NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bedrník Smith. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie L. Howard, hrají M. Morris, F.L. Sullivan)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratři v triku 1947. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina.
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Člověk bestie. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Renoir, hrají Jean Gabin, Simone Simon)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krčma "U zeleného papouška". Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie W.C.Menzies, hrají J. Mills, R. Rayová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Loďaři. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Baxter, hrají C. Brook, M. Graham)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Děti ráje. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Marcel Carné, hrají Jean-Louis Barrault, P. Brasseur)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 40. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
A Foundation Course In Drawing
P.Stanyer, T.Rosenberg
Arcturus Publishing Limited, 2003.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Der Bajazzo
R.Leoncavallo
Adolph Fürstner in Berlin. Nedatováno.
Dobrý stav, desky odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Čachovice, Mladá Boleslav
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. V názvu je vždy též o.k.r.e.s. ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Předměřice nad Jizerou,, Mladá Boleslav
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. V názvu je vždy též o.k.r.e.s. ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Kořeny (obálka Josef Čapek)
Ladislav Stehlík
Brožovaná s původní obálkou, stran 95, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Art millénaire des Amériques: de la découverte a l' admiration 1492-1992 [umění původních obyvatel Jižní, Střední a Severní Ameriky, americké umění]
Barbier, Jean Paul - Fasel, Francoise - Dubois, Thierry (eds
Saint-Paul: Fondation Maeght - Musée Barbier-Müller (Genéve) 1992, textes de Octavio Paz, Michel Butor, Jean Paul Barbier, Henri Stierlin, Daniele Lavallée, Conceicao G. Correa, Irsi Barry.
Pěkný stav. Přebal dole ve hřbetní části lehce otlačený, jinak zcela v pořádku.
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Předměstské povídky (obálka Josef čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
K poznanyu Rossii. S prilozheniem karty Rossii. Shestoe izdanie (К познанию России. С приложением карты России. Шестое издание) [carské Rusko, geografie, hospodářství]
Mendeleev, Dmitri Ivanovich (Дмитрий Иванович Менделеев)
С.-Петербург: издание А. С. Суворина 1907, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, 157; 107 stran se skládanou mapou a portrétem autora, velké 8° (16 x 22 cm)
zevně silněji ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
 
Valentinská © 2021