OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rosy Luxemburgové dopisy z vězení Soně Liebknechtové (edice: Socialistické epištoly) - překlad Milena Jesenská
Mikuláš Lenin
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 18,5 cm, stran 48.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a z boku ušpiněná. Skvrnky zasahují téměř do poloviny knihy - nezasahují text
120Kč
Bez daně: 120Kč
Revue Fotografie 63. Ročník VII. Číslo 2 (časopis, mj. Václav Zykmund - Umělec a jeho dílo; K. O. Hrubý - O brněnském kabinetu; Fotogarfie Libuše Kyndrové;Itálie země fotogenická)
Václav Jírů (red.)
Nakladatelství Orbis Praha 1963. Odborná revue výtvarné a užité fotografie. Stran 84. Hřbet uvnitř l..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Rok 1978 v Náprstkově muzeu (Náprstkovo muzeum, Praha)
kolektiv autorů
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Argosy: 1966 - October 3/6 (magazine)
Fleetway House, 1966.
Velmi slušný stav, zašpiněná a odřená obálka, stránky zažloutlé.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Slovensko - Kultúra, IV./díl 1+2
Stanislav Šmatlák a kol.
Obzor, Bratislava 1979 - 1980.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněné a lehce natržené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Dopisy Johna Lennona
Hunter Davies (sestavil)
Levné knihy 2012. Vydání první, stran 398. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 25x17 cm.
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rok 1975 v Náprstkově muzeu (Náprstkovo muzeum, Praha)
kolektiv autorů
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Moudrá slova, sv. II. (L - P)
Vydalo nakladatelství NESTOR, Praha, nedatováno. Původní pevná vazba se zlacením; 17 x 11,5 cm; 320 stran.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rudé květy, roč. I.(1901-02) a II.(1902-03) Ilustrovaný lidový měsíčník pro zábavu a poučení, časopis
F.V.Krejčí ( red.)
Tiskové družstvo čsl.strany sociálně-demokratické, Praha.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet poškozený - potrhaný a odřený. Stránky zažloutlé, vazba lehce uvolněná. Dvě stránky I.ročníku částečně chybí - viz obr.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Gotické sny
Josef M. Sedlák
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, stran 17
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ovoce Čok (bibliofilie, kresba, ilustrace Anna Pleštilová)
Anna Pleštilová
Vydáno autorsky, 2011.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Balada o vojákovi. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Grigorij Čuchraj, hrají V. Ivašov, Ž. Prochorenková))
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Obsahuje informace o film..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021