ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poloplátěná vazba se zlatou ražbou a s obálkou, 159 stran s ilustracemi, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, potrhaná a ve spodní části na hřbetu lepená.Uvnitř je stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Bonus A., Brno 1996. Pevná vazba s obálkou, stran 205, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Baronet, Praha 2000. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm. Stran 242.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 238, čtvrté vydání.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2005. Vydání první, stran 200. Přeložila Alena Morávková. Původní brož, měkká vazba. Podpis překladatelky.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Toplil 2012. Brožovaná, stran 215. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Krásná původní celoplátěná vazba, druhé vydání, rozměry: 17 x 22 cm, stran 211.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, kniha je mírně zkosená. Volnější vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Světluščina dívčí léta. Přeložila Jarmila Turnerová, ilustroval Fr. Smatek. III. vydání, Gustav Vole..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Vydal Šolc a Šimáček 1928, s. 52.
Volný hřbet, obálka lehce zašpiněná (viz foto). Velmi slušný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 318 stran, vydání první. Rozměry: 13 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan 2016. Původní pevná vazba s obálkou, 439 stran, první vydání, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Gustav Voleský 1933, s. 248.
Rohy desek lehce odřeny. Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 13 x 17,5 cm, 75 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Okraje stránek jsou lehce otřepené.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2005. Vydání první - dotisk, stran 304. Původní pevná vazba, bez přebalu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Alois Hynek, Praha 1901. Stran 162. Původní celoplátěná zdobená vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky mírně odřeny. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 1998. Vydání první, stran 263. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk




![Panenství [vazba kůže - celokožená] Panenství [vazba kůže - celokožená]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583957-panenstvi-vazba-kuze-16039734611-1024x1024.jpg)











