ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ďábelské svádění
Susan Johnson (Johnsonová)
Nakl. Domino, Ostrava 2006. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 284.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Emigrantská princezna (román pro dívky)
Winifred Darchová
Vydalo nakladatelství Karel Nosek, Praha 1930. Přeložila Zdenka Mathesiová. Stran 285. Původní celop..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Skláři
Karel Klostermann
Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, 1947. Počet stran 256. Poloplátěná vazba se zlacením, rozměry: 22 x 17 cm, vydání desáté.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav jinak pěkný. Povolená vazba ve hřbetu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kníže Arnsberk
Igor von Percha
Ikar, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 238, vydání první, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Statečná Dana
Vlasta Štáflová
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, 219 stran, druhé vydání.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Panský dům. Počátek rodinné ságy (I. díl)
Anne Jacobsová
Knižní klub. Praha 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, stran 463.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Morriganin kríž (Časť 1.) - text slovensky
Nora Robertsová
Nakl. Columbus, Bratislava 2008. Pevná vazba s obálkou, stran 373. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malinka
Dita Táborská
Vydal Host, Brno 2017. Vydání první, stran 439. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Casanova z Budišína (edice: Knižnice Nové cíle, sv. 473) (román)
Joseph Delmont
Sfinx (B. Janda), Praha 1931. Knižnice Nové cíle, sv. 473. Původní celoplátěná vazba se zlacením na ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tančiareň bohov (Časť 2.) - text slovensky
Nora Robertsová
Nakl. Columbus, Bratislava 2009. Pevná vazba s obálkou, stran 296. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Medailon krále Slunce
Helena Babická
Nakl. Baronet, Praha 206. Pevná vazba s obálkou, stran 527, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zpověď dítěte svého věku
Alfred de Musset
Přeložil Jaroslav Starý. Vydal Rudolf Škeřík, edice Symposion, třetí svazek, Praha 1922. Stran 206. Poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Květa. Povídka pro dívky (román, secesní vazba)
Františka Skalská
Povídka pro dívky. Vydal Alois Hynek knihkupec, Praha, nedatováno. 106 stran. Původní celoplátěná va..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lady Susan / Watsonovci / Sanditon (text slovensky)
Jane Austen
Nakl. Slovart, Bratislava 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 198. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jak úspěšně (ne)stárnout aneb Sexy až do hrobu
Olga Strusková
Nakl. XYZ, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 493.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021