ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Otcova vina (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno 1992. Brožovaná, stran 147, rozměry: 15 x 20 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jako nahá (román pro ženy, Skotsko; Kristina Cook)
Kristina Cooková
Praha, Levné knihy 2008, s. 278.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Scottish Girls About Town
Pocket Books, 2003.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jadranská snoubenka navždy (podpis Blanka Čechová)
Blanka Čechová (podpis)
Opravdu Skvělé Nakladatelství, 2019. Brožovaná. Stran 189, rozměry: 13 x 21 cm
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rackové (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Akcent, Třebíč 1997. Pevná vazba s obálkou, stran 163, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
V erbu slunce (román pro ženy, Anglie; Arnette Lambová)
Arnette Lamb
Praha, Levné knihy 2011, s. 310.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Česká čítanka pro ženské školy odborné (průmyslové, kuchařské a hospodyňské i pokračovací) - vazba kůže, polokožená
Jan Kabelík
Polokožená převazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 444, 80 vyobrazení v textu, 2 mapy a 2 barvotiskové přílohy.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Na pevném základě (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Vyd. Akcent, Třebíč 1997. Pevná vazba s obálkou, stran 165, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Muž s automobilem (ženský román)
Pierre Frondaie
Praha, Adolf Synek 1927, s. 196.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dám ti slunce
Jandy Nelsonová
CooBoo, Praha 2016. Stran 355. Pevná vazba. Rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na nůž 1. a 2. (2 svazky) (2 svazky) - (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Kamélie, Praha 1993 Brožované, stran 182 a 198, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vášeň a strach. Dvojí obraz. Pohyb v temnotě (román pro ženy)
Nora Roberts
Harper Collins, 2016, s. 351.
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Encyklopedie pro dívky
Sonia Feertchaková
Albatros, 2006. Brožovaná, stran 237. dotisk prvního vydání, rozměry: 13 x 19 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zasněná tvář (edice: Knihy Nové dívčí generace sv. 6) (milostný román)
Olga Fujerová
Vydalo nakladatelství B. Smolíková - Mečířová, Praha 1942. Knihy Nové dívčí generace, svazek 6. Stran 203. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal potrhaný. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jana (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Kamélie, Praha 1991. Brožovaná, stran 81, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nejhlubší tajemství (román pro ženy)
Sandra Brown
Praha, Ikar 2010, s. 445.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021