SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Základy taneční gymnastiky
Markéta Záděrová Kytýřová
SPN, Praha 1977. Pevná vazba, rozměry: 20,5 x 26,5 cm, 104 stran - včetně vyobrazení, vyd. první.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pilates - balanční cvičení (tělesná cvičení, sport, posilování)
Helena Vysušilová
Brožovaná, stran 136, 271 obr., rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Energie z jógy. Energie a síla pro tělo a mysl (sport, cvičení, jóga)
Anna Trökes
Praha, Ottovo nakl. 2001, s. 48.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Lyžařský průvodce Slovenskem (Slovensko)
Miroslav Karlíček
Brožovaná, stran 64, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka. Podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
S batohem na zádech. Jak přežít v přírodě
Hugh McManners
Brožovaná, 160 stran. Rozměry: 13 x 22 cm. Vydání první
Stav velmi dobrý. Kniha je zabalena do průhledného obalu, signaturní razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Výstup na Everest (horolezectví, Himaláje, mj. i Edmund Hillary)
John Hunt
Praha, Sportovní a turistické nakl. 1957, s. 274.
V dobrém stavu, obálka je mírně potrhaná
50Kč
Bez daně: 50Kč
Cvičíme s děťátkem. Masáže, hry, gymnastika a plavání pro kojence v 1. roce života (kojenci, cvičení)
Gabriela Zeissová
Ikar, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, 110 stran - včetně obr., příloha (kalendář cvičení) - chybí!
Velmi dobrý stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Cvičíme šiatsu. Pro začátečníky i pokročilé (sport, zdraví)
Ray Pawlett
Praha, Fragment 2004, s. 128.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sekundy a setiny. Můj život v rychlosti (autobiografie, sjezdové lyžování, sjezdaři, Cortina d’Ampezzo, Itálie; předmluva Petr Vichnar)
Kristian Ghedina, Gianluca Trivero
Triton, Praha 2008. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 185, vydání první.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Těžká atletika, ročník VI., číslo 10./1934 (časopis) - (vzpírání, zápas)
Fr. Menšík (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, strany 118-128
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a v horní části protržená. Protržená je i další stránka, zadní část obálky je ušpiněná
120Kč
Bez daně: 120Kč
Samurajský meč
Zdeněk Hurník
Naše vojsko, Mozaika, sv. 12. Praha 1995. Brožovaná, stran 160, příloh 4, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Šachová škola (šachy) - text slovensky
J. L. Averbach, A.. A. Kotov, M. M. Judovič
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 272
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně otřepená obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stadion, číslo 8/1930. Čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, obálka je mírně pomačkaná
300Kč
Bez daně: 300Kč
Lehkoatletická pravidla pro mezinárodní závody a obecná pravidla pro olympijské soutěže (sport, atletika, olympiáda)
Praha, nákl. Československé amatérské atletické unie 1948, s. 125.
V dobrém stavu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021