NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Torst, Praha 2014. Původní brož, měkká vazba. Vydání první, stran 135.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Torst, Praha 2014.
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Melantrich, Praha 1991. Rozměry: 13 x 19 cm, stran 289, první vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Melantrich, Praha 1991. Rozměry: 13 x 19 cm, stran 289, první vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Záznamy snů autora, členů jeho rodiny a několika přátel. Systematicky zaznamenávané sny jsou tematic..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1991. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 286 stran. Pěkný stav (viz foto).
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Gutenbergova čítanka moderní britské prózy. Anglicko-české vydání. II. vydání. Praha, 2004. Původní ..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Národní muzeum, Praha 2013. Pevná vazba, 285 stran včetně vyobrazení, první vydání, rozměry: 18,5 x 26,5 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené, spodní hrana desek naražená. Uvnitř je stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Berlin: Walter de Gruyter & Co. 1941. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a podpisy, 314 stran, 8° (14 x 19 cm)
Desky zašpiněné, mezi deskami a předsádkou prasklá vazba, listy zahnědlé, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moscou: Editions en Langues Étrangères 1954. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a fotografií autora, 383 stran s černobílými obr., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Hrany desek jen lehce odřené, předsádka trochu zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vzpomínky lékaře z pražské židovské rodiny. Ohlédnutí za pohnutým a pestrým životem doplňují příběhy..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Moscow: "Nauka" Publishing House, Department of Oriental Literature 1966. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 622 stran s černobílými obr., 8° (14 x 21 cm)
Obálka potrhaná, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Paris: Marcel Didier 1958. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 331 stran, 4° (16 x 24 cm)
Hřbet a desky zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
London: Simon & Schuster 2014. Pův. kartonová vazba se zlaceným titulem na hřbetu a fotografiemi na předsádce, 635 stran s četnými barevnými obr., 4° (15,5 x 24 cm)
Jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Neckarsulm: PVS Fulfillment-Service GmbH 2004. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 1062+297+24+43 stran s barevými reklamními obr., 8° (12 x 19,5 cm)
Jako nový
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 103, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený. Autorské věnování s podpisem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 46961 až 46976 z 116845 (7303 stránek)
Zákazníci sk

![Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě] Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/593457-flashky-16173028791-1024x1024.jpg)
![Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě] Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/539410-flashky-15387456501-1024x1024.jpg)
![Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů] Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/660092-noc-nebudes-se-bati-16503987741-1024x1024.jpg)
![Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů] Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/477701-noc-nebudes-se-bati-14750485501-1024x1024.jpg)
![Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů] Noc, nebudeš se báti [Ivan Diviš - záznamy snů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_324318_1-1024x1024.jpg)



![Logarithmische Rechentafeln. Laboratoriums-Taschenbuch für Chemiker, Pharmazeuten, Mediziner und Physiker [matematika] Logarithmische Rechentafeln. Laboratoriums-Taschenbuch für Chemiker, Pharmazeuten, Mediziner und Physiker [matematika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736289-logarithmische-rechentafe-17389478021-1024x1024.jpg)
![Le Chemin des Tourments. Trilogie 1. Deux Sœrs [ruská literatura] Le Chemin des Tourments. Trilogie 1. Deux Sœrs [ruská literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736288-le-chemin-des-tourments-t-17389473251-1024x1024.jpg)

![Lives Given to Freedom. Dedications to Communist Fighters [komunisté] Lives Given to Freedom. Dedications to Communist Fighters [komunisté]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736287-lives-given-to-freedom-de-17389440821-1024x1024.jpg)
![Stylistique Comparée du Français et de l´Anglais [lingvistika] Stylistique Comparée du Français et de l´Anglais [lingvistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736286-stylistique-comparee-du-f-17389437001-1024x1024.jpg)
![Hard Choices [memoáry H. Clintonové] Hard Choices [memoáry H. Clintonové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736285-hard-choices-memoary-h-cl-17389433011-1024x1024.jpg)
![Katalog. Catalogue 2004. Frankfurter Buchmesse [katalog knižního veletrhu] Katalog. Catalogue 2004. Frankfurter Buchmesse [katalog knižního veletrhu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/736284-katalog-catalogue-2004-fr-17389428101-1024x1024.jpg)
