OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Takoví jsou muži. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie A.M.Rabenalt, hrají H. Feilerová, H.Olden)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1925-26, V.
Jaroslav Havelka a kol. (uspořádali)
Pevná vazba, stran 231. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na hřbetu je nálepka, desky lehc ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústřední archiv Československé akademie věd, I. Průvodce po archivních fondech a doplněk
Jiří Beran (usp.)
Praha 1973.
Dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Láska za lásku (Jiří Anderle)
Jiří Anderle
Radioservis, Praha 2013. Pevná vazba, stran 268 - autorovy ilustrace tužkou, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Skleněná koule. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie P. Stanchina, hrají A. Schoenhals, S. Petersová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Odpírám výpověď! Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie O.Linnekogel, hrají O. Čechová, A. Schoenhals)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1930-31, X.
M. Šmok a kol. (uspořádali)
Pevná vazba, stran 227. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vlk Larsen. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Michael Curtis, hrají Ida Lupino, Edward G. Robinson)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústřední archiv Československé akademie věd, I. Průvodce po archivních fondech a doplněk
Jiří Beran (usp.)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 173 stran.
Dobrý stav, obálka v horní části u hřbetu lehce natržená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Marilyn
Norman Mailer
Nakl. Jota, Brno 2009. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, 328 stran, včetně fotogr. příloh.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Osudná cesta. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie V. Saville, hrají C. Veidt, V. Leighová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Divadelní novoročenka 1864 (divadlo)
Václ. Em. Klement
Měkká vazba, rozměry: 10 x 13 cm, stran 39.
Stav dobrý, desky i hřbet jsou ušpiněné, hřbet je lehce potrhaný. Na titulním listu je signaturní razítko. Místy je v textu podtrženo tužkou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Introducción a la Antropología
J.M.Ibanez Langlois
Eunsa Pamplona, 1978.
Stav dobrý, obálka lehce odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021