NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
STAN. List přátel umění a kultury II. ročník, čísla 1-10/1930 (časopis)
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 18 x 22,5 cm, stran celkem 160
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Essaye I. a II. (edice Otázky a názory) - 2 svazky
Valdo Emerson
Polokožené vazby, 331 a 259 stran, rozměry: 12 x 15 cm.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisované hřbety. Na hřbetu II. dílu je nálepka a kniha byla zřejmě ve vlhku - na okrajích několika stránek a zadního přídeští jsou skvrnky. Podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
Czech Land Forces 1993-2023 [Pozemní síly Armády České republiky, pozemní vojsko, ozbrojené síly, pěchota, česká armáda]
Kabát, Ladislav - Minařík, Pavel
Prague: Ministry of Defence of the Czech Republic, Military History Institute Prague 2024
Pěkný stav. Dolní roh předních desek nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Stařec a kuře (román, koně; babybox)
Ludvík Hess
Petrklíč, 2011. Pevná vazba s přebalem, 214 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jadranská snoubenka navždy (podpis Blanka Čechová)
Blanka Čechová (podpis)
Opravdu Skvělé Nakladatelství, 2019. Brožovaná. Stran 189, rozměry: 13 x 21 cm
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Personální práce v malých podnicích (edice: Manažer) (personální management, malé podniky, obsazování)
Josef Koubek
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2003. Stran 248, brožovaná. Rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Staré pověsti české
Alexandra Niklíčková
Stran 106, rozměry: 14,5 x 21 cm, pevná vazba
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proč ztrácejí výrobci peníze (finance, první republika, mj. Obchodní ztráty, Technické příčiny ztráty)
Robert Grimshaw
Brožovaná, 154 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Poválečná Evropa – Její historie od roku 1945
Tony Judt
Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 17 x 24 cm, stran 1000 + 32 stran fotograf. přílohy
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Technika obsluhy a služeb pro 2. ročník středních škol (učebnice, hotelnictví, číšnictví)
G. Salač, M. Pribula, H. Sedláčková
Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 150 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Běh života: Lid versus O. J. Simpson (edice: Knihy Omega) (trestní právo, soud, soudní proces, herec)
Jeffrey Toobin
Vydal Dobrovský, v edici Knihy Omega, Praha 2017. Pevná vazba s přebalem, stran 567, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Chytrý blok pro babičku - 2. díl
Albi. První vydání. Kroužková vazba, rozměry: 19,5 x 25 cm,200
Pěkný stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
El Americano. Muž, který bojoval po Castrově boku za svobodu Kuby (William Morgan, biografie, Kuba, Fidel Castro)
Aran Shetterly
Nakl. Jota, Brno 2008. Pevná vazba s přebalem, vydání první, 296 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sněhurka a sedm trpaslíků a jiné pohádky (Mahulena, krásná panna / Vodní paní / Panna jezerní /Orel, slavík a růže / Potrestaná pýcha...)
kolektiv autorů
Stran 316. Poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra. Přední desky jsou uvolněny od vazby
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kuba. Turistický průvodce po Kubě (Merian live!) (průvodce, mj. Havana, hudba, příroda)
Beate Schümann
Jan Vašut, 2010. Brožovaná, stran 192 - včetně vyobrazení, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sionismus (Izrael, judaika)
Albred M. Lilienthal
Orbis, Praha 1988. Brožovaná, stran 279, vyd. první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021