OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Květomluva aneb Řekni to květinou (Botanika, léčivé rostliny, symbolika; ilustrace Jiří Slíva)
J. Klempera
BOHEMIA, Praha 1996. Původní vazba, 8°, 225 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Revolver Revue 56/2004
Terezie Pokorná (red.)
Brožovaná, stran 267, rozměry: 17 x 24 cm.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovanské kapitoly z české historie I.
Richter, Hugo
OBrož. Olomouc, R. Promberger, 1922, 131 S., 8°. Nerozřezané složky.
Velmi pěkný stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Společenské klasobraní
J. St. Guth-Jarkovský
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 18 cm, 167 stran.
Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně vyšisovaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog známek Československa a protektorátu Čechy a Morava, ročník VI./1641 (filatelie, známky - poškozeno - obálka chybí)
J. Franěk
Měkká vazba, stran 112 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rembrandt. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Alexander Korda, hrají Ch. Laughton, G. Lawrence)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Encyklopedický slovník geologických věd, 2 svazky (geologie, mineralogie, petrologie, mj. ropa, Rudé moře, lazurit, kras, prvoci, smog)
Josef Svoboda a kol.
Čs. Akademie věd, Academia Praha 1983. Svazek A-M a N-Ž. Vydání první. I.svazek: 920 stran, 441 obrázků, 20 stran kříd. příloh, II.svazek : 852 stran, 480 obrázků, 36 kříd. příloh, 4 sklád. přílohy. P
Dobrý stav, hřbety nepatrně uvolněné, desky lehce odřené a zašpiněné (viz obr.).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Předvoj, ročník II., číslo 1.-24./1920 (Dělnická mládež)
kolektiv autorů
převazba. Každé číslo cca 8 stran, rozměry: 20 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Koncert českého dělnického pěveckého sboru Lyra
Program koncertu s bohatou přílohou. Brož. 36 str. 4°. Chicago, Blue Island, 1932.  ..
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 49.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1935.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ročenka učitelů a profesorů na rok 1948
A. V. Obst (uspořádal)
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 9,5 x 12 cm, 191 stran + volné stráky na poznámky.
Dobrý stav, zadní část desek a přídeští jsou celé politá inkoustem, stránky jsou lehce zažloutlé, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pryč se skvnami!
Magda Trottová (sestavila)
Brožovaná s původní obálkou, stran 79, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Černý narcis. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie M. Powell, hrají D. Kerr, D. Farrar)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka Sirotčího spolku členů ND, 1942 (Národní divadlo Praha, protektorát, mj. J. Frejka - Šat bláznovský...; V. Šrámek - Antická hra na dnešní scéně; Rudolf Deyl, V. Vydra; foto mj. i Zdeněk Tmej)
J. M. Kvapil (red.); Národní divadlo v Praze
Původní brož, 8°, 122 stran.
Uvolněný hřbet, bývalý knihovní exemplář. Velmi slušný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Album B. Evropa. Asie. Afrika. Amerika. Austrálie.
Nikolau, Stanislav
Orion, čokoládovny
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Přežiť! [slovensky, kurz přežití]
Bratislava, Svojtka 2010
Stav velmi dobrý viz foto.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021