OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kalendář zápisník 1914
Jan Kopřiva (upravil)
Poloplátěná vazba, stran 165, rozměry: 17,5 x 26,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Jde o můj život. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Neame, hrají H. Williams, G. Gynt)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Dobrý stav, přeloženo horizontálně i vertikálně.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři sta let litomyšlského gymnasia 1644-1944
Jubilejní almanach. Brož. 179 str. s ilustr. 8°. Litomyšl, 1948.  ..
Dobrý stav, rozpadlý knižní blok,
300Kč
Bez daně: 300Kč
Armistead Maupin
Patrick Gale
Absolute Press, 1999.
Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Proměny doby
Jan Peřina
Univerzita Palackého, Olomouc 2009.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Veselé pásmo Laurela a Hardyho. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Jack Blystone)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Průvodce výstavkou výživy rostlin a strojených hnojiv (hnojiva, hospodářská výstava Praha 1923)
Pořadatelstvo kolektivní výstavy strojených hnojiv. 16 stran, 15x12 cm, původní sešit.
Dobrý stav(viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Revue Fotografie 75. Ročník XIX. Číslo 4. (časopis, mj. Taras Kuščynskyj - enfant terrible československé fotografie, Ženská otázka, Akty Viery Slávikové)
Daniela Mrázková (red.)
Praha 1975. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84.  ..
Hřbet uvnitř lehce odtržen, první list lehce natržený, jinak stav pěkný( viz obr.). Rozměr 24x31 cm.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Znaky měst Severomoravského kraje
Baletka, L - J. Louda
Vydalo nakladatelství Profil, Ostrava 1980. Vydání první, 97 str. s mnoha barevnými tabulkami i obr. v textu. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích mírně natržený. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Velký ilustrovaný přírodopis všech tří říší IV. Botanika speciální. Hol
August Bayer
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 17 x 23 cm, 1048 stran se 570 ilustracemi v textu + 4 mapky. Vydání druhé, přepracované a doplněné.
Stav velmi dobrý. Pouze barevné přílohy chybí.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Haškova Praha [Jaroslav Hašek]
Jiří Kolář
Vydala Academia, Praha 1999. Pevná vazba s přebalem, 60 stran, vydání první, 28x20 cm.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
KZK. K padesátce K. Z. Klímy
K. Klíma
Brožovaná s původní obálkou, 50 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Podsvětí Šanghaje. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Josef von Sternberg, hrají G. Tierney, W. Huston)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, ve hřbetu trochu roztržené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Turistická mapa : Malé Karpaty - juh (jih; Slovensko, Bratislava, Pezinok)
Vydala a zpracovala VKÚ, Harmanec 2002. Měřítko 1:25 000. Rozměr složené mapy: 13 x 20 cm. Mapa vložena do průhledného obalu. První vydání.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Divadelní kalendář na rok 1904. Ročník XXIII.
František Krušina
Plátěná vazba s barevnou ražbou, 174 stran textu, dále prázdné stránky na poznámky a příloha reklam.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Přední desky se začínají uvolňovat z vazby. Prvních 16 stran je téměř uvolňěno z vazby.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021