Hledat - Čapek
Pokročilé vyhledáváníVyhledat:
Nalezené zboží
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Melantrich, Praha 1978. Celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 299 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Knižní klub v Praze 1999 v edici Knihovna XX. století publikace sedmá. Vydání 16., v Knižním klubu první, stran 112. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
254. sv. edice Aventinum. Vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1930. Spisy bratří Čapků, svazek XXVII. Stran 151. Rozměry: 12 x 19 cm. Původní celoplátěná vazba.
Stav pěkný ( viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Fr. Borový v Praze 1941. Původní celoplátěná vazba, 149 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Fr. Borový v Praze 1941. Původní celoplátěná vazba + průhledný obal, 149 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964. Vydání osmé, stran 135. Původní celoplátěná vazba.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1940. Celoplátěná vazba + průhledný obal, 253 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Editio Supraphon, Praha - Bratislava 1969. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 226 stran, první vydání.
Zadní předsádka popsána tužkou. Stav dobrý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Měkká vazba, stran 12, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně zažloutlá obálka, signaturní razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Vydání první, stran 262. Původní pevná vazba s přebalem, 8°.
Přebal odřený a po okrajích otřepený, desky po okrajích odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Výtvarný odbor Umělecké besedy, 1946; k výstavě „Dílo Josefa Čapka“, 98 stran., menší-4°. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněná a po okrajích otřepená, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 68, rozměry: 8 x 10,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, 195 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 92, 28 stran kříd. příloh, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá a mírně ušpiněná obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2010. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 96 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1923. Brožovaná, 67 stran, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odření obálka a hřbet.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zákazníci sk










![Kacíř a spol. [Josef Čapek; vyd. r. 1965] Kacíř a spol. [Josef Čapek; vyd. r. 1965]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/692503-kacir-a-spol-16862191001-1024x1024.jpg)





