NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Verlag von Klinkhardt & Biermann 1919. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 15 stran textu + 32 stran s černobílými obr., 8° (14 x 20,5 cm),
Hřbet natržený, hrany desek odřené, desky lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak v uspokojivém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
London: Sphere Books Limited 1979. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 336 stran s černobílými obr., 8° (11 x 18 cm)
Hřbet jen lehce odřený, listy trochu zahnědlé, jinak v dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
London: Coronet Books Hodder and Stoughton 1980. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 282 stran s černobílými obr., 8° (11 x 17,5 cm)
Desky jen lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., vpravo uprostřed má ohyb. Malý formát (cca 9 x 14 cm). N..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Jan R. Bečák, Velký Týnec u Olomouce 1941.
Dobrý stav, přebal potrhaný po krajích.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Naše vojsko Praha 1956.
Dobrý stav. Vazba je zvenku trochu zašlá.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Vydal Odeon, Praha 1966 jako 40. svazek edice České dějiny.
Uvnitř dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný a po okrajích otřepený.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydal Odeon, Praha 1966 jako 40. svazek edice České dějiny.
Ochranná fólie ve hřbetě nepatrně oloupaná. Stav jinak pěkný.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je v horní části nepatrně protržená a spodní roh natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce odřená a v dolní části s mírnou ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 21 x 28,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 47121 až 47136 z 116850 (7304 stránek)
Zákazníci sk

![Rudolf Grossmann [malíř] Rudolf Grossmann [malíř]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736155-rudolf-grossmann-malir-17388620451-1024x1024.jpg)
![The Israeli Secret Service [Izrael] The Israeli Secret Service [Izrael]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736153-the-israeli-secret-servic-17388609481-1024x1024.jpg)
![Suez 1956. A personal account [Egypt] Suez 1956. A personal account [Egypt]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736151-suez-1956-a-personal-acco-17388600221-1024x1024.jpg)



![Časopis ABC, č. 23, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 23, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736149-casopis-abc-c-23-roc-31-1-17388558341-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 22, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 22, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736148-casopis-abc-c-22-roc-31-1-17388557921-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 20, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 20, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736147-casopis-abc-c-20-roc-31-1-17388557621-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 19, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 19, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736146-casopis-abc-c-19-roc-31-1-17388556671-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 18, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 18, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736145-casopis-abc-c-18-roc-31-1-17388556291-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 17, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 17, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736144-casopis-abc-c-17-roc-31-1-17388555781-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 13, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 13, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736142-casopis-abc-c-13-roc-31-1-17388554251-1024x1024.jpg)
![Časopis ABC, č. 12, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka] Časopis ABC, č. 12, roč. 31 (1987) - Obsahuje vystřihovací modely - déčka [Jedno číslo časopisu. Obsahuje všechny vystřihovací modely na polokartonu - déčka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/736141-casopis-abc-c-12-roc-31-1-17388553741-1024x1024.jpg)