SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2003. Vydání první, stran 176. Původní pevná vazba.
Kniha mírně poškozena - některé stránky vlhkem slepené. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Synergie, 2016. Brožovaná, 192 stran, rozměr: 15 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 285-304
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Mladá fronta, Praha 1962. Pevná vazba, stran 220, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlé a mírně ušpiněné desky. Vyřazený knihovní exemplář. Na přídeští jsou skvrnky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 104 s 19 obrázky, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 365-384
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SNDK, Praha 1964. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 275.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 345-364
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 104 s 19 obrázky, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná se skvrnami. Přední část obálky se uvolňuje od vazby, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran 104 s 19 obrázky, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Brožovaná, vydání první, stran 96 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 385-400
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Státní tělovýchovné nakl. 1955, s. 254.
Vazba ve hřbetě mírně uvolněna, desky zašpiněny. Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Svojtka a Co, 2003. 1. české vyd.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jota 2018. Pevná vazba s přebalem, stran 325rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 401-416
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk





![Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství] Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/744385-chytani-ryb-na-udici-ryby-17479877641-1024x1024.jpg)



![Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství] Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706792-chytani-ryb-na-udici-ryby-17046324531-1024x1024.jpg)
![Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství] Chytání ryb na udici [ryby, rybolov, rybaření, rybářství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706793-chytani-ryb-na-udici-ryby-17046325881-1024x1024.jpg)


![První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport] První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707468-prvni-celostatni-spartaki-17052648911-1024x1024.jpg)


