OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 170, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, stran 255. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Hradec Králové: PETROF, spol. s.r.o. 2014. Ilustrace Karel Demel.
Výborný stav. / Perfect condition.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Obsahuje informace o film..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1980. Čtvrtletník tiskové agentury Orbis. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Hřbet lehce odř..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 360, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, stran 196. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Komplet 28 svazků základní řady.
Základní řada A-Ž je v 27 svazcích. Následuje svazek č..
Horší stav: hřbetníky mají spuchřelou kůži, vazby jsou opotřebené a místy natržené.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Brožovaná, stran 96, rozměr: 18,5 x 24 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet odřené, flekaté a potrhané se ztrátou. Uvnitř stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha 1971. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Hřbet..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 12 x 16 cm. 659 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London 2004.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Pevná vazba, stran 213. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Bratří Zátkové. Brožovaná, stran cca 20, rozměry: 14,5 x 20 cm
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněná obálka, vyplněno, v zadní části 4 strany popsány tužkou. Prvních 6 stran je z boku lehce natrženo
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk




![Revue Fotografie 80. Ročník XXIV. Číslo 1. (časopis, mj. V. Jírů - Československá poválečná fotografie; O Karlu Ludwigovi [Karel Ludwig]; Vznik sociální fotografie na Slovensku) Revue Fotografie 80. Ročník XXIV. Číslo 1. (časopis, mj. V. Jírů - Československá poválečná fotografie; O Karlu Ludwigovi [Karel Ludwig]; Vznik sociální fotografie na Slovensku)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_212959_1-1024x1024.jpg)










