ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zakázaná láska (Ferdinand Tyrolský a Filipina Welserová)
Jaroslava Černá
Vydalo nakladatelství Allpress, Frýdek-Místek 2014. Pevná vazba s obálkou, stran 219, vydání první, rozměry: 12 x 21 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hľadanie vytúženého dňa (text slovensky)
Jennifer Probstová
Nakl. Ikar, Bratislava 2015. Pevná vazba s obálkou, stran 381. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Skřivan a lev
Sandra Paretti
Baronet, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 392, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Její galantní dobrodružství
Gunnar Frank
Vydalo nakladatelství Moderna, Praha 1922. Stran 159. Dobová poloplátěná vazba.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Láska za časů cholery
Gabriel García Márquez
Euromedia Group - Odeon, Praha 2008. 3. vyd. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 352 str.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paní Dallowayová (poškozeno)
Virginia Woolfová
Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 17 cm. Vydání první, stran 268.
Stav dobrý, obálka je odřená a zažloutlá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Třetí kruh
Amanda Quick (Quicková)
Baronet, Praha, 2008. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 285.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jezdec O´Neill (edice: Nové cíle, sv. 259) (dobrodružství)
George Goodchild
Přeložil Bohumil Z. Nekovařík. Vydalo nakladatelství Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1930. Knižnice Nové..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sapfó: Román o básnířce, která milovala ženy (lesbická láska)
Siegfried Obermeier
Knižní klub, Brána, Praha 2003. Původní pevná vazba, 200 stran. Rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Eva, číslo 15., ročník XI./1939. Časopis vzdělané ženy
Jarmila Nováková (red.)
Sešit, rozměry: 24,5 x 34 cm, stran 26 - velké množství vyobrazení a fotografií.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nevhodný návrh
Julia Quinn (Quinnová)
Ikar, Praha 2005. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 320.
Stav velmi dobrý, jedna stránka je z boku lehce natržená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Muži silné vůle. Román z Kanady (edice: Knihovna Albatros, sv. X) (dobrodružství, Kanada; obálka Salač)
Emil Droonberg
Román z Kanady. Přeložili R. Chalupa a J. Falta. Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 1928. Stran 2..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sisi - Osamělá císařovna
Allison Pataki
Alpess, Frýdek-Místek, 2016. Původní pevná vazba s obálkou, 439 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sváděj mě znovu
Barbara Dawson Smith (Smithová)
Oldag, Ostrava 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 321.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Andula vyhrála
Olga Scheinpflugová
Vydal Fr. Borový, Praha 1937. Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 212
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mezi družkami.
L. A. Čarskaja
Jos. R. Vilímek, Praha 1928. 4. vyd.
Dobrý stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
 
Valentinská © 2021