NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hejno bílých vran aneb Normálně žít (biografie, dětské domovy, seberealizace)
P. Marjanovičová, J. Merunková a kol.
Vydala Yourchance o.p.s.. 2016. Pevná vazba, vydání první. Stran 102. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Detoxikační masáže medem ( Alternativní lékařství, masáž)
Günter Harnisch
Fontána, Olomouc 2002. Pevná vazba, stran 90. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mysli, konaj, zbohatni (Mysli, jednej, zbohatni, bohatství, úspěch)
A. Winson
Vydala Akadémia osobnostního rozvoja Andyho Winsona, 2015. Stran 196. Třetí vydání. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Vyhnáni z Portugal aneb Nepravý vévoda (historická povídka, židé)
S. Glaser
Brožovaná, stran 79. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené a ušpiněné. Složky volně vložené do obálky. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Politische Ökonomie im Wandel (Politická ekonomie v přechodu, politika)
A. Schikora, A. Fiedler, E. Hein
Metropolis-Verlag 1992. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 368.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Das nach-kommunistische Manifest (Postkomunistický manifest, politika)
Sigrid Hunke
Arun, 1995. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 240.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Klíč k Tajemství Dokonalosti (filozofie, sebezdokonalování; celokoženková vazba - vazba kůže)
K. Kuňová, H. Přádová
Vydalo nakl. Přádová Hana, Kamenice 2002. Pevná vazba se zlacením, vydání první, stran 350, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Warthegau: Deník z let 1941-42 (edice: Revolver Revue, sv. 23) (biografie, Polsko, druhá světová válka, nacionalismus)
Alexander Hohenstein
Vydala Společnost pro Revolver Revue, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, 404 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Paradoxní Bůh (křesťanský život, chudoba, láska, smrt, liturgie)
Bratr Efraim
Stran 54, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Skryté bohatství firmy (edice: Management studium) (management, lidský kapitál, potenciál člověka, emoční inteligence)
Jan Barták
Alfa Publishing, Praha 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 183 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Flood Regime of Rivers in the Danube River Basin [záplavový režim řek v povodí Dunaje, záplavy, protipovodňová ochrana, řeka Dunaj a jeho povodí, hydrologie, životní prostředí - studie]
Pekárová, Pavla - Miklánek, Pavol (eds.)
= The Danube and its Basin - Hydrological Monograph, Follow-up Volume IX. Bratislava: Slovac National Committee for IHP UNESCO - Slovac Academy of Sciences, Institute of Hydrology 2019.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Pochybnost (křesťanská víra, liturgie, úvahy)
Oswald Guinness
Návrat domů, 1998. Brožovaná, stran 162, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Assessment centre: moderní nástroj pro hodnocení, výběr a výcvik personálu (personalistika, řízení)
Petr Montag
Brožovaná, stran 92, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rozhovory s planetami. Jak věda a mýtus vynalezly vesmír (astrologie, mj. Planety a obloha)
Anthony Aveni
Nakl. Tok, Praha 1998. Brožovaná, 252 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prodejte své schopnosti (osobní image, úspěch, komunikace)
Ch. Öttl, G. Härter
Grada, Praha 2006. Brožovaná, 132 stran, vydání první, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zloději knih. Pátrání po zmizelých knihovnách (edice: Tema, sv. 27) (krádež, cenzura, nacionalismus, Třetí říše, Německo)
Anders Rydell
Kniha Zlín, 2017. Pevná vazba s přebalem, Vydání první, stran 471, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně poznámky tužkou.
260Kč
Bez daně: 260Kč
 
Valentinská © 2021