OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nanosciences. La révolution invisible
Ch.Joachim, L.Plévert
Édition du Soleil, 2008.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Moje světočára
G.Gamov
Nakl. Mladá fronta, Praha 2000.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stopa smrti. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Bradbury, hrají J. Wayne, H. Hille)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Practical Drawing with Pastels (malování, pastely)
Gerald Woods
London 1997
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Babička vypravuje (reklama)
Josef Brtek
Sešit, stran 8, rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav, brožura je v dolním rohu přehnutá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Les Théories du Loisir (Teorie volného času)
Marie-Francoise Lanfant
Presses Universitaires de France, Paris 1972.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Divadlo na frontě. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Arthur Maria Rabenalt, hrají H. Finkenzeller, R. Deltgen)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
A. B. Kohout oznamuje zahájení svého vydavatelství Žlutý stůl
A. B. Kohout
Měkká vazba - sešito nití, rozměry: 16 x 16,5 cm, stran 20.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Písně moravských Chorvatů (CD)
CD vloženo do papírového pouzdra. Rozměry: 14 x 12,5 cm
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vídeňský valčík. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie E. W. Emo, hrají P. Hörbiger, E. Illiardová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, nahoře trošku utržené.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jak pořádati výstavy
Josef Zamazal
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 27.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zoja. Filmová okénka - list náročného filmového diváka. Ročník I, číslo 4.
film, kino
Československé filmové nakladatelství, Praha 1948.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část IV (seš.95-109)(vyd. r. 1948) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1948.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Kraje stránek lehce otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Někde se setkáme. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Wesley Ruggles, hrají C. Gable, L. Turner)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021