OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sensace sezony!. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie V. Saville, hrají J. Mathewsová, B.Balfourová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knížka členská a zápůjční (Voltuš, Rožmitál pod Třemšínem)
Sešit, stran cca 16, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně ušpiněná, první strana je vyplněná - adresa a jméno člena, na druhé straně je vyplněný pouze jeden řádek.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Studia etymologica Brunensia 6
NLN, Praha 2009.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Muž osmi tváří. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie S. Navrockij, hrají B. Dmochovskij, V. Šiškin)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poslední atrakce. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Rolf Randolf, hrají I. Petrovič, H. Junkermann)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Rudé květy, ročník VII., číslo 1-9 a 12/1907. Ilustrovaný lidový měsíčník pro zábavu a poučení (časopis, noviny)
Antonín Macek (red.)
Tiskový výbor čsl. strany sociálně-demokratické, Praha. Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran 143 a a178-191
Velmi dobrý stav, chybí čísla 10 a 11
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kalendář 1970 (náboženské motivy)
Rozměry: 15,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, první list je utržený - nechybí, v horní části u otvoru na zavěšení je první list natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Klatovy (fotografie)
Sešit - stran 19 + fotografie, vše vloženo do papírové obálky, rozměry: 13 x 18 cm.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Katalog plánů ze sbírek grafické a studijní dokumentace
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm. Stran 184.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Žena v ohni. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie G. Lamprecht, hrají B. Helmová, K. L. Diehl)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pražská lidová revue, ročník VI., číslo 1-12/1910. Časopis věnovaný vzdělání a kulturním potřebám lidu
Josef Pávek (red.)
Převazba. Stran celkem 311, rozměry:22,5 x 29,5 cm
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou mírně odřené a ušpiněné. Část pův. obálky na nalepená na desky. Vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Revue Fotografie 75. Ročník XIX. Číslo 3. (časopis, mj. Edward Weston, jeho styl a souvislosti; Portrét americké chudiny; Fotografie Petra Sirotka z Nepálu)
Daniela Mrázková (red.)
Orbis, Praha 1975. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poslední atrakce. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Randolf, hrají I. Petrovič, Ch. Susová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021