ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Levné knihy 2007, s. 341.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1940. Stran 128. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená, zašpiněná a ve hřbetě natržena, volné stránky, na některých stránkách zažloutlé skvrny, po okrajích otřepeno, očteno. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 444, 80 vyobrazení v textu, 2 mapy a 2 barvotiskové přílohy.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Akcent, Třebíč 1997. Pevná vazba s obálkou, stran 165, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Československý spisovatel 2011, s. 285.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
CooBoo, Praha 2016. Stran 355. Pevná vazba. Rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kamélie, Praha 1993 Brožované, stran 182 a 198, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Ikar - Euromedia group 2005, s. 381.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Brána, Praha 1997. Původní pevná vazba, 136 stran + 16 stran přílohy, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Kamélie, Praha 1991. Brožovaná, stran 81, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Frýdek-Místek, Alpress 2012, s. 332.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 135 - množství vyobrazení, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Akcent, Třebíč 2006. Pevná vazba s obálkou, stran 214, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Alpress, 2015
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Maraton v Praze 2008. Vydání první, stran 264. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Road, Praha 1994. Brožovaná, stran 177, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk









![Lásky a sňatky Habsburků [Habsburkové - Sissi Sisi, korunní princ Rudolf, Marie Louisa, milostné historky atd.] Lásky a sňatky Habsburků [Habsburkové - Sissi Sisi, korunní princ Rudolf, Marie Louisa, milostné historky atd.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_191957_1-1024x1024.jpg)

![Úsvit lásky (edice: Klokan) [román pro ženy] Úsvit lásky (edice: Klokan) [román pro ženy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-31-17-07-24-01-1024x1024.jpg)


![Jako můry za světlem (edice: Klokan) [román pro ženy] Jako můry za světlem (edice: Klokan) [román pro ženy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-31-11-48-46-01-1024x1024.jpg)

