OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hamburk. Německo (průvodce, reklama, fotografie)
Reklamně-informační útlá brož bez nakladatelských údajů. Množství fotografií; 22,5 x 20 cm; 16 stran..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ohňostroj. Paměti nakladatele II.
Otakar Štorch-Marien
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, stran 489.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrdinný letec. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie G. Alessandrini, hrají A. Nazzari, M. Ferrari)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Černý vlk. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Stanislav Černý, hrají F. Peterka, R.Lukavský)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 70. letech, ..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Soupis cizozemských periodik, 3 svazky
ČSAV, Praha 1956-1958.
Velmi slušný stav, přebaly potrhané, zašpiněné a odřené. Uvnitř dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Člověk za volantem (kreslené vtipy)
Vladimír Jiránek
Gallery, 2009.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stěnka Razin. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie A. Volkoff a W. Jenssen, hrají V. Engelsová, H. Schlettow)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hoši z Pavelské ulice. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie F. Borzage, hrají G. Breakston, F. Darro)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Manželství po kapkách. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Meyer, hrají L. Marenbachová, J. Riemann)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hvězda. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Jiří Hanibal, hrají J. Štěpničková, M. Glázrová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Paragliding [Obsah: sport, létání, plachtění vzduchem]
Richard Plos
Původní brožovaná, vydání druhé, 215 stran, čb. i barevné fotografie.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Listy, ročník I., číslo 1-4/1946. Čtvrtletník pro umění a filosofii (4 svazky)
J. Chalupecký (podpis)
Melantrich, Praha 1946. Brožované, stran 633, rozměry: 18 x 25 cm
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Autorské věnování s podpisem
600Kč
Bez daně: 600Kč
Divoká kočka. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Harry Piel, hrají H. Piel, P. Henckels)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021