ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
První film septimánky Sylvy (edice: Knihy nové dívčí generace, sv. 1) [román pro dívky; obálka F. Horník]
Jan Wenig
Vydalo: Nakladatelství B.Smolíková-Mečířová, 30. léta
Velmi slušný stav, mírně natržený přebal, zešikmená vazba
60Kč
Bez daně: 60Kč
PS: Miluju tě
Cecelia Ahernová
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2011. Vydání druhé, stran 374. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svéhlavička. Příběh z penzionátu
Eliška Krásnohorská
Knižní klub, Praha 2011. Pevná vazba, stran288, rozměry: 14 x 18 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ella a Michael navždy (dívčí román)
Jessica Sorensen
Ostrava, Domino 2014, s. 306.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jak ženy dělají muže šťastnými proti jejich vůli
S. Riedlová, B. Schwederová
Nakl. Brána, Praha 2004. Pevná vazba, stran 192, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Gabra a Málinka v čarovné zemi
Amálie Kutinová
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 218
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet je lehce zkosený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Heidi děvčátko z hor
Johanna Spyriová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Edice Jiskřičky. Graficky upravil Vladimír Vimr. Třetí vydání, stran 157. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Eliška v Americe (edice: Romány Elinor Glynové) [román pro ženy,
Elinor Glynová
Vydal: Jos. R. Vilímek, Praha 1927 Stav: dobrý, brož. vydání, uvolněné stránky Elinor Glynová ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sestra Eva
Jaroslav Pokorný
Vydalo nakladatelství Zmatlík a Palička, Praha 1936. Počet stran 224. Původní celoplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, očteno. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Majda Drobeček (obrázky Marie Fischerová-Kvěchová)
Pavel Sula
Původní poloplátěná vazba - kniha je zabalena do papírové obálky, rozměry: 15 x 19 cm. Vydání páté, stran 115.
Stav pěkný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bývalá milenka (román pro ženy)
Rebecca Hagan Leeová
Praha, Levné knihy 2006, s. 286.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění provdati se
Paolo Mantegazza
Převazba, 161 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Odhodlaný Chase (série: Texas)
Sandra Brown
Ikar, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 231, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nařčená (román pro ženy)
Carolyn Jewelová
Praha, Levné knihy 2010, s. 269.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Román krásné květinářky
Herczeg Ferencz
A. Neubert, Praha 1917. Pestré květy, sv. 1. Brožovaná, 119 stran, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části natržený, složky uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kytka bílého bezu
Vlasta Javořická
Akcent, 2021. Pevná vazba. Rozměry: 14 x 20 cm, stran 128.
Stav výborný (kniha je zatavena do ochranné folie).
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021