ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal I. L. Kober, Praha 1941. Původní poloplátěná vazba, 173 stran.
Rohy desek mírně odřeny. Stav jinak pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2013. Původní vazba s přebalem, 8°, 654 stran.
Desky odřené (viz foto), dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Nakladatelské družstvo Máje, Praha, nedatováno. Edice Máj pro děvčátka. Původní poloplátěná v..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Ikar, Bratislava 2014. Původní pevná vazba s obálkou, 222 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Domino, Ostrava 2008. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 213.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ilustroval F. Horník. Vydal Vojtěch Šeba, Praha, nedatováno. Původní pevná vazba, 115 stran. Pěkný s..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2009. Ilustroval Jaroslav Weigel. Vydání první - dotisk, stran 106. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění ,Praha 1988. Edice Klub čtenářů Odeonu, svazek..
stav vnitřku vvynikající, přebal natržený
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Ikar, Praha 2001. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm. Stran 382.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Omega, 2017. Pevná vazba s obálkou, 952 stran, rozměry: 14 x 21 cm
Stav výborný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Dívčí román. Vydal Šolc a Šimáček v Praze, nedatováno. Druhé vydání, stran 198. Původní celoplátěná ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Hokr, Praha, nedatováno. Celoplátěná vazba - obálka chybí. Stran 229.Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky, mírně odřené rohy desek, kniha je mírně zkosená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. HarperCollins, 2018. Pevná vazba, stran 400, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství KNIHA ZLÍN, Zlín 2016. Vydání první, stran 341. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 121 stran
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a potrhaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Dívčí román. Vydalo nakladatelství Josef Hokr v Praze, nedatováno. Obálku kreslil L. Salač. Knihovna..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Pim a Pam (edice: Máj pro děvčátka) [román, dětská literatura] Pim a Pam (edice: Máj pro děvčátka) [román, dětská literatura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_282389_1-1024x1024.jpg)












