ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pod hvězdou bláznů (román pro ženy)
Jarmila Pospíšilová
Vydala: Moba, Brno 2016
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Liduška a její štěstí (dívčí román; ilustrace A. L. Salač)
B. Marchantová
Nakladatelství V. Šeba, Praha, nedatováno. Původní celoplátěná nakladatelská vazba, 8°, 219 stran.
Vazba ve hřbetě mírně uvolněna. Stav jinak pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Hella
Alena Machoninová
Vydal Maraton v Praze 2008. Vydání první, stran 264. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný (viz foto).
280Kč
Bez daně: 280Kč
Na Radosti (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Road, Praha 1994. Brožovaná, stran 177, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Otevřená náruč (edice: Klokan) (román pro ženy)
Dorothy Garlock
Překlad: Lenka Faltejsková Vydalo: nakl. Alpress, Frýdek-Místek 2011 262 stran   ..
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zvláštní případ (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno 1999. Pevná vazba - obálka chybí, stran 117, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Medička Hana (dívčí román; obálka Fr. Smatek)
Otakar Haering
Praha, nakl. Zmatlík a Palička 1946, s. 178.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná, stránky mají žluté skvrny.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Řídících Márinka I.-V. (5 svazků)
F. Háj
Rozměry: 15 x 21 cm. Stran 163, 168, 161, 155 a 118. Původní pevné vazby.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pod horou Javořicí (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Jota, Brno 2001. Pevná vazba s obálkou, stran 161, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav. Signaturní razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nebeská krůpěj (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Kamélie, 1995. Pevná vazba, stran 173, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné zadní desky desky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Školačka Juda
M. Žďárská-Strejčková
Ilustroval F. Horník. Nakl. Vojtěch Šeba, Praha. Původní celoplátěná vazba, zlehka odřená, 119 stran..
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Předurčení (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Český spisovatel, Praha 1994. Pevná vazba, stran 449, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ztráty a nálezy
Brooke Davisová
Vydala Mladá fronta, Praha 2015. Vydání první, stran 272. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čarodějnice
Marie Ndiaye
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2007. Vydání první, stran 104. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nahý vévoda (série Naked Nobility - Nahá šlechta)
Sally MacKenzie
Ikar, Praha 2009. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm, stran 277.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladá hrdinka.Dívčí román z Uruguaye.
Marchantová, Bessie
Bohatě zdobená plátěná vazba se zlatou ražbou, 205 str. s ilustr. Praha, B. Stýblo, 1921. Překlad K...
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021