ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Temná posedlost
Frederica Alleynová
TALPRESS, Praha 1996. 1. vyd.
Dobrý stav, obálka po okrajích lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Má přítelkyně (Jindřich VIII., Jana Seymourová)
Veronika Moreira
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2021. Vydání první, stran 155. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 21 cm
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
V náruči mužů
Camille Laurencová
Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2002. Světová knihovna sv.13. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Časopis Eva, číslo 6., ročník XII./1940. Časopis vzdělané ženy
Jarmila Nováková (red.)
Sešit, rozměry: 24,5 x 34 cm, stran 26 - velké množství vyobrazení a fotografií.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kouzlo polibku
Linda Needham (Needhamová)
Oldag. Ostrava 2009. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 298.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Čtenáři Turgeněva
William Trevor
Vydalo nakladatelství Barrister & Principal, Brno 2003. Původní brož, 8°, 207 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat domů
Yaa Gyasi
Vydala Mladá fronta, Praha 2016. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hlídka pouště (edice: Nové cíle, sv. 378) (dobrodružství)
Jackson Gregory
Přeložil W. F. Waller. Vydalo nakladatelství Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1930. Knižnice Nové cíle, s..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sisi - Osamělá císařovna
Allison Pataki
Alpess, Frýdek-Místek, 2016. Původní pevná vazba s obálkou, 439 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sváděj mě znovu
Barbara Dawson Smith (Smithová)
Oldag, Ostrava 2007. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 321.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Mezi družkami.
L. A. Čarskaja
Jos. R. Vilímek, Praha 1928. 4. vyd.
Dobrý stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Dopisy lásky (Božena Němcová - korespondence, výbor)
Božena Němcová
Vydal Odeon, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, malá 8°, 281 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zůstaň se mnou
Gayle Formanová
Eromedia Group, Praha 2014. Brožovaná, stran 183, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Katarine a její intriky (série: Síla v kordech rodu Wellnsburgů)
Erika P. Hamlet (Hamletová)
Nakl. CPress, Brno 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 447.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Listář
Michail Šiškin
Vydalo nakl. Větrné mlýny, 2013. Vydání první, stran 432. Pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hlídka pouště (edice: Nové cíle, sv. 378) (dobrodružství)
Jackson Gregory
Přeložil W. F. Waller. Vydalo nakladatelství Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1930. Knižnice Nové cíle, s..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021