NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2010. Vydání první, stran 544. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Warszawa: Arkady 1967.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, 2011. Vydání první, stran 250. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ikar, Bratislava 2010.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněný přebal.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Nakl. Ivo Železný, edice Vědma sv. 22. Knížky dostupné každému sv. 157. Praha 2000. Původní pevná vazba, 127 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Leda / Rozmluvy, Voznice, Praha, 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 424 stran, vydání první, rozměr: A5.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
PROSTOR, Praha 1996. Původní vazba s přebalem; 24 x 16 cm; 954 stran.
stav velmi pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Pomegranate, San Francisco, 2002.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Edice Aventinum, Praha 1926. Vydal O.Štorch-Marien, Praha.
Dobrý stav. Přední strana obálky oddělená, obálka lehce odřená, podpis autora a věnování
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2018. Vydání první, stran 288. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Mladá fronta, Osudy. Praha 1997. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 240 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva 1967.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Moskva 1966.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné, hřbet vyšisovaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, 495 stran s mnoha vyobrazeními, 18 x 24,5 cm. Vilnius: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes valdovu rumai - Lietuvos dailes muziejus 2009
výborný stav
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Zobrazeny položky 110001 až 110016 z 116926 (7308 stránek)
Zákazníci sk














