OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ročenka 1939 - Záložna Jednota
B. Kuthan (úprava)
Brožovaná, stran 64, rozměr: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Blázniví vynálezci. Kapitoly z dějin nesmyslů (neužitečné vynálezy, alchymie, mj. letadla, létací stroje)
Ludvík Souček
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1974. Původní celoplátěná vazba se zlaceným vlisem, bez přebalu, 227 stran, první vydání. Grafická úprava Libor Fára. Dobové ilustrace.
Hřbet desek vyšisovaný. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Revue Fotografie 76. Ročník XX. Číslo 4.
Nakladatelství Orbis Praha 1976. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( viz obr.)...
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rok 1977 v Náprstkově muzeu (Náprstkovo muzeum, Praha)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Darwin a dnešek
kolektiv autorů
Vydal: Orbis, Praha 1959 Stav: dobrý, desky zašpiněné zpracoval: kolektiv autorů ..
 
140Kč
Bez daně: 140Kč
US!
Chris Bachelder
Bloomsbury, 2006.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
One Eye Open/Jedním okem, díl 1.
Prague, 1998.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká filharmonie - 8x program sezóny 1997-2004 (hudba, koncerty)
Osm programů sezóny z let 1997-2004. Bez mezer. Brožované, formát A5. ..
Výborný stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Šel básník chudě do světa (Nobelova cena pro Jaroslava Seiferta / Jaroslav Seifert, vzpomínky na něj) - podpis František Janouch
František Janouch (podpis)
Český spisovatel, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první, stran 356.
Výborný stav, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Rok 1979 v Náprstkově muzeu (Náprstkovo muzeum, Praha)
kolektiv autorů
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21,5 cm, program na každý měsíc má 8 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Učitelský kalendář na rok 1919-1920
Poloplátěná vazba, stran 290, rozměry: 20 x 28 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené, rohy desek ze ztrátou. Stránky jsou zažloutlé, přední desky se uvolňují od vazby, 12 stran v zadní části je popsáno poznámkami perem. Uvnitř je stav v
300Kč
Bez daně: 300Kč
Reálie Německa
Fraus, 2012.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Budeš táta! 150 tipů a triků pro novopečeného tátu (otcovství, děti, výchova)
Vincent Iannelli
Jota, Brno 2013. Původní brož, 8°, 207 stran. Pěkný stav (viz foto)! Od krmení a přebalování k da..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Časopis Pražská lidová revue, ročník IV., číslo 1-12/1908. Měsíčník věnovaný vzdělání a kulturním potřebám lidu
Josef Pávek (red.)
Převazba. Stran celkem 296, rozměry:22,5 x 29,5 cm
Uvnitř dobrý stav, desky mírně odřené. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021