Hledat - Čapek
Pokročilé vyhledáváníVyhledat:
Nalezené zboží
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Akropolis, Praha 2014.
nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 92 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné, přední část obálky je téměř utržená od hřbetu, hřbet je v horní části natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 92 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Pevná vazba, rozměry: 17 x 23 cm, 98 stran.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Celoplátěná vazba (původní obálkou, stran 121, rozměry: 14 x 19 cm.
Dobrý stav. Obálka je vevázána (lehce oříznutá) na konci knihy, podpis autora. Stránky jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 16,5 cm, 83 stran. Čtvrté vydání.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené, obálka je svisle přeložená.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Výběr obálek z let 1919-1927. Státní grafická škola v Praze 1934. Dobová poloplátěná vazba, , 33cm,&..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Výběr obálek z let 1919-1927. Státní grafická škola v Praze 1934. Brožovaná, s původní obálkou, 33cm..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Převazba, 415 stran, vevázána původní obálka. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
ISBN: 978-80-907185-2-4
Nová kniha.
2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Vydalo nakladatelství Fortuna Libri, 2015. Stran 122. Původní pevná vazba.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Složky jsou volně vložené do desek, rozměry: 20,5 x 29 cm, 115 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet mírně odřený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celokožená vazba se zlacením - přední list původní obálky je vevázaný na konci knihy, 98 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní části mírně natržený. Podpis autora.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 61 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřená a mírně ušpiněné. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 13,5 x 21 cm, 141 stran.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1972. Výbor z díla Karla Čapka sv. 3. Typo O. Hlavsa. Obálku a vazbu navrhl Zdenek Seydl. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, 235 stran.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk






![Loupežník [Karel Čapek; avantgardní obálka; ed. Lidová knihovna Aventina] Loupežník [Karel Čapek; avantgardní obálka; ed. Lidová knihovna Aventina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/558101-loupeznik-ed-lidova-kniho-15652006061-1024x1024.jpg)







