Hledat - Čapek
Pokročilé vyhledáváníVyhledat:
Nalezené zboží
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia Praha 1998, formát A3, celkem 872 stran, 33x24cm, česky, pevné vazby s přebaly,
Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 19,5 x 20,5 cm, 146 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav. Přebal je mírně odřený a lehce zašpiněný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, rozměry: 22 x 27 cm, stran 413 - množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
CESTY, 1998. Původní pevná vazba, rozměry: 20 x 26,5 cm, stran 112 s obrázky.
Velmi dobrý stav. Některé obrázky jsou počmárané
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 66.
Horší stav, obálka je zažloutlá, odřená, otřepená se ztrátou a lepená. Hřbet he lepený, knižní blok je uvolněný z obálky, některé složky uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Autorské věnování
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Primus, Praha 2001. Původní pevná vazba , 340 stran, rozměr 13x20 cm.
Pěkný stav, autorské věnování a podpis, signaturní razítko
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou. 85 stran, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet mírně odřený a v horní i dolní části natržený. Knižní blok se v horní části uvolňuje z obálky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19,5 cm, 157 stran.
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 88 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, spodní roh je přehnutý, hřbet v dolní části natržený, signaturní razítko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 68 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený, některé složky jsou uvolněné
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 16,5 cm, 83 stran. Čtvrté vydání.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, 92 stran.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 110 stran. V. vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, některé složky uvolněné
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná s původní obálkou, 139 stran, rozměr: 12 x 18,5 cm, V. vydání
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 81 stran s čb. obrázky Josefa Čapka.
Stav dobrý, hřbet je vyšisovaný a v dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Podpis pův. majitele. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm. 43 stran. Druhé vyd.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk


![Zlatý řez - Galerie KODL (2015-2019) [Toyen ,Antonín Procházka,Štýrský,Filla,Josef Čapek a další] Výběr z aukcí Zlatý řez - Galerie KODL (2015-2019) [Toyen ,Antonín Procházka,Štýrský,Filla,Josef Čapek a další] Výběr z aukcí](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/662305-zlaty-rez-galerie-kodl-20-16527937531-1024x1024.jpg)


![Já jsem jiný Karel Čapek [vzpomínky politického vězně; odboj proti komunismu; vězeň pracovního tábora Jáchymov; lágrová literatura] Já jsem jiný Karel Čapek [vzpomínky politického vězně; odboj proti komunismu; vězeň pracovního tábora Jáchymov; lágrová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728604-ja-jsem-jiny-karel-capek--17304702311-1024x1024.jpg)




![Loupežník [Karel Čapek; avantgardní obálka; ed. Lidová knihovna Aventina] - Teige, Mrkvička Loupežník [Karel Čapek; avantgardní obálka; ed. Lidová knihovna Aventina] - Teige, Mrkvička](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729524-loupeznik-karel-capek-ava-17313971431-1024x1024.jpg)


![Krakonošova zahrada [Josef Čapek, Karel Čapek, bratři Čapkové] Krakonošova zahrada [Josef Čapek, Karel Čapek, bratři Čapkové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729527-krakonosova-zahrada-josef-17313981701-1024x1024.jpg)
 Jak vzniká divadelní hra a průvodce po zákulisí [obálka Teige a Mrkvička](ed. Lidová knihovna Aventina)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729528-jak-vznika-divadelni-hra--17314011891-1024x1024.jpg)
