ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Školačka Juda
M. Žďárská-Strejčková
Vojtěch Šeba, Praha 1930.
Dobrý stav, zkosený hřbet, desky lehce odřeny.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vysnívaná láska (text slovensky)
Dorothy Garlocková
Vydal Sovenský spisovateľ, Bratislava 2009. Pevná vazba, stran 271, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hrdá (historický román)
Elżbieta Cherezińska
Vydal Dobrovský, Praha 2022. Stran 494. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nabídka, jaká se neodmítá
Jill Mansellová
Nakl. Leda/Rozmluvy, Praha, 2008. Původní pevná vazba s obálkou, 423 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Statečná dívka (edice: Dívčím srdcím) [román; secesní vazba]
M. de Martignat
Přeložila Otylie Petrova. Ilustroval Tofani. Vydal nakladatel Jos. R.Vilímek v Praze, nedatováno. St..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lampa (text slovensky)
Deborah Lawrensonová
Fortuna Libri, Bratislava 2012. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 24 cm, 391 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zrození bohyně válečnice: pracovní kniha
Heather Ash Amara
Dobrovský, 2016. Brožovaná. Rozměry: 17,5 x 22,5 cm, stran 169.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Padesát odstínů svobody
E. L. James
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2013. Přeložila Zdenka Lišková. Stran 654. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně pomačkaný, desky odřené (viz foto), dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O děvčátku, které přivedlo jaro
Karel Dvořáček
Václav Petr, Praha 1949. 1. vyd.
Dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Svéhlavička nevěstou
Eliška Krásnohorská
Vydal Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 227 stran. Páté vydání.
Vazba ve hřbetě uvolněna,. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svůdkyně
Susan Johnson (Johnsonová)
Nakl. Domino, Ostrava 2004. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 335.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tři robinsonky; Pepík a její sestry (edice: Knihovna Dívčí svět) (román, povídky pro dívky; ilustrace Josef Vodrážka)
Anne Lykke - Ingeborg Vollquartzová
Dvě povídky v jednom svazku. Přeložila M. Lesná - Krausová. Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v P..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dívky v sedlech 16. - Nejisté vítězství
Bonnie Bryantová
Přeložila Eva Konečná. Vydalo nakladatelství ALPRESS, Frýdek - Místek 2005 v edici Klokan. Prvn..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Petrohradské noci
Igor von Percha
Ikar, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 224, vydání první, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Statečná Dana
Vlasta Štáflová
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, 219 stran, druhé vydání.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vše o Vlastě Javořické (Vlasta Javořická)
Pavel Kryštof Novák (ed.)
Bonus A, Brno 1994.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021