ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Já, čarodějka
Sandra
Stran 192, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 12 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stella nebo svatební závoj (román; secesní vazba)
O.H. Prouty
Praha, Miloslav Nebeský 1926, s. 245.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nové povídky
Zdeněk Svěrák
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2011. Ilustroval Jaroslav Weigel. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Osudnice lásky (hudba, eseje, mj. Don Juan, Libuše, Bouře, Sen pouti svatojanské)
Ferdinand Pujman
Praha, Fr. Borový 1920, s. 161.
Nerozřezáno, obálka lehce zašpiněná a potrhaná na okrajích. Velmi slušný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Olga
Bernhard Schlink
Odeon, Praha 2019. Stran 225, rozměry: 13,5 x 20,5 cm. Vydání první. Pevná vazba s obálkou.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ztráty a nálezy
Brooke Davisová
Vydala Mladá fronta, Praha 2015. Vydání první, stran 272. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Povídky o lásce (povidky, mj. Holofernes, Don Juan podzimu, Samotáři)
Camille Mauclair
Nakl. J. Bačkovský, Praha 1921. Brožovaná, 60 stran, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka v dolní části u hřbetu natržená, uvolněné složky. Lehce zažloutlé stránky.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Aspekt, číslo 1/1995. Písanie žien a feministická literárnovedná reflexia (text slovensky) - časopis
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 20.5 x 30 cm, stran 156
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Utrpením ke slávě. Dívčí příběh (román pro dívky; ilustrace A. L. Salač)
Ethel Turnerova
Praha, Vojtěch Šeba, s. 224.
Původní celoplátěná vazba ,volnější hřbet, desky zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šťastný Lucky (texaská trilogie)
Sandra Brown
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2017. Vydání třetí, stran 240. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kamarádky
Marie Tippmannová
Vydalo Nakladatelské družstvo Máje, Praha (nedatováno). Původní nakladatelská poloplátěná vazba, 201 stran.
Desky odřeny, skvrny od polití. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Květ na úhoru. Dívčí román [secesní vazba]
Božena Frídová
Pevná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 16 x 21,5 cm. Stran 192, s 19 ilustracemi Věnceslava Černého.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Na titulním list je razítko
80Kč
Bez daně: 80Kč
Já a pan Darcy
Alexandra Potter
Po sérii katastrofálních vztahů se Emily rozhodla odpočinout si od všech „dnešních“ mužů. Věnovat se..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mary Jana (román pro dívky, ilustroval Kamil Lhoták)
Sterlingová, Dorothy
Obálka, 6 celostr. a řada drobných ilustrací v textu K. Lhoták. Vydal Albatros, Praha, 1981. Celopl...
Velmi dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zdravím tě, temnoto
Sandra Brown
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2005. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021