OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 52.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1935.
Dobrý stav, u 2 zadních stran odtržen spodní roh, nahoře proděravěno děrovačkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Katalog známek 1938? (filatelie, známky - poškozeno - obálka chybí)
J. Franěk
Měkká vazba, stran 104 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Znaky a pečetě západočeských měst a městeček (heraldika, Plzeň, Plzeňsko)
Jan Pelan
Západočeské nakladatelství, Plzeň 1985.
Dobrý stav (viz náhled).
80Kč
Bez daně: 80Kč
36 národních písní a říkadel na dopisnicích (pohlednice)
Mikoláš Aleš
36 pohlednic je vloženo do původní obálky, rozměry: 15 x 10,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Miláček slonů. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Z. Korda, hrají W. E. Holloway, W. Hudd)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Brána do říše tajů
Josef Hojda
Původní brož, 8°, 64 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Graf (reklama, reklamní brožura) Grafova polévka
Sešit, rozměry: 9 x 15 cm, stran 32
Dobrý stav. Přední část obálky je od hřbetu utržená, zadní části obálky chybí. Tři stránky jsou vyplněné tužkou a perem. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
50th anniversary LYRA ve své padesátce
Jubulejní koncert k oslavě 50leté činnosti českého dělnického spolku "LYRA" Brož. Bez stránkování..
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 21.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1935.
Dobrý stav, nahoře proděravěno děrovačkou, titulní strana ušpiněna několika hnědými skvrnami.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bohuslav Havránek - Bibliografický soupis vědeckých prací s přehledem jeho činnosti
J.Petr, M.Tylová
Univerzita Karlova, Praha 1985.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Velké naděje. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie David Lean, hrají J. Mills, V. Hobson)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kuriosity (edice: Matice lidu) (kuriozity, rekordy, zajímavosti, mj. Právo na vousy, Poštovní schránka, O původu některých zkratek)
E. Th. Havránek
Poloplátěná převazba, malá 8°, 112 stran.
Dobrý stav (viz foto)! Bývalý knihovní exemplář (razítka, signaturní štítek na hřbetu desek), na listech světlé skvrnky stáří.
40Kč
Bez daně: 40Kč
365 sudoku pro začátečníky
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Pěkný stav - včetně tužky na vyplňování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věnec z anthologie řecké
Vondráček, Jan
Poloplátěná vazba, 120 str., malá 8°. Hradec Králové, L. Pospíšil, 1867.  ..
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Velký ilustrovaný přírodopis všech tří říší III. Zoologie III. Hmyz (entomologie). Hol
Jiří Janda
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 17 x 23 cm, 767 stran se 738 ilustracemi v textu. Vydání druhé, přepracované a doplněné.
Stav velmi dobrý. Pouze barevné přílohy chybí.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Niederösterreichischer Amtskalender für das Jahr 1915. (Úřední kalendář pro Dolní Rakousy + mapa)
Niederösterreichischer Amtskalender für das Jahr 1915   Úřední kalendář pro Dolní Rakousy..
 
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021