ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Umělcova cesta
Jiří Kantor
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1940. Stran 128. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená, zašpiněná a ve hřbetě natržena, volné stránky, na některých stránkách zažloutlé skvrny, očteno. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
U Dvořáků (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno, 1992. Brožovaná, stran 118, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Guvernantka (historický román, román pro ženy)
Arnette Lamb
Nový Jičín, Ben Nevis 2002, s. 299.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mezi družkami. Dívčí román (secesní tlačená vazba)
L. A. Čarskaja
Přeložil Jan Jílek. Vydal Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Stran 223. Původní celoplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jednosměrná jízdenka
Katy Yaksha
Pláž, 2016. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 307.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Za pluhem [Vlasta Javořická]
Vlasta Javořická
Vydává nakladatelství Fran. Šupky v Hradci Králové, nedatováno. Stran 507. Převazba. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený. Adresa se jménem pův. majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Liana (milostný román)
Hedwiga Courths-Mahlerová
Překlad: Dagmar Dvořáková Vydalo: nakl. MOBA, Brno 2002 221 stran Stav: výborný Hedwiga ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Patnáctiletá. Obrázky z dívčího života (dívčí román; ilustrace Hogo Boettinger; secesní vazba)
Božena Kvapilová
Se 7 illustracemi Huga Böttingra. Vydalo nakl. Aloisa Hynka, Praha, nedatováno. Krásná původní celoplátěná vazba, 212 stran, třetí vydání. Uloženo v ochranném kartonovém přebalu.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na Větrné hůrce
Emily Bronteová
Vydalo nakladatelství Levné Knihy KMa, Praha 2003. Stran 377. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cilka (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Bonus A, 1995. Pevná vazba s obálkou, stran 140, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak stvořit dívku (román, dospívání)
Caitlin Moranová
Vydal: Host, Brno 2016
Velmi dobrý stav. Jako nová.
70Kč
Bez daně: 70Kč
U Božího oka (vazba kůže-polokožená)
Jan Klecanda
Polokožená vazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 393. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Blýskání z daleka (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Fr. Šupky v Hradci Králové, nedatováno. Pevná vazba , stran 349, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené se skvrnkami, stránky mírně zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Exkluzivně (román pro ženy)
Sandra Brown
Praha, Ikar 2007, s. 421.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
P.S. (Aňa Geislerová)
Aňa Geislerová
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2015. Vydání první, stran 216. Tvrdé kartonové desky.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Při západu slunce (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Lípa, 1993. Pevná vazba, stran 219, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021