SPORT
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ikar, Praha 2002. Pevná vazba, vydání první, stran 352, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Státní tělovýchovné nakl. 1955, s. 254.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 385-400
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 1997. Původní pevná vazba, 8°, 127 stran, první vydání.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Velké postavy českých dějin, sv. 15. Sokolské hnutí se za 150 let od svého vzniku v roce 1862 stalo ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 401-416
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 206, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je odřená, otřepená a pomačkaná s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, nesouvisející věnování i r razítkem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal OLYMPIA v Praze 1986. 22 vydání v OLYMPII druhé, stran 148. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, YMCA 1948, s. 106.
Hřbet obálky lehce potrhaný, zadní strana lehce zašpiněná. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 37-52
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ikar a Knižní klub, 1994, stran 122 - včetně vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 32 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažlutlé stránky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Okr. NV, Pardubice, nedatováno. Původní brož, blok rozpadlý na dvě části, obálka odřená a ve h..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 23,5 cm, strany 69-84
Stav dobrý, časopisu je ušpiněný se skvrnou - vše suché a čitelné
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 32 - včetně vyobrazení, rozměry: 20,5 x 29 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a vytrhává se ze sponek, stránky jsou zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Rodinný obrázkový časopis Jas. Svázaná 4 různá zvláštní čísla "Slavnostní list IX. Sletu všesokolské..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Zákazníci sk


![První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport] První celostátní spartakiáda 1955 [Strahov, Strahovský stadion sportovní fotografie, sport]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707468-prvni-celostatni-spartaki-17052648911-1024x1024.jpg)













