OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
František Bílek (pohlednice)
4 strany textu a 24 pohlednic je vloženo do obálky, rozměry: 1 x 16,5 cm.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Liška a čáp v místnosti  - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo l/93 Josef Lada/Liška a čáp v místnosti Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x2..
 
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Rourové spojky z temp. litiny (katalog, litina)
Měkká vazba, stran 43 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Horší stav, obálka je lehce ušpiněná, hřbet v dolní části natržený. Zadní část obálky je se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
The Times of Melville and Whitman
Van Wyck Brooks
Penguin Group, 2009.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bomby nad Šanghají. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Rolf Randolf, hrají R. Ostermann, E. Elsterová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Palinspastic Maps of the Western Carpathian ....
Kováč, Michal - Cíha, Ivan - Krystek, Ivan aj.
Palinspastic Maps of the Western Carpathian Neogene. Scale 1:1000000. Prague: Geological Survey 1989..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
64. výstava Jednoty umělců výtvarných v Praze
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami, stran textu 65 + bohatá obr. příloha. Rozměry: 12 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zámek Litomyšl
Stehlík, František
Praha, Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1957, 61 S., 8° s fotografiemi a kresbami v textu.
Dobrý stav, přebal na okrajích potrhaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Katalog známek býv. Č.S.R a protektorátu Čechy a Morava, ročník V./1640, II. (filatelie, známky - poškozeno - obálka chybí)
J. Franěk
Měkká vazba, stran 96 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
If you Feel Like Singing
AliceH.Osman, Jean McConochie
English Language Programs Division, 1993.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Gulliverovy cesty. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Dave Fleischer)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Typy projektů prevence kriminality (kriminalita, mj. Sociální prevence, Sport, Situační prevence, Informování občanů)
Ministerstvo vnitra, 2008. Původní brož, rozměr 20 x14 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zámek Litomyšl (architektura, historie, renesance)
Stehlík, František
Praha, Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1957, 61 S., 8° s fotografiemi a kresbami v textu.
Dobrý stav, přebal na okrajích potrhaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cirkus Pavího Očka
Sílová, Bohumila
Poloplátěná vazba, 69 str. s ilustr. 4°. Praha, Svoboda, 1948. ..
Slušný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 27.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1935.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021