ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poloplátěná vazba s obálkou, 287 stran, rozměry: 14 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, potrhaná se ztrátou a ze spodní části podlepená. na deskách a hřbetu jsou skvrnky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Knižní klub, Praha 2009. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, první vydání, 496 stran.
Stav velmi dobrý.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Nakl. Beta, Praha 2014. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm, stran 243.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Větrné mlýny, 2013. Vydání první, stran 432. Pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vojtěch Šeba, Praha, nedatováno (1937?).
Dobrý stav, přebal po okrajích potrhaný (viz náhled).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Příběh z pensionátu. Ilustroval J. Goth. Šesté vydání, vydal Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Půvo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Slovenský spisovatel, Bratislava 2012. Pevná vazba, 280 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Román lásky z ostrova Pelli. Přeložila Milada Lesná - Krausová. Vydalo Nakladatelské družstvo Máje v..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Miloslav Švarc - Šulc a spol., Praha 2003. Vydání druhé, stran 392. Původní pevná vazba.
Kniha mírně zkosená. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 2013. Pevná vazba, 271 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2007. Vydání první, stran 104. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 245 stran s 20 obr. v textu a 81 tabulkami
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, některé složky jsou uvolněné
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Román nizozemské prozaičky přináší v příběhu dvou sester odehrávajícím se na pozadí katastrofálních ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 235.
Horší stav. Přední část obálky zcela chybí. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na čáti. Autorské věnování s podpisem. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Slovenský spisovateľ, Bratislava 2014. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 272.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Volně přeložila M. Hraběšínská. Ilustroval Karel Šimůnek. Nakl. Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. P..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk
















