SPORT

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tělocvičný ruch, Ročník XIV., číslo 20/1920. List svazu dělnických tělocvičných jednot československých (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 313-328
Stav velmi dobrý, časopis je lehce zvlněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Buďte fit s pěti Tibeťany
Arnold H. Lanz
Nakl. Pragma, Praha 1999. Brožovaná, 134 stran, rozměry: 15 x 20 cm. Pěkný stav (viz foto)!
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje stránek.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Šachové panoptikum (šachy)
František Brandejs
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran 248.
Stav dobrý, přebal je odřený, pomačkaný a otřepený. Na hřbetu ej přebal s lehkou ztrátou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lovecké zbraně na státním zámku Hluboká nad Vltavou
Pavel Slavko (sestavil)
Sešit, rozměry: 21 x 14 cm, stran 34 - množství vyobrazení.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak se rodí vodníčci (plavání kojenců)
Eva Kiedroňová
Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 261.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tělocvičný ruch, Ročník V., číslo 14/1909. Orgán svazu dělnických tělocvičných jednot českoslovanských (staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 210-224
Stav dobrý. Časopis je ušpiněný a v dolní části natržený
60Kč
Bez daně: 60Kč
Marvellous, Isn't It? (Úžasné, že?)
Ron Manager
Headline Book, 2002.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tělocvičný ruch, Ročník XIII., číslo 14/1919. Orgán svazu dělnických tělocvičných jednot českoslovanských (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 209-224
Stav velmi dobrý. Časopis je ušpiněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lexikon bojových sportů. Od aikida k zenu
Wolfgang Weinmann
Vydalo Naše vojsko, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 157 stran, vydání první.
Mírně očteno. Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Skauting, ročník 34/1995-96
M.Rocmanová (red.)
Vydává Tiskové a distribuční centrum Junáka, Praha.
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Moderní sportovní karate (sport)
Rudolf Jakhel
Brožovaná, stran 135 - včetně obr., rozměry: 14,5 x 25 cm.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Medzi zemou a nebom  (horolezectví, text slovensky)
Gaston Rébuffat, Pierre Tairraz
Obzor, Bratislava 1965. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 19 x 24 cm, stran 192 + 8 bar. příloh.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Tělocvičný ruch, Ročník XIII., číslo 20/1919. Orgán svazu dělnických tělocvičných jednot českoslovanských (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 375-344
Stav velmi dobrý. Časopis je ušpiněný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Američané na Everestu (horolezectví)
J. R. Ullman
Olympia, Praha 1969. Celoplátěná vazba s obálkou, vyd. první, rozměry: 18 x 24,5 cm, 222 stran, 8 stran přílohy.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená, pomačkaná a na hřbetu natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021