OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dvořák v Americe aneb Spirituál bílého muže (Antonín Dvořák, hudební skladatel)
Zdeněk Mahler
Vydalo nakladatelství Slávka Kopecká, Praha 2012. Stran 150. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Veselá škola (srpen 1936) - číslo k 28. říjnu (první republika, vznik Československo, poezie, národopis)
Veselá škola: Osvětový programový časopis. R. 1936. Původní brož, 8°, 31 stran. V polovině brože leh..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka československých knihtiskařů XVI./1933
Celoplátěná vazba. 243 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Blecha  - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/51 Josef Lada/Blecha Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm Lada Josef ..
 
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Ročenka československých knihtiskařů XVI./1933
Celoplátěná vazba. 243 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zájmy českého herctva, ročník I./1904, číslo 5.
Karel Procházka (red.)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 27 x 34,5 cm, strany 62-72.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená a na okrajích mírně vyšisovaná. Hřbet je v dolní i horní části natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tenkrát... Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Hansen, hrají Z. Leander, H. Stuwe)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Blok - časopis pro umění, roč. II., číslo 9/1948
František Kaláb
Brožovaná, množství vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm. Stránkováno průběžně 281-320. Příloha Informace o kulturní práci, strany 113-124.
Velmi dobrý stav. Obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zlatý fond her
F. Čálek a kol.
Mladá fronta, Praha 1990. Původní brož, 8°, 239 stran, první vydání. Dobrý stav (viz foto). ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
I.R.$. Cesta peněz  (komiks, dobrodružství)
Vrancken - Desberg
Vydal Jiří Buchal - BB art, Praha 2002. Původní pevná vazba, A4, velmi pěkný stav(viz foto), 48 stra..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Elektrická žehlička s thermostatem!
Trojlist. Rozměry: 10,5 x 15 cm. Poslední strana sloužila jako záruční list.
Stav velmi dobrý, lehce odřeno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kráva,kozel,kočka  HOL
Lada, Josef
cislo L/60 Josef Lada/Kráva,kozel,kočka Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery265x205 mm L..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidový malovaný nábytek v českých zemích
Helena Johnová, Jitka Staňková, Ludvík Baran
Celoplátěná vazba s přebalem. Druhý svazek ediční řady Poklady uměleckých sbírek. Panorama, Praha, 1989. 200 stran textu včetně 134 barevných a 9 černobílých vyobrazení a mapy. Rozměr 26x21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
650Kč
Bez daně: 650Kč
The Psychopathology of Everyday Life, 5 (Psychopatologie každodenního života)
Sigmund Freud
Penguin Books, 1976.
Dobrý stav, obálka zašpiněná, stránky mírně zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Revue z bedny (divadelní program - Divadlo za branou)
Ladislav Rychman, Jiří Procházka
Sešit, stran 8, rozměry: 20 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021