OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Blok – časopis pro umění, roč. III, číslo 6-10/1949. O pravěkém umění, o dnešním umění
František Kaláb (šéfredaktor)
Blok výtvarných umělců země Moravskoslezské, Brno 1949.
Dobrý stav, str. 3-4 kolem sponek natržena, přední strana obálky ohnutá.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Pouta. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Karel Kachyňa, hrají R. Lukavský, J. Švorcová, B. Bohdanová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Obsahuje informace o film..
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dopisy Josefa Manesa Henriettě z Rittersbergů a Jindřišce z Rittersbergů (Slavínské)
Pevná vazba, stran 36, rozměry: 12 x 16,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Revolver Revue. Kritická příloha 5/1996
Viktor Karlík (red.)
Brožovaná, stran 182, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Blok – časopis pro umění, roč. III, číslo 4/1949. Umění v ČSR na cestě k socialistickému realismu
František Kaláb (šéfredaktor)
Kulturní organizace brněnského kraje, Brno 1949.
Dobrý stav (viz náhled).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kulíkův veselý kalendář na rok 1937
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 79, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, pouze hřbet je v dolní části lehce natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jak je ti, chlapče?
Josef Smýkal
Vlastním nákladem autora, Brno 2016.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pohled do očí. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Oldřich Daněk, hrají J. Jirásková, L. Chudík)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Obsahuje informace o film..
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jen Vám zpívám, madam. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Blystone, hrají N. Martini, J. Fontaineová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Revolver Revue. Kritická příloha 12/1998
Terezie Pokorná (red.)
Brožovaná, stran 170, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1936-37, XVI.
M. Šmok, J. Vocílka (uspořádali)
Pevná vazba, stran 255. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kulíkův veselý kalendář na rok 1926
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 78 - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Dobrý stav, odřená a pomačkaná obálka, v dolním rohu se ztrátou. hřbet je lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Petrof 1864-2014. 150 years of great pianos
Šimůnek, Marek
Hradec Králové: PETROF, spol. s.r.o. 2014. Ilustrace Karel Demel.
Výborný stav. / Perfect condition.
390Kč
Bez daně: 390Kč
 
Valentinská © 2021