OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Palinspastic Maps of the Western Carpathian Neogene. Scale 1:1000000. Prague: Geological Survey 1989..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Melantrich, Praha 1946. Převazba, strany 163-320.Rozměry: 18 x 24,5 cm. Obsahuje obrazové přílohy - fotoreprodukce uměleckých fotografií Jiřího Severa a J. Štyrského.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nakladatel: Gallery , 2008.
Nová kniha, zatavená v ochranné folii.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Freiburg 1976
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal UNIVERS, Praha 1993. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 135 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Úvahy o organisaci práce a výchovy. Fr. Borový, Praha 1920. Původní brož, 8°, 67 stran. Velmi dobrý ..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 355, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet jev dolní části lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
1. vydání, Praha: Torst 2008, pevná vazba s přebalem, 78 stran, 28 x 23 cm, text je v angličtině.
nová
1 899Kč
Bez daně: 1 899Kč
Bez daně: 1 899Kč
Obrázkový časopis pro soudobou filmovou tvorbu. Původní brožura s filmovými fotografiemi a text..
Velmi dobrý stav, otrhané okraje.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 111 - včetně vyobrazení, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý, na titulním listu je razítko.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, 8°, 182 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brož. 88 str. s foto. 4°. Chicago, 1965.
..
Dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Průmyslová tiskárna, Praha 1935.
Velmi dobrý stav, nahoře proděravěno děrovačkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk


![Listy, ročník I., číslo 2/146. Čtvrtletník pro umění a filosofii [fotografické přílohy - fotografie Jiří Sever, Jindřich Štyrský] Listy, ročník I., číslo 2/146. Čtvrtletník pro umění a filosofii [fotografické přílohy - fotografie Jiří Sever, Jindřich Štyrský]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714409-listy-rocnik-i-cislo-2-14-17133348751-1024x1024.jpg)





![Josef Sudek: Still Lifes [zátiší, anglicky] Josef Sudek: Still Lifes [zátiší, anglicky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/6976-still-lifes-14506939731-1024x1024.jpg)





