Hledat - Čapek
Pokročilé vyhledáváníVyhledat:
Nalezené zboží
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená. Hřbet je v horní i dolní části natržený, stráky jsou lehce zažloutlé, složky uvolněné. Na titulním listu je začmárané jméno původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Otakar Štorch-Marien, Praha 1921. Edice Aventinum. Brožovaná, stran 107. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav horší, obálka je lehce zažloutlá, odřená a otřepená. Hřbet je lepený, knižní blok uvolněný z obálky, složky uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Louka, č. 18. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý. Složky jsou volně vložené do obálky, zažloutlé stránky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 22 cm, 193 stran.
Stav horší, obálka a hřbet lehce odřené a mírně otřepené. Knižní blok je včetne hřbetu rozlámaný na části, složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Louka, č. 18. Brožovaná, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lírně ušpiněná. Složky jsou volně vložené do obálky, zažloutlé stránky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpinněné, obálka je v dolní části nepatrně natržená. Na první straně je vystřižen obdélník cca 10 x 3,5 cm. Některé složky jsou uvolněné, jinak je
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Středočeské nakladatelství v Praze 1991. Typografie Aleš Krejča. Stran 272. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Editio Supraphon, Praha - Bratislava 1969. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 226 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Melantrich, Praha 1985
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Fr. Borový, Praha
Velmi slušný stav, otřepené okraje
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1957
Stav: výborný
Karel Čapek
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal: Fr.Borový, 1936
Slušný stav, otřepené okraje, poslední dvojstrana nerozřezána.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal:Československý spisovate, 1980
Dobrý stav, ohnutý přebal u hřbetu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Československý spisovatel, 1984
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal: Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1929, v úpravě J. Čapka
Velmi slušný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Československý spisovatel, 1971
Dobrý stav, natržený přebal na horní straně (viz foto)
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk









![Karel Čapek (edice: Postavy a dílo, sv. 6) [literární věda] Karel Čapek (edice: Postavy a dílo, sv. 6) [literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/31.5.2012-18-1024x1024.jpg)
![Cestopisy I - Italské listy, Anglické listy, Výlet do Španěl (edice: Spisy Karla Čapka, sv. 4.) [Itálie, Anglie, Španělsko] Cestopisy I - Italské listy, Anglické listy, Výlet do Španěl (edice: Spisy Karla Čapka, sv. 4.) [Itálie, Anglie, Španělsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/289221.1.2013.2aaa-1024x1024.jpg)
![Marsyas. Jak se co dělá (edice: Spisy Karla Čapka, sv. 13) [fejetony] Marsyas. Jak se co dělá (edice: Spisy Karla Čapka, sv. 13) [fejetony]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/21.1.2013-7-1024x1024.jpg)
![Marsyas, čili, Na okraj literatury (1919-1931) (edice: Dílo bratří Čapků) [publicistika, eseje, mj. Chvála novin, Písně lidu pražského, K teorii pohádky, Proletářské umění, Chvála řeči české] Marsyas, čili, Na okraj literatury (1919-1931) (edice: Dílo bratří Čapků) [publicistika, eseje, mj. Chvála novin, Písně lidu pražského, K teorii pohádky, Proletářské umění, Chvála řeči české]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/18.2.2013-24-1024x1024.jpg)