NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ozvěny run
Christina Courtenay
Vydal Dobrovský, Praha 2022 v edici Red. Stran 337. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Scale Aircraft Modelling 3/1984, Vol. 6, No. 6 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jemen
René Kopecký, Charif Bahbouh
Dar Ibn Rushd, 2018. Brožovaná, vydání první, stran 131. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Horský pilot [Kniha o švýcarském horském letci Hermannu Geigerovi; letectví, záchranářství, Alpy, obálka Zdeněk Burian]
André Guex
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s obálkou, první vydání, 174 stran, 20 příloh. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letěli jsme nad Pamirem
Nákl. České graf. unie, Praha 1942. Letecká knihovna, sv. 8. Původní poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, 223 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Scale Aircraft Modelling 3/1994, Vol. 16, No. 5 (letadla, modelářství)
Berkhamsted, Alan W. Hall Publications.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě]
Eva Zábranová
Nakl. Torst, Praha 2014. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 135 stran.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní politika 1905 [4] ročník XXIII (červenec, srpen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Revoluční hnutí v Rusku, Válka rusko-japonská, Maroko, Dnešní stav v Makedonii, Krise v Uhrách, Tělesné tresty v Dánsku, inzerce)
Ludvík Bratršovský (red.)
Praha, Národní politika 1905.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kronika Karla IV. - Orel a lev
Ludmila Vaňková
Vydal Šulc - Švarc, Praha 2014. Vydání první, stran 519. Původní pevná vazba. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm
Stav výborný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Národní politika 1909, ročník XXVII [2] (březen, duben) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Projevy české nespokojenosti, Události na Rusi, Události na Balkáně, Žena dirigentem, Vylučování českého jazyka z Vídně, Křížová cesta Slováků)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1909.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Hřbet vybledlý. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kronika Karla IV. - Pán Světa
Ludmila Vaňková
Vydal Šulc - Švarc, Praha 2014. Vydání první, stran 444. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 25 cm
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Alžběta z Yorku: Poslední bílá růže (z řady Šest tudorovských královen; anglický král Jindřich VIII. Tudor, manželka; historický román)
Alison Weirová (Weir)
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2022. Vydání první, stran 485. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kateřina Howardová: Nevěrná královna [manželka - Jindřich VIII. - anglický král - román] Šest tudorovských královen
Alison Weirová Weir
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2021. Vydání první, stran 423. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Moskau [Moskva; fotopublikace; fotografie; Sovětský svaz; SSSR; Rusko]
Balanenko, Juri - Rachmanow, Nikolai
Moskau: Planeta-Verlag [Izdatělstvo Planeta] 1981, váz., 193 s., 4° (25,5 x 32 cm)
Pouzdro mírně opotřebované a vybledlé, kniha jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní politika 1908 [1] ročník XXV (leden, únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Slet všesokolský v Praze, Události na Rusi, Nynější proudy v Uhrách, Polská pospolitost, Letošek patří Slezsku!, Mír nebo válka ve Francii?)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1907.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021