NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Detektiv Jack Caffery umí nahnat hrůzu i nejprotřelejším kriminálníkům, ale tentokrát už od začátku ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Mladá fronta, Smena a Naše vojsko, Praha 1976. Celoplátěná vazba s obálkou, 400 stran textu, 12 příloh. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&nb..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1974. Edice Máj, svazek 224. Vydání první, stran 336, příloh 16. Původní celoplátěná vazba, s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2004. Vydání první, stran 160 + 80 stran obrazové přílohy. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, stran 559, vyd. šesté.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, stran 107. Rozměry: 15 x 21 cm. Vyd. čtvrté
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, vydání třetí, 202 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.&nb..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Jota. Military. Brno 2003. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 272 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, 8°, 320 stran.
Přebal odřený a výrazněji natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 177 stran.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Melantrich, Praha 1978. Celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 299 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 296, 355 obr. Vyd. třetí
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 228 stran.
Přebal mírně odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal ELK, Praha, 1941, 19. svazek Národní klenotnice. 258 stran. Původní poloplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14,5 x 22 cm
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a v dolní části natržený se ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 47153 až 47168 z 116852 (7304 stránek)
Zákazníci sk
















![Zrcadlo Čech a Moravy [Paprocký, výbor z knih Diadochos a Zrcadlo slavného Markrabství moravského - Morava, Čechy, šlechta, šlechtické rody, historie] Zrcadlo Čech a Moravy [Paprocký, výbor z knih Diadochos a Zrcadlo slavného Markrabství moravského - Morava, Čechy, šlechta, šlechtické rody, historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736089-zrcadlo-cech-a-moravy-pap-17388450241-1024x1024.jpg)