SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cvičíme s děťátkem. Masáže, hry, gymnastika a plavání pro kojence v 1. roce života (kojenci, cvičení)
Gabriela Zeissová
Ikar, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, 110 stran - včetně obr., příloha (kalendář cvičení) - chybí!
Velmi dobrý stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Expedice Kavkaz [fotografie Vilém Heckel - horolezectví, Rusko, SSSR]
Arnošt Černík
Vydal: Svět sovětů, Praha 1965. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21 x 26 cm 184 stran textu, 26 stran přílohy
Velmi dobrý stav, lehce otřepený přebal, nesouvisející věnování
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hokej, můj osud (sport, hokej, historie)
Josef Laufer
Praha, Mladá fronta 1960, s. 186.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sekundy a setiny. Můj život v rychlosti (autobiografie, sjezdové lyžování, sjezdaři, Cortina d’Ampezzo, Itálie; předmluva Petr Vichnar)
Kristian Ghedina, Gianluca Trivero
Triton, Praha 2008. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 185, vydání první.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kdo neriskuje, nevyhraje [Obsah: Edmund Hillary - vzpomínky slavného horolezce; Mount Everest; horolezectví]
Edmund Hillary
Kniha vzpomínek významného horolezce. Obálka Miloslav Fulín. Nakl. Panorama, Praha 1983. Edice cesty..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Samurajský meč
Zdeněk Hurník
Naše vojsko, Mozaika, sv. 12. Praha 1995. Brožovaná, stran 160, příloh 4, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Těžká atletika, ročník VII., čísla 1. 3, 10 a 11-12/1935 (časopis)
Fr. Menšík (red.)
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, každé číslo 16 stran
Stav velmi dobrý, pouze obálka dvojčísla je ve hřbetu přetržená
450Kč
Bez daně: 450Kč
Světové piruety (krasobruslení, sport)
Josef Dědič
Praha, Olympia 1981, s. 221.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Königsindisch bis Grünfeld-Verteidigung (šachy)
I. Boleslawski
Sportverlag, Berlin 1976. Moderne Theorie der Schacheröffnungen. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 375.
Stav dobrý, přebal lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vybrané partie 1969-1977 (šachy)
Anatolij Karpov
Brožovaná, rozměry:15 x 21 cm, stran 256, vyd. první
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stadion, číslo 21. Čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - pošk.
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stran 16
Stav dobrý, časopis je s lehkou ztrátou - text nechybí
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lavina (dobrodružství, lyžování, Alpy)
Jack Drummond
Brno, BB art 2008, s. 390.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pilates - cvičení pro dokonalou postavu (trénink, sport, cviky)
Sally Searleová, Cathy Meeusová
Vydalo nakl. Svojtka a Co, 2003. Stran 224 - včetně obr. Původní brožovaná. Rozměry: 11 x 14 cm.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Štafeta, ročník II., číslo 21-22/1934. Týdeník pro sport a kulturu (1. republika, noviny, časopis)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran 12
Stav velmi dobrý. Poslední strana je mírně natržená, ve hřbetu natrženo
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021