stran 106 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, odřená a přehnutá. Hřbet je odřený, v dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cestování s Pěti Tibeťany (cvičení, pokračování knihy Pět Tibeťanů)
Wolfgang a Brigitte Gillessen
Nakl. Pragma, Praha 1996. Brožovaná, 166 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ruch v tělesné výchově, ročník II., číslo 45/1947 (časopis, noviny) - SOKOL
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 37 cm, stran 8.
Stav velmi dobrý. Časopis je mírně pomačkaný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tělocvičné hry pro školy, svazek I. Hry bez nářadí (1896)
Josef Klenka
Převazba, stran 45. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené s nálepkami. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla, některá razítka jsou zatmavená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kavalety - Profesionální tipy - Drezura a skákání
Ingrid Klimke
Brázda, 2005. Stran 143. Vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Tělocvičné hry pro školy národní II. Hry s míčem (fotbal, míčové hry)
Josef Klenka
Převazba, stran 205. Páté vydání s obrázky. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou výrazněji odřené. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Stránky jsou zažloutlé. Na přídeští jsou skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sportovní potápění
F. Vlasta a kol.
Naše vojsko, Praha 1972, knižnice Svazarmu, sv. 47. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 230 stran.
Dobrý stav, desky mírně zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021